Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, hehe, ogladałam wystąpienie prof. Legutko w parlamencie europejskim, w którym porównywał UE do komuny, tzn ustroju "dzielnie zwalczającego problemy, które sam stwarza". Zreszta opresyjność aparatu władzy i cenzura medialna w niektórych krajach UE jako żywo komune przypomina. Mocno się dziwie, że w BILD ukazał się ten "odważny" wywiad, zamiast powszechnie obowiązującego zakłamywania faktów.

 

http://pikio.pl/slynna-rodzina-uchodzcow-wraca-do-kraju-paskudne-jedzenie-i-malo-pieniedzy/

Zawsze mnie zastanawiało skąd ci biedni uchodźcy biorą te tysiące dolarów na podróż do Europy, wychodzi na to że wcale tacy biedni nie są. Zresztą za ten muzułmański zalew odpowiadają w dużej mierze zorganizowane grupy przestępcze dla których jest to biznes nie gorszy niż handel narkotykami i prostytucja i z nimi powinna walczyć unia. Naobiecują tym naiwniakom raj w Europie a rzeczywistość okazuje się inna, instytucje europejskie powinny pokazywać w tamtejszych mediach jak ciężki jest los tzw uchodźców, jak głodują i mieszkają pod chmurką a nie zachęcać socjalem tak jak Merkel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, istytucje UE nie będą zniechecały migrantów złym socjalem :arrow: przecież zadaniem tych instytucji jest udawać, że owi migranci nie mąja innego wyjscia poza migracja..... a takich przecież nie odstraszy zły socjal i trudne warunki ;) Dlatego zdziwiło mnie opublikowanie tego wywiadu, pokazującego jasno, ze ta rodzina przybyła do Unii tylko po mieszkanie i kase. No, ale może to nowy kierunek w polityce migracyjnej, przyzwyczajanie opinii publicznej, że ma zaakceptować wedrówke ludów i jej finansowanie. Żabę gotuje się powoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, Mam nadzieję może płonną że w unii do głosu dojdzie kto inny niż lewackie oszołomstwo, przecież tabuny roszczeniowych imigrantów nikomu nie as na rękę może poza biurokratami rozdzielającymi ową pomoc. W takiej Szwecji jest tylko 1,5 tysiąca policjantów jak mają oni upilnować setki tysięcy migrantów z których gro popełnia przestępstwa no ale durnota lewackiej elity nie zna granic i po nich można spodziewać się najgorszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UE przygotowała już nowy chytry plan, jak obejść nasza odmowe przyjęcia migrantów. Pokrótce - każdy migrant ma dostawac taka samą kwote zasiłku na terenie całej UE. Przyjmijmy 1000 euro np. - czyli niezależnie czy bedą w Szwecji, czy w Polsce dostana 1000 euro. Jak myślicie, dokąd będą chcieli przyjezdzać i zyc za te 1000 euro ? sami nas zaleja, opanują całe dzielnice jak w Szwecji albo Belgii lub wręcz miejscowości, jak Calle we Francji. A my będziemy to jeszcze finansować z unijnych /czyli tez naszych/ pieniędzy :great:

Gosciu poniżej wyjasnia to i inne aspekty prawne nowego migracyjnego projektu UE :

 

http://demotywatory.pl/4646692/Jak-UE-kombinuje-zeby-nam-wcisnac-emigrantow-Warto-posluchac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UE przygotowała już nowy chytry plan, jak obejść nasza odmowe przyjęcia migrantów. Pokrótce - każdy migrant ma dostawac taka samą kwote zasiłku na terenie całej UE. Przyjmijmy 1000 euro np. - czyli niezależnie czy bedą w Szwecji, czy w Polsce dostana 1000 euro. Jak myślicie, dokąd będą chcieli przyjezdzać i zyc za te 1000 euro ? sami nas zaleja, opanują całe dzielnice jak w Szwecji albo Belgii lub wręcz miejscowości, jak Calle we Francji. A my będziemy to jeszcze finansować z unijnych /czyli tez naszych/ pieniędzy :great:

Gosciu poniżej wyjasnia to i inne aspekty prawne nowego migracyjnego projektu UE :

