Skocz do zawartości
Nerwica.com

BORDERLINE POZNAM LUDZI Z TYM PROBLEMEM


borderlineija

Rekomendowane odpowiedzi

ta choroba zniszczyła wszystkie moje związki, wszystkie moje relacje z ludzmi, którzy chcieli dla mnie dobrze. wiem, ze ma to podstawy w dziecinstwie i w moich relacjach z babcią, która mnie wychowywała a sama miała i nadal ma problem z emocjami. problemem jest moja zazdrość - najbliższych najchętniej zamknęłabym w złotej klatce. potrzebuję mnóstwo ciepła i zainteresowania a gdy tego nie ma jestem nieszczęśliwa. nieustanne podejrzenia, ze partner robi coś za moimi plecami. bardzo niska samoocena, nieakceptacja swojego wyglądu, mimo ze cieszę się ogromnym zainteresowaniem u mężczyzn. nie wierze również w swoje umiejętnosci, pomimo że wszyscy twierdzą, że mam ogromny talent i że teraz się marnuje. myślę również, że mam fobie społeczną, bo nieraz panicznie boję się wzroku innych ludzi i tego co o mnie myślą ale z drugiej strony bywa, że jestem szczęsliwa i o tym nie myślę. bardzo często zmienia się mój nastroj - rozchwianie emocjonalne. jest problem i ciężko mi go ogarnąć ale wiem, że muszę coś z tym zrobić, pracować nad sobą, tylko czy sama mogę dać radę? jeśli też masz podobny problem napisz: borderlineija@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wehmut, no właśnie o tym napisałam. Ja wolę nie dodawać sobie do życia żadnego z terapeutów, jestem na tyle zaradna, że taki psycholog mi jedynie mieszał... Czy terapia pomaga na borderline? Mi nie pomogła... było tylko gorzej. Sama się wyprostowałam, ale są różne opinie na ten temat. Niektórym borderom pomaga, ale jak sam nad sobą nie pracuje, to i terapia nic nie da.

borderlineija, a jak sobie teraz radzisz? Idziesz w dobrym kierunku?

Wehmut, a Tobie to nie odpisałam któregoś razu na PW. Nadrobię to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×