Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię, kto by się tym przejmował i robiłby sobie problemy z tak "błahych" powodów
może i tak bo przecież gwałt jest zawsze z winy kobiety :mrgreen:

 

W Norwegii w ośrodku dla uchodźców zgwałcono 3-latka aż dziwne że norweskie media tego nie ukryły.

 

W takim razie ciekawe kto w tym przypadku zawinił skoro nie była to kobieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jak dostaną trochę po dupie to i tak będą potrzebowali naszych produktów i tak, a dostaną po dupie oj dostaną, to co się teraz dzieje to jest nic w porównaniu z tym co się stanie, będą kwiczeć jak prosiaki, w sumie to szwaby mają ryje jak prosiaki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to będzie zbiorowa kara za to co ten naród sobą reprezentuje, oj będą kwiczeć, ooooj będą.
kara będzie za ich dobroduszność czy bardziej głupotę.

http://euroislam.pl/zydzi-w-szwecji-zyja-w-strachu/ w Szwecji Żydzi żyją w strachu podobnie jak w wielu innych państwach zachodniej Europy, antysemityzm rośnie potężnie w siłę i to nie przez prawaków i faszystów a islamistów, ale o tym się głośno nie mówi w przeciwieństwie do rozdmuchiwanego na cały świat antysemityzmu Polaków. Do tego dochodzi jeszcze rządowe lobby propalestyńskie i ogólnie miłość lewactwa do Palestyny łącznie z ich organizacjami terrorystycznymi które są hojnie sponsorowane z budżetu, bo dziś największym wrogiem Izraela nie jest prawica a własnie lewactwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to będzie zbiorowa kara za to co ten naród sobą reprezentuje, oj będą kwiczeć, ooooj będą.
ale najbardziej ucierpią na tym zwykli obywatele, tacy jak Ty czy ja. Chociaż ja za gatunkiem ludzkim nigdy nie przepadałem, to mi tam wsumie to zwisa i powiewa. Dzieci też nie zamierzam mieć, to mnie los naszej cywilizacji gowno obchodzi. Trochę to egoistyczne, ale co zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna zgwalcic trzyletnie dziecko?

 

- Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga - tak mówił abp Józef Michalik, (http://www.tvn24.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby Europejczycy obrzucali petardami w kraju arabskim jakiś ważny meczet pewnie skończyłoby się na wojnie a nie tuszowaniu sprawy . :mrgreen: I pomyśleć że rok temu na znak protestu przeciw rasistowskiej Pegidzie zgaszono wszystkie światła na katedrze w Kolonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, gdyby biali zaczepiali muzułmanki w jakiś zmasowanych atakach, w ciągu 5 sekund trabiłyby o tym media i natychmiast przeprowadzono by pokazowy proces.

 

Wklejam filmik o próbie ukamieniowania w Niemczech; mordy honorowe na kobietach już u nich istnieją /niedawno 2 bracia zabili swoja ciężarna siostrę /, czekam jeszcze na obcinanie rąk, bo do tej pory słyszałam tylko o dekapitacji pewnej pani. Jej głowe małżonek wyrzucił przez balkon na podwórko.

 

[videoyoutube=g2yoZW6LSHY][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, gdyby biali zaczepiali muzułmanki w jakiś zmasowanych atakach, w ciągu 5 sekund trabiłyby o tym media i natychmiast przeprowadzono by pokazowy proces.

 

Wklejam filmik o próbie ukamieniowania w Niemczech; mordy honorowe na kobietach już u nich istnieją /niedawno 2 bracia zabili swoja ciężarna siostrę /, czekam jeszcze na obcinanie rąk, bo do tej pory słyszałam tylko o dekapitacji pewnej pani. Jej głowe małżonek wyrzucił przez balkon na podwórko.

 

[videoyoutube=g2yoZW6LSHY][/videoyoutube]

Nasi katole i narodowcy też w głębi duszy marzą o ukamienowaniu transseksualistów. No ale jak oni by to chcieli zrobić to byłaby afera a gdy robią to muzułmanie to jest to ukrywane mimo że tęczowe towarzystwo tak bardzo dba o mniejszości seksualne no ale widać polityczna poprawność i multi kulti są jeszcze ważniejsze. Ciekawe czy te napadnięte osoby dalej są za sprowadzaniem uchodźców i multi kulti bo przecież te środowiska mają to wypisane na sztandarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwali się, że brał udział w zbiorowym gwałcie:

[videoyoutube=e_DSUqzZIRc][/videoyoutube]

 

Nielegalny zasztyletował 15-latka - http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/szwecja-15-latek-zasztyletowany-przez-imigranta-wczesniej-bronil-napastowanej-przez-niego-dziewczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, wlasnie czytałam że nieletni imgranci molestowali i bili swoje koleżanki w szkole w Austrii, dyrekcja podobno "jest zaskoczona". W Niemczech zaczynaja sie przed nimi bronić w ten sposób, ze ogłaszają zakaz wchodzenia azylantom do knajp czy tez basenów, bo skargi na molestowanie i przestępstwa były tak czeste, że nie widzieli innego wyjścia. Na działania władz nie można liczyć. To był kiedyś fajny kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Sylwestra w Kolonii, okazuje się, że nie ma żadnych materiałów dowodowych z kamer dworca i okolicy katedry. Tak samo tajemniczo brakuje nagrań z innych miast, gdzie doszło do ekscesów. Na niemieckich stronach www powstają już spiskowe teorie, ze tak naprawdę zadnej napaści imigrantów na kobiety nie było, przecież policja w Nowy Rok zapewniała, że sylwestrowa zabawa upływa nad wyraz spokojnie. I tak naprawdę to wszystko akcja medialna, wymyslona przeciwko biednym uchodźcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×