 

http://demotywatory.pl/4646692/Jak-UE-kombinuje-zeby-nam-wcisnac-emigrantow-Warto-posluchac

Juz widzę jak w Polsce dostają te 1000 euro na miesiąc, przecież ludzie by wyszli na ulicę a migranci zostali zlinczowani, bo to przecież dwukrotność przeciętnej realnej pensji Polaka netto. To jakby w Niemczech dawać im 4000 Euro. Ja sam bym protestował, bo ja na taka sumę musiałbym na 2 etaty robić a jakieś islamskie nieroby by dostali od tak. Mam nadzieje że wkrótce ta dziadowska unia upadnie albo dojdą do niej głosy racjonalne a nie lewackie przygłupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UE,nam gwarantuję świeckie państwo i demokrację.
jedyne co gwarantuje to cenzurę w imię poprawności politycznej oraz państwo islamskie co jest konsekwencją polityki multi kulti. Dziś widziałem wywiad z Millerem i nawet on nie rozumie polityki UE a ich przywódców uznaje za niespełna rozumu, nie jestem jego fanem ale przy tym co wyprawiają komisarze w UE z tzw uchodźcami to on wydaję się mądrym i poważnym politykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UE,trzeba naprawić,nie rozbijać.Jak jest awaria w domu.Wymieniasz sprzed,nie cały dom.

Nie podoba mi się reakcja katolików,że Unia jest bezbożna.Oni chcą Europy,kościelnej na kolanach.

Poprawność polityczna jest błędem.Nie chodzi,tylko o islam.Dziś jak napisze,że Barbara Mularczyk,ma ładne cycki.Jestem uważany,za szowinistę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a świat zamiast wspierać Kurdów którzy gwarantują w miarę świecki i poukładany świat i jako jedyni walcza z Isis wspiera Turcję która dokonuje na nich rzezi. Kurdowie to też w większości muzułmanie ale dla nich idea narodowa stoi dużo wyżej od religii a kobiety jak widać nawet mogą walczyć w armii, no i do tego ich prokomunistyczne sympatie akurat dobrze robią bo niwelują zacofanie islamu w wielu sferach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiałam o co tak naprawdę chodzi z tymi uchodźcami. Jaki jest rzeczywisty powód iż ta Merkel tak walczy o tych uchodźców. No przecież nikt normalny po ostatnich wydarzeniach nie stałby z otwartymi ramionami i mówił przyjeżdzajcie, a do tego groził karami. Zastanawiałam się też dlaczego np. bogata Arabia Saudyjska nie przyjmie tych uchodźców do siebie, a i taki uchodźca nie musiałby przeżywać szoku kulturowego. Dlaczego oni mają dostać te zasiłki, a nie pracować? Tego też nie rozumiem. To co jak u nich takiemu Niemcowi nie chce się robić to dostaje od państwa pieniądze tak za nic. Oni mają dostawać zasiłki tylko za to, że są ofiarami kraju w którym toczy się wojna? Niech zniosą wizy dla obywatelów Syrii, Ci co chcą to tu przyjadą, mają znaleźć sobie pracę i żyć tak jak inni ludzie. Mają się dostosować do kultury w której żyją, a jak nie to wypad. Mnie osobiście męczy ten temat już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego oni mają dostać te zasiłki, a nie pracować? Tego też nie rozumiem. To co jak u nich takiemu Niemcowi nie chce się robić to dostaje od państwa pieniądze tak za nic. Oni mają dostawać zasiłki tylko za to, że są ofiarami kraju w którym toczy się wojna? Niech zniosą wizy dla obywatelów Syrii,
Też tego nie rozumiem. Miliony Polaków mieszkają za granicą ale nikt im nie daje mieszkania i tysięcy Euro za to że są, nawet jak mieliśmy kiedyś uchodźców politycznych z Polski za granicą to na pewno nie kosztowali oni tyle co dziś kosztuje utrzymanie jednego tzw uchodźcy. Oczywiście można powiedzieć że przez barierę językową nie znajda pracy ale to nie do końca prawda, znałem ludzi którzy totalnie nic nie mówili w tubylczym języku a znaleźli tam pracę i mieszkanie, sam też słabo znałem język a pracowałem za granicą. W Europie są miliony miejsc pracy dla nie znających dobrze języka czy słabo wyedukowanych oczywiście zwykle jest to ciężka czy nieprzyjemna praca fizyczna za niskie stawki ale przecież dla prawdziwych uchodźców każda praca i europejska pensja powinna być rajem w porównaniu do sytuacji u nich w kraju.

