Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skutki braku polityki historycznej a FBI


Po prostu maciek

Rekomendowane odpowiedzi

@ carlosbueno

 

Kościół broni praw Bożych szerzenie i krzewienie wiary to jego zadanie czy wiara w Boga jest czymś negatywnym czy przykazania są moralnie złe czy niszczą sumienie? Czy Chrystus który był bez grzechu który umarł za Twoje i moje grzechy był zły? Bóg jest dobry. Święty. Kościół nie jest ideałem, ale z Bogiem się nie dyskutuje. Życie jest darem, wszystko co mamy pochodzi od Boga i należy być Mu za to wdzięcznym. Kościół prowadzi do Boga. Ta dyskusja jest bezcelowa poza tym zbaczamy z tematu.

 

Oczywiście że Palestyńczycy też mają za uszami ale większość tych co popełniają samobójcze zamachy przeżyli wywłaszczenia i zostali wyrzuceni z domów na których burzenie patrzyli. To niczego nie tłumaczy ale jest to jakaś prawidłowość. Skąd wiesz jak to jest żyć jak obywatele 2 kategorii jak podludzie w Palestynie że tak szafujesz? To ma być zemsta za holokaust? Wiesz jak to jest być rezydentem nie obywatelem, ziemi na której się urodziłeś? Według mnie państwo palestyńskie powinno mieć prawo bytu ale to tylko moje zdanie ewentualnie kraj mieszany jak w RPA.

 

Może piszmy na prywatne wiadomości, jeśli chcesz podyskutować bo zboczyliśmy z tematu, ale z drugiej strony myślę że na ten temat to wszystko ja co najważniejsze powiedziałem.

 

 

@ detektywmonk

 

Przepraszam że Cię uraziłem nie jestem święty też mam swoje za uszami też oceniam innych, nie powinienem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×