Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, bankowo komor nie wygra w pierwszej turze. Bedzie 2 tura.

 

-- 12 lut 2015, 20:11 --

 

. Lechu był najbardziej nieporadnym, nieudanym, dennym prezydentem Polski w historii. Brat zrobił mu wielką krzywdę, że na siłę kazał być prezydentem, a ten uciekał jak mógł od pełnienia urzędu (a to dyspepsja, a to przeziębienie, a to inna niedyspozycja).

Komorowski, po serii wpadek na początku, wyrobił się trochę. Nie muszę się za niego wstydzić, niczego więcej nie oczekuję od Prezydenta, to bardziej reprezentacyjna funkcja. I tak liczy się rząd.

Do pani Ogórek mam podobny "stosunek" jak na_leśnik. ;)

Ważne jednak, żeby na wybory w ogóle iść, choć nie za bardzo się chce. :smile:

O tym jakim prezydentem jest Komorowski relatywnie do Kaczyńskiego może np zestawić 2 takie fakty

po pierwsze L. Kaczyński przewidział to, co Komorowski w swoim czasie nazwał w wywiadzie, że "do kiepskiego prezydenta ślepy snajper by strzelał"

Kiepski prezydent przewidział to:

[videoyoutube=LEhJ-5xIJtg][/videoyoutube]

Natomias "geniusz" Komorowski i cały sztab geniuszy typu Nałęcz, Koziej czy Kuźniar opracowali to:

http://niewygodne.info.pl/artykul/00253.htm

Zestawić te dwa fakty do siebie i widać jasno jakim prezydentem był Kaczyński i jakim nieporadnym prezydentem a de facto strażnikiem żyrandola jest Komorowski.

Pytanie czy chcemy mieć prezydenta z prawdziwego zdarzenia czy chcemy mieć żyrandol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w Polsce nie jest tak źle, jak twierdzą niektórzy, skoro od X lat rządzi Platforma, a jedynym realnym zagrożeniem jest PiS? W Grecji SYRIZA, Złoty Świt, na Węgrzech Orban i JOBBIK, we Francji Front Narodowy, w Wielkiej Brytanii UKiP, w Hiszpanii Podemos, we Włoszech Ruch Pięciu Gwiazd, a w Polsce...

POPiS na szczycie, gdzieś dalej jak zawsze z takim samym poparciem SLD i PSL, Twój Ruch, który rzeczywiście okazał się trochę odskocznią od przykurzonych starych partii, pewnie wyleci z Wiejskiej, no może KNP jest takim kwiatkiem, ale teraz odszedł Korwin, więc nie wiadomo, jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, bankowo komor nie wygra w pierwszej turze. Bedzie 2 tura.

Zobaczymy no ale jeśli nie wygra w pierwszej to na 100% w drugiej. Jak panu Desce uda się uzyskać wymaganą liczbę głosów to zagłosuje na niego, bo idee libertariańskie są mi bliskie a jak nie to oddam chyba pusty głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w Polsce nie jest tak źle, jak twierdzą niektórzy, skoro od X lat rządzi Platforma, a jedynym realnym zagrożeniem jest PiS? W Grecji SYRIZA, Złoty Świt, na Węgrzech Orban i JOBBIK, we Francji Front Narodowy, w Wielkiej Brytanii UKiP, w Hiszpanii Podemos, we Włoszech Ruch Pięciu Gwiazd, a w Polsce...

POPiS na szczycie, gdzieś dalej jak zawsze z takim samym poparciem SLD i PSL, Twój Ruch, który rzeczywiście okazał się trochę odskocznią od przykurzonych starych partii, pewnie wyleci z Wiejskiej, no może KNP jest takim kwiatkiem, ale teraz odszedł Korwin, więc nie wiadomo, jak będzie.

Taaaaaa....

Pamiętam kiedyś kłótnię w TVN24 Durczoka z Palikotem. Palikot powiedział jasno. Ponad 2 miliony ludzi wyjechało z Polski za pracą, za chlebem ze względu na to, że w Polsce nie ma perspektyw, pracy mieszkania itd.