Najbardziej śmieszą mnie utyskiwania lewaków i POnowoczesnych że Polska w swej historii była zawsze tolerancyjna i przyjmowała ludzi z całego świata, no ale przecież ci przybysze nie dostawali tu zasiłków tylko przyjeżdżali ciężko w pracować w branżach w których Polacy często byli mało biegli typu różnego rodzaju rzemiosło, handel czy melioracja i nawet jak się nie integrowali zbytnio np. Żydzi to nie stanowili oni zagrożenia takiego jak cześć muzułmanów ze swa chorą ideologią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiałam o co tak naprawdę chodzi z tymi uchodźcami. Jaki jest rzeczywisty powód iż ta Merkel tak walczy o tych uchodźców. No przecież nikt normalny po ostatnich wydarzeniach nie stałby z otwartymi ramionami i mówił przyjeżdzajcie, a do tego groził karami. Zastanawiałam się też dlaczego np. bogata Arabia Saudyjska nie przyjmie tych uchodźców do siebie, a i taki uchodźca nie musiałby przeżywać szoku kulturowego. Dlaczego oni mają dostać te zasiłki, a nie pracować? Tego też nie rozumiem. To co jak u nich takiemu Niemcowi nie chce się robić to dostaje od państwa pieniądze tak za nic. Oni mają dostawać zasiłki tylko za to, że są ofiarami kraju w którym toczy się wojna? Niech zniosą wizy dla obywatelów Syrii, Ci co chcą to tu przyjadą, mają znaleźć sobie pracę i żyć tak jak inni ludzie. Mają się dostosować do kultury w której żyją, a jak nie to wypad. Mnie osobiście męczy ten temat już.

 

 

Bo widzisz bezpieczniej dla państwa jest przyjąć człowieka i go żywić niż zatrudnić . Dlaczego ?

Zaraz Ci to postaram się wytłumaczyć .

To w sumie na poczatku wydaje się być bardzo pokręcone, ale przy dłuższym zastanowieniu idzie się zorientować że to proste i logiczne.

 

Jeśli przyjmujesz imigranta, wyciągasz do niego ni z gruchy ni z pietruchy ręce , przygarniasz pod swój dach , tak z " dobrego serca" , karmisz, utrzymujesz, dajesz mu to i tamto ... ( owszem Merkelowa się trochę zagalopowała z tym " dobrym sercem" , ale to jej końcowe podrygi kadencji ) to ma to mały , acz bardzo ważny haczyk. A w sumie zasadę . Ale o tym na koniec.

Jeśli przyjmujesz imigranta, któremu dajesz pracę , sprawa się nieco komplikuje. Już nie jest on na Twej łasce. Wypracowywuje sobie prawa.

Pracując napędza gospodarkę , zaczyna odkładać na różne organizacje , ubezpieczenia , płaci na kościół, na państwo... i kilka dość ważnych podatków.

Jeśli przestanie pracować , bo się taki wycwani, będzie miał prawo żerować na państwie. Czyli ... on przestaje pracować , ale pracował ( odkładał ) na taką ewentualność , państwo jest zoobowiązane, szukać mu następnej pracy, pokrywać koszty życia, płacić za mieszkanie, dokładać się do recept, płacić za bilet miesięczy albo benzynę .... Mało tego, cwaniaczek może jeszcze " przypadkiem" ulec wypadkowi , a wtedy jego " bezrobocie" znacznie się wydłuża, wtedy organizacje / urzędy zaczynają sobie takiego przerzucać z rąk do rąk, tak by ktoś za niego płacił. Podsumowując takie posunięcie - kosztuje państwo baaaardzo wiele.... Bo nie może bez poważnych argumentów usunąć takiej pijawki.

