Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, nie jestem biednym ani prostym człowiekiem a mnie rozdawnictwo pieniędzy tez wkurza. Własnie niesprawiedliwość ekonomiczna tylko podkręci niecheć do imigrantów, to jest strasznie głupi pomysł. Polacy będą się wkurwiac i ich gnebic, a wtedy jakakolwiek asymilacja na pewno się nie uda :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mnóstwo wolnego czasu i bardzo mi się nudzi, dlatego będę wszystkie wypowiedzi nawołujące do nienawiści na tle różnic narodowościowych i religijnych zgłaszał do Wydziału Wsparcia Zwalczania Cyberprzestępczości Biura Służby Kryminalnej Komendy Głównej Policji cyber-kgp@policja.gov.pl As-Salamu Alaikum!
gdyby policja miała złapać wszystkich nawołujących do nienawiści w necie to raz musiałaby mieć iluś krotnie więcej członków, dwa- połowę Polaków zwłaszcza mężczyzn do 35 roku życia siedziałoby w więzieniu. :mrgreen: Zresztą większość policjantów ma właśnie takie nietolerancyjne poglądy na muzułmanów i inne mniejszości. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie jestem biednym ani prostym człowiekiem a mnie rozdawnictwo pieniędzy tez wkurza. Własnie niesprawiedliwość ekonomiczna tylko podkręci niecheć do imigrantów, to jest strasznie głupi pomysł. Polacy będą się wkurwiac i ich gnebic, a wtedy jakakolwiek asymilacja na pewno się nie uda :?
tylko Ciebie wkurza w sprawie uchodźców nie tylko to a ich tylko to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, przede wszystkim oni nie będą u nas siedzieć tylko zaraz czmychną, chociaż taka Nowacka Barbara dałaby im takie warunki czytaj takie socjale, żeby ich skusić na Polske, ale się jej to nie uda, co może zrobić to strzelić fałszywy uśmieszek conajwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie jestem biednym ani prostym człowiekiem a mnie rozdawnictwo pieniędzy tez wkurza. Własnie niesprawiedliwość ekonomiczna tylko podkręci niecheć do imigrantów, to jest strasznie głupi pomysł. Polacy będą się wkurwiac i ich gnebic, a wtedy jakakolwiek asymilacja na pewno się nie uda :?
tylko Ciebie wkurza w sprawie uchodźców nie tylko to a ich tylko to.

 

 

bo Polaczki nie są wcale mniej leniwe ani roszczeniowe, niż przyjezdni...

możecie mnie zbluzgać, ale takie właśnie mam zdanie o rodakach. :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino, a zgłaszaj tylko najpierw poczytaj na czym polega faszyzm 2smiech2.gif i co nalezy rozumiec poprzez propagowanie jego.

 

Jakiej jestes plci? Jakie wykształcenie?

 

 

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

wiesz co oznacza 'lub'? wiesz co to jest koniunkcja i alternatywa? Miałaś logikę na studiach? Widać, ze nie, wiec nie zaśmiecaj Internetu swoimi bezmózgimi wypowiedziami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino, a zgłaszaj tylko najpierw poczytaj na czym polega faszyzm 2smiech2.gif i co nalezy rozumiec poprzez propagowanie jego.

 

Jakiej jestes plci? Jakie wykształcenie?

 

 

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

wiesz co oznacza 'lub'? wiesz co to jest koniunkcja i alternatywa? Miałaś logikę na studiach? Widać, ze nie, wiec nie zaśmiecaj Internetu swoimi bezmózgimi wypowiedziami.

Póki co to ty obrazasz i wypisujesz o gwałtach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie jestem biednym ani prostym człowiekiem a mnie rozdawnictwo pieniędzy tez wkurza. Własnie niesprawiedliwość ekonomiczna tylko podkręci niecheć do imigrantów, to jest strasznie głupi pomysł. Polacy będą się wkurwiac i ich gnebic, a wtedy jakakolwiek asymilacja na pewno się nie uda :?
tylko Ciebie wkurza w sprawie uchodźców nie tylko to a ich tylko to.

 

 

bo Polaczki nie są wcale mniej leniwe ani roszczeniowe, niż przyjezdni...

jesli chodzi o imigrantów to Polacy są jednymi z najbardziej pracowitych i najmniej korzystających z socjalu ale są częściej atakowani medialnie od muzułmanów nie mówiąc już o czarnych bo ich krytykować nie można. Oczywiście cześć polskich imigrantów to kryminał, bezdomni, pijacy itp ale do szkodliwości i lenistwa muzułmanów bardzo im daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iskiera^^, to ciekawe z tego co ja zauważyłem ciężko pracują często za bardzo małe stawki.

 

owszem, ale to tylko jedna strona medalu.

druga, to "no przecież ja za 1000zł nie będę robił, niech mi państwo da, idę zagłosować na PiS" :blabla:

 

edit -mówię o rodakach w kraju, nie na emigracji.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, to jest bardzo dobre pytanie.

 

p.s. zgłosiłem wypowiedź użytkownika achino, bo to nie jest temat o cyberprzestępczości - spam, ewidentnie widać też, że próbuje prowokować i myśli, że uda mu się jakąś złość wywołać tekstami o gwałtach itp.

chłopie ziewnąć można na co piszesz, a nie się denerwować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×