Na co Durczok sie roześmiał i swierdził, że tyle ludzi z Polski wyjechało raczej w celach turystycznych lub z tego względu że po prostu UE daje im taką możliwość.....Na co Palikot z kolei wybuchł śmiechem (poglądy Januszka są daleko ode mnie ale w tej sytuacji byłem całym sercem za nim w tej wrecz kłótni/wojnie z Durczokiem).

Ludzie z TVNU często sprawiają wrażenie, że żyją w jakimś Matrixie - kraju kompletnie odwrotnym, iż ten co żyjemy na codzien czyli w bezrobociu, biedzie, złodziejstwie i kolesiostwie...

Co taki Durczok może wiedzieć o prawdziwym życiu mając 100tys. na miesiac i helikopter.

Dla niego rzeczywistość to jakiś matrix....kompletnie odrealniony od świata rzeczywistego jak wszyscy w TVNie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kandydat PiS-u na prezydenta macha szabelką, a wiadomo, że obudzimy się z ręką w nocniku, bo Zachód się z Rosją dogada ponad naszymi głowami tak czy inaczej i wyjdzie jak zwykle, że to Polacy są największymi mącicielami. Zresztą Ukraińcy albo Polski nienawidzą (banderowcy), albo mają gdzieś i widzą sojusznika w Niemcach i zawsze tak było, wystarczy się cofnąć do 1918 roku i zobaczyć jak daleko Niemcy poszli na wschodzie i co robili na na terenach dzisiejszej Ukrainy - na złość Polakom i Rosjanom wzbudzali tam nacjonalizm, na obszarze, gdzie w tamtych czasach ludzie zapytani o narodowość odpowiadali "tutejszy" (Rusini). Potem zaczęli krzyczeć "Ukraina" i do dzisiaj jest problem.

 

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/kandydat-pis-na-prezydenta-jako-polak-nie-zgadzam-sie-na-sprzedawanie-ukrainy-w-zamian-za-jakies-metne-interesy-gospodarcze

 

-- 12 Feb 2015, 20:28 --

 

Kiepski prezydent przewidział to:

[videoyoutube=LEhJ-5xIJtg][/videoyoutube]

Natomias "geniusz" Komorowski i cały sztab geniuszy typu Nałęcz, Koziej czy Kuźniar opracowali to:

http://niewygodne.info.pl/artykul/00253.htm

Zestawić te dwa fakty do siebie i widać jasno jakim prezydentem był Kaczyński i jakim nieporadnym prezydentem a de facto strażnikiem żyrandola jest Komorowski.

Pytanie czy chcemy mieć prezydenta z prawdziwego zdarzenia czy chcemy mieć żyrandol?

 

Tutaj ciekawa polemika z tym co zamieściłeś - http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz/lech-kaczynski-nie-mial-racji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 2 miliony ludzi wyjechało z Polski za pracą, za chlebem ze względu na to, że w Polsce nie ma perspektyw, pracy mieszkania itd.
Nie 2 a 3 plus jakieś 2 miliony które pracują za granicą a pomieszkują w Polsce. U mnie z klasy gdzie s 1/3 siedzi za granicą ale wiem że z innych rejonów Polski wyjechało jeszcze więcej i np z 30-to osobowej klasy w Polsce zostało może z 2 osoby. Zresztą wystarczy wyjechać za granice czy to do Niemiec, Holandii, UK i język Polski słychać tam na największych zadupiach. Polska istnieje już tylko teoretycznie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, sondaże CBOS, TNS Polska i Millward Brown czy OBOP są tyle warte co dzisiejszy sondaż który mówi, ze PO ma 10% przewagi nad PiS.

A wybory pokazały, że poparcie obu partii jest mniej wiecej równe.

Jedyną dośc obiektywną pracownią sondażową jest Homo Homini :roll:

Reszta to spuścizna i kolesiostwo pro rządowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, raczysz sobie kpić. Rozumiem, że Homo Homini jest obiektywna, bo jest propisowska, tak jak to było w 2011 roku (mocna wpadka w sondażach wyborczych, nie zmieścili się w granicach błędu, musieli dodawać punkty m.in. PO).