A teraz najlepsze. A kiedy przyjmiesz kogoś do swojego "domu " , będziesz się nim opiekował etc , kto zabroni Ci go wyrzucić ?

Bez tłumaczenia i cackania, tak samo szybko jak się przygarnęło tak po prostu wyrzucić ?

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://euroislam.pl/niemcy-wydadza-na-imigrantow-ponad-220-mld-euro-w-ciagu-czterech-lat/

 

Oto ile Niemcy stracą na emigrantach a przecież po tych 5 latach koszt wcale nie będą maleć bo trzeba będzie utrzymywać ich na bezrobociu bo większość z nich na nim będzie plus jeszcze ich dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałabym aby te pieniądze zostały przekazane do któregoś z krajów arabskich aby ich przyjęli aby nie naruszać naszego bezpieczeństwa. Nie chce widzieć na ulicy kobiet w burkach, dla mnie to jest nienormalne. I wciąż nie wierzę, że rozchodzi się tylko pomoc tym ludziom, dlaczego więc nie zaprosimy tutaj ludzi Z Afryki, którzy głodują i żyją w ubóstwie? Dlaczego Ci uchodźcy z Syrii są aż tak wyjątkowi? Przecież tej kraj nawet w Europie nie leży, nie jest nasz, dlaczego więc mamy utrzymywać tych ludzi tak za nic. Gdybym była takim uchodźcą to miałabym niezłą bekę że za to iż jeśli nie zostanę przyjęta to ten kraj ma zapłacić za mnie 250 tys. euro kary. Z jakiej paki? To wszystko jest tak absurdalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałabym aby te pieniądze zostały przekazane do któregoś z krajów arabskich aby ich przyjęli aby nie naruszać naszego bezpieczeństwa.
Może do Arabii Saudyjskiej :mrgreen: ale jedyne co oni potrafią zaoferować imigrantom to wybudowanie meczetów i szkół koranicznych szerzących wahabizm. A co do Afryki to ona już w większości jest islamska i nie tylko ta północna ale i czarna środkowa która teraz pogrążona jest w konfliktach również o podłożu religijnym, dawnych kolonistów i misjonarzy zastąpili wahabiccy imamowie którzy radykalizują tamtejszy do niedawna łagodny islam albo wręcz nawracają siła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałabym aby te pieniądze zostały przekazane do któregoś z krajów arabskich aby ich przyjęli aby nie naruszać naszego bezpieczeństwa.

 

Ja wolałbym przeznaczyć na bomby konwencjonalne i wtedy przekazać, dorzucić jeszcze swoje, za darmo, z najlepszymi życzeniami :/, do tego pełne wsparcie wojsk lądowych.

Każdy szczur, który nawołuje do ucinania łbów niewiernym - kulka. Wojna to wojna i rządzi się swoimi prawami, nie może być tak, że szczury kąsają to eu nie robi nic. Co najwyżej przyjmuje wincyj i wincyj, nie wiem czy historia zna przypadek w którym dało się wygrać kredami czy flagami na fb.

 

Wiem jak to brzmi, 0 współczucia dla Bogu ducha winnych ludzi, którzy znaleźli się między młotem a kowadłem, pewnie skurwiel bez serca zemnie, ale nieważne, to tylko moje zdanie, każdy ma nieco inny obraz sytuacji.

Fakty są takie, że nasza cywilizacja miłości trochę przyczyniła się do rozjebania tej części świata (ale tylko troszkę), część tamtejszej ludności Nas za to nienawidzi, inna część nienawidzi i chce natychmiastowej śmierci :(

 

Koalicja i wypowiedzenie wojny, innych opcji na wprowadzenie tam porządku nie widzę, pierdolona dzicz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest też normalna cześć Afryki,nie islamska.Choćby RPA,Namibia,Madagaskar.
Nie wiem czy taka normalna wszędzie jest bieda, korupcja i konflikty plemienne jak rządzili biali przynajmniej był tam większy porządek i bogactwo a teraz RPA podąża śladem zbankrutowanego niegdyś bogatego Zimbabwe. Czarni nie nadają się do rządzenia choć to niekoniecznie wina ich koloru skóry ale kultury w której się wychowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×