Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się takiego odzewu :classic_biggrin: Aż tak lubicie pupilka forumowego liberejta? :pirate: 

Lilith negatywnie rozpatrzyła list miłosny, zapewne negatywnie rozpatrzy prośbę o usunięcie konta.

i jak tu żyć? :mrgreen:

A może się uda, na razie nie odczytała wiadomości, nadzieja na usunięcie konta umiera ostatnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2018 o 14:19, Liber8 napisał:

@zzzzz pier*olisz jak potłuczony

masz racje :(

Liber -nie kasuj konta - w odróżnieniu ode mnie dużo wnosisz do forum ,niektóre działy bez ciebie by w ogóle zniknęły.

Najlepiej mi wychodzi "nieodzywanie sie" -  i tym sie powinienem zająć.

to raczej ja potrzebuje odpoczynku od forum.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wrony, kosy, bażanty i gołębie. 

Mam nadzieję, że nie było Was tu https://www.denhaag.nl/en/in-the-city/news/huygenspark-temporary-ban-on-dogs-.htm

Wersja PL https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tajemnicza-masowa-smierc-ptakow-w-holandii-moze-miec-zwiazek-z-testami-sieci-5g 

ale nie ważne czy zabiły je wirusy, zatrucia, czy 5G. 

Szkoda wron i koniec kropka.

 

Mam sprawę, jakbyś @Lilith zajrzała na PW, napisałem tam dwie 2 wiadomości, bardzo bym prosił o przeczytanie i ustosunkowanie się. (informuję od razu ciekawskich, że nie chodzi o list miłosny :mrgreen:, ale o bałagan w moich postach - częściowo z mojej winy, a częściowo nie). Wszystko zawarłem w wiadomościach. Wiem, że pojawia się teraz rzadko, ale trochę się niecierpliwię. Jeśli zajdzie potrzeba to poczekam ile będzie trzeba, tydzień, miesiąc, ale wolałbym tę sprawę załatwić w miarę możliwości jak najszybciej. 

Tak tylko się przypominam, bo zapewne jak wejdziesz, to będziesz mieć dużo powiadomień i zacytowań od innych, a jeszcze byś moje wiadomości przeoczyła i potem bym płakał po nocach ;) 

 

Generale Zod :D Ty się nic nie przejmuj :D jak też czasem pie*dolę głupoty, sporo ludzi tak robi, cieszy mnie, żeś nie naskoczył na mnie jak wilkołak i żeśmy się nie pogryźli (ja i tak nie gryzę jakby co) :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mireadh napisał:

Przepraszam, za dużo alkoholu. Średnio kontroluje sytuacje.

Córeczko kochana, alkoholu to ja bym Ci w sklepie nie sprzedał, musiałabyś okazać dowód tożsamości :smile:

A jako ojciec zainterweniowałbym i ogłosił 2 rzeczy:

 

1. ban na alkohol :D

2. przymusowa praca do wykonania w ogródku - spalenie wyschniętych gałęzi. Prosta rzecz, przychodzisz, podpalasz, puszczasz z dymem stare gałęzie i jest przyjemnie :D Taka niby nagroda w formie kary :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heledore napisał:

Faktycznie było to bardzo bardzo przejaskrawione porównanie Tosiu. Niczym z jakiegoś kiepskiego dowcipu, po którym zostaje tylko to:

image.png.68287de322cd8b9acfc31ba0a337aa83.png

i to kto ....mój ulubieniec :(

(ok, bo nastepny posądzi mnie zaraz o stalking)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, distorted_level68 napisał:

ale że żydzi to chrust?

elo @distorted_level68 :D Nie, żydzi to nie chrust, już spieszę z wyjaśnieniem, tosia dostanie przy tym lekką opierdol, ale jak trzeba to trzeba.

 

Od początku ta historia wyglądała tak

1. Najpierw zleciłem córce Mireadh wypalenie suchych gałęzi w ogródku (za nadużywanie alkoholu)

2. Potem tosia_j napisała bezsensownego posta, że niby "gałęziom nie jest chyba przyjemnie"

3. Nie wiedziałem jak skomentować tak głupi post i czy suchym gałęziom jest przyjemnie jak się palą, czy im jest nie przyjemnie. Niestety tego nie wiem, nie umiem określić.

4. Nie jest tajemnicą, że nie pałam miłością do żydów, jest mi bardzo przykro z powodu milionów ludzi którzy zginęli na wojnie, Rosjanie, Żydzi, Polacy, Niemcy, każdego zabitego szkoda. 

5. Jako iż to tylko język internetowy, zostałem źle zrozumiany - pisząc, że żydzi byli w 39 weseli i radośni z pewnością tak było, potem zaczęli ich młócić na dużą skalę. W tym samy zdaniu zawarłem informacje o tym, o suchych gałęziach. To że zostało to odebrane jako słaby dowcip, nic nie poradzę :( Nigdzie nie napisałem, że "żydzi to chrust" itd. Wyszło z tego zwyczajne chuj*we porównanie. Absolutnie nie będę za nie przepraszał, ludzie przewrażliwieni są na punkcie żydów. 

6. Amen, ku*wa :classic_smile:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×