Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Głównie wiejskie, choć ostatnio nie dysponuje nadmiarem czasu, więc zadowalam się droga na przystanek i z powrotem.

U mnie podobno też są wilki. Osobiście nie widziałam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, też że nie widziałem nigdy wilka, ani niedźwiedzia. Ze zwierząt leśnych spotkałem wielokrotnie:

Sarny, wiewiórki, lisy, zające, skunksy :mrgreen:, do tego niezliczone rodzaje ptactwa, gadów, owadów + udomowione zwierzęta.

3621575.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skunksy? :P

Niedźwiedzia też nie widziałam. Za to do tego, co wymieniłeś mogę dopisać borsuki, bobry i wydry.

Żeby zobaczyć dzika, musiałam się pofatygowac do miasta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mireadh napisał:

Skunksy? :P

O cholera, chodziło o borsuka, który podobny jest do skunksa, ale jest trzecia w nocy i mylą mi się nazwy zwierząt o podobnym ubarwieniu :mrgreen:

Z wyżej wymienionych widziałem jeszcze bobra, wydry nie udało mi się spotkać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina późna, czas się ewakuować do łóżka i podjąć próbę zaśnięcia. @Mireadh thx za pogawędkę. 

Może uda się przespać 2 -3 h, z nadzieją, że jutro będzie lepiej 🙂 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carica Milica  zgadza się  :classic_biggrin: 2 mg szkoda brać, lepiej dwójkę odłożyć na cięższe czasy i w ciężkich czasach mieć 2 mg starej zaoszczędzonej tabletki + nową tabletkę 2 mg, razem 4 mg. Jak wiadomo 4 mg też średnio, wiec zaciskamy zęby i przy zaoszczędzonych 4 mg, dodajemy kolejne 2 mg. 6 mg to już konkret :D Ale nie polecam tak robić,  lepiej jest jak 2 mg działają, max 4. 

6 mg i w górę jest trochę niepokojące, ale wiadomo jak jest, biorą po 16 mg i więcej, to nie jest dobra droga ku wyleczeniu.

Pozdro wrony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, JERZY62 napisał:

Klon jest na zasypianie i uspokojenie. Czy można po nim bezpiecznie kierować to już nie bardzo.

@Carica Milica to ile musisz waziąć żeby odczuć działanie klona?

Lipa. Czy jest cokolwiek co pozwoli szybko zasnąć i być w stanie do kierowania wcześnie rano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2018 o 10:47, Liber8 napisał:

Generale Zod

:105:
 

W dniu 30.10.2018 o 10:47, Liber8 napisał:

Lilith i anemon to moje siostry

tym jednym zdaniem zniweczyłeś swoje kilkumiesięczne starania :hide:

nie ważne ,każdy z nas popełnia błędy -idę do Oberży sie napić... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zzzzz pier*olisz jak potłuczony, żal to komentować :classic_smile:

Potrzebuję odpoczynku od forum, po dłuższym namyśle stwierdziłem, że usunę konto. 

 

Trzymając konto, będzie mnie korcić, żeby coś czasem napisać, a jak konta nie będzie, będzie spokój.

3mać się wrony i kruki :D 

 

Ps. 

Lilith nie ma, więc to może potrwać kilka dni, albo i tygodni 🙂 Gorzej jak nie będzie jej kilka miesięcy wtedy pokrzyżuję i zniweczę swoje starania  o usunięciu konta, to dopiero będzie tragedia :classic_laugh:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lunaa kuzunko, kuzyni, siostry, bracia, proszę mi tu nie płakać za mną :D 

Mnie nie będzie, ale na pewno pojawią się inni przystojni userzy, do których atrakcyjne userki będą mogły wzdychać po nocach i pisać o nich wiersze :classic_biggrin: :classic_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem solidną wiadomość do Lilith, podałem listę rzeczy która mnie denerwuje. Każdy wie, że wstawiam na forum dużo zdjęć, część moich, część z netu. Po zmianie silnika forum wszystko się posypało i np. w temacie ogródkowym,na pierwszej stronie, mało że wszystko poprzestawiane, to pojawiły się w moich postach foty, których ja tam nie wstawiałem. Tak jest w wielu tematach, do tego połowa opcji forumowych nie działa. Jak widzę w swoim poście cudze zdjęcie, to tak jak by mi ktoś wepchnął w usta słowa, których nie wypowiedziałem. 

Wiem, że to nie wina nie Lilithki, ale na jej miejscu bym spamował skrzynki tego pierdolo*ego działu it, niech by w końcu ruszyli grube dupy i zaczęli coś naprawiać.

14 minut temu, Carica Milica napisał:

jak Ty usuniesz konto, to ja też się wyprowadzam. :P 

Oj nie, dobrym modem jesteś, to dopiero byłaby strata ;) 

 

A może za bardzo chwiejny emocjonalnie jestem? :D Raz listy miłosne piszę, raz prośby o usunięcie konta, różnie bywa :D , zobaczymy co zrobi młodsza siostra jak odczyta wiadomość. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JERZY62

"Specjaliści" odpowiedzialni za cały ten bałagan, wykonali swoją pracę na odpier*ol :classic_smile: Nie lubię gdy ktoś pobiera dużą kasę, leci w ch*ja  i ma przy tym w dupie dobro innych :classic_blink:

Jak by byli hakerami, to by przywrócili funkcjonalność i naprawili wszystko w parę godzin :classic_smile:

Ale to tylko niedouczone, leniwe, pierd*lone leszcze bez jakichkolwiek umiejętności. Porządny kop w dupę może by coś pomógł?  obawiam się, że tu święty boże nie po może.

@Lilith przeczytaj dobrze pm i tnij konto bez wahania. 

 

PS. 

Carica, Lunaa i inne Panie, fajnie, że tak piszecie, ale produkuję tematy, które nic nie znaczą, zamiast tego, chętnie bym Was zabrał na wycieczkę górską, spacer, piwko w karczmie, ofc razem z rodzinami, partnerami, dziećmi. Takie tradycje niestety zanikają, bo jak komusz proponujesz wspólne spędzenie czasu, to druga osoba myśli, że mam złe intencje i w ogóle podejrzany ze mnie gość 😕 To bardziej wkur*iające niż informatycy z działu it.

 Wiedzcie, że jesteście spoko, ale wypaliłem się i chciałbym skupić się na innych rzeczach w życiu. Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Liber8 po cholerę chcesz kasować konto? jak potrzebujesz przerwy od Forum, to blokada wystarczy!

3 godziny temu, Liber8 napisał:

ale produkuję tematy, które nic nie znaczą

zdecydowanie masz chujowy dzień! :D piszesz neutralnie, to pisz dalej, ktoś zawsze cię przeczyta (liczba odwiedzin wnosi, że czytają) więc po co ten dół?! zrób sobie z 1-mc przerwy, ale konta nie kasuj to moje zdanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×