 

"Badanie można kontrolować, ale Homo Homini - w odróżnieniu od TNS OBOP, GfK Polonia, MB SMG KRC czy CBOS - nie poddaje się audytowi, nie należy też do Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku." Szef Homo Homini stwierdził wówczas jedynie, że zrzeszanie się nie jest obowiązkowe. :)

 

Cóż, firma jest pewnie taka samo zakłamana, jak cały PiS. Pozostaje jedynie trzymać kciuki za Polaków, niech PiS nigdy do władzy nie wróci. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, wyżej wymienione przez Ciebie pracownie są albo państwowe, albo personalnie są powiązane z władzą. Nigdy nie pokażą złych sondaży dla PO bo od razu zostaliby odcięci od państwowej kasy lub ich szefowie przez naciski straciliby stołki. Sondaże są zdecydowanie picowane na rzecz PO co pokazuje wczorajszy sondaż CBOS. Rolą tych sondażowni jest okłamywanie społeczeństwa, że obecna bardzo słaba i nieudolna władza ma jakieś tam poparcie by wzbudzić tzw. efekt większości by ludzie myśleli że na tych złodzieji i krętaczy większość głosuje zagłosuje więc i ja.

Prawdziwym sondażem poparcia są wybory, a te ostatnie pokazały i samorządowe i europejskie, że poparcie PiS PO jest miej wiecej na tym samym poziomie raz przechyla się w jedną lub w drugą stronę.

Platforma juz nigdy nie odzyska poparcia rzędu 30-40% bo utraciła swój jeden z ważniejszych elektoratów który przechylał szalę zwyciestwa na jej strone czyli elektorat młody. Dzisiaj elektorat młody głosuje albo na Korwina, albo czesciowo na SLD, kiedyś na Palikota albo nie głosuje wcale widząc jaką Tusk im zrobił Irlandi, że za chlebem muszą jechać na zachód. Realne poparcie dla PO to już tylk niemyślące lemingi + armia urzędników zatrudnionych przez PO + ich rodziny +układy polityczno-biznesowe które żyją ze złodziejskiej polityki rządu+ludzie majętni. Jak to podsumować razem to ma sie góra 27% i tyle +/- PO dostała w wyborach europejskich i samorządowych, sfałszowanych z resztą.

Natomiast sondaże Homo Homini są obiektywne bo nie są kapitałowo powiązane z rządem lub z władzą. To sondażowania prywatna. Że jej do tej pory nie wykończyli to zagadka.

Ja tam mam nadzieję, że PiS mimo wszystko wróci do władzy i pozamyka do więzień wszystkich, którzy dopuścili się złodziejstw i nadurzyć.

Będzie miał jednak ciężko bo platforma z SLD jest już dawno dogadana :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, ukryty Jarosławie. ;) Czyli mówisz, że wszędzie kradną, wszystko fałszują, generalnie jeden wielki układ! Nie jestem godzien, by Ci odpisywać nawet, bo stałem tam gdzie ZOMO, choć nie było mnie jeszcze na świecie bądź dopiero raczkowałem. :) PiS mógłby zdobyć kilka punktów, gdyby zmienił retorykę, ale wówczas Jarosław musiałby znowu wziąć leki uspokajające (a potem przyznać, że nie był sobą, bo brał pigułki i od pierwszego dnia urzędowania wprowadza swój plan: Smoleńsk, krzyże, zamordyzm obyczajowy i stado tępych osłów na posadach - no bo kto "rozsądny" mu się ostał?).

 

SLD + PO to bardzo dobre połączenie. Niech tak się stanie, przydałoby się przesunięcie w lewo w tym naszym katotalibanie.

 

Aha, ja nie głosowałem na PO. :) Jeśli jednak nie będę miał wyjścia, bo zostaną tylko te dwie partie, to (niestety) znów będę musiał głosować na mniejsze zło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za PO nie przepadam ale też nie popadam w antypeowska histerię. Znam osobiście paru takich co jak słyszą słowo PO lub widzą kogoś z nich w tv to plują, przeklinają i dostają białej gorączki i o całe zło świata łącznie z pogodą i z tym ze nie układa się z żoną obarczają Tuska. W internecie tez jest sporo takich osób które nawet przy tematach niezwiązanych z polityką jeżdżą po PO i oczywiście w sobie winy żadnej nie widzą. Nie żebym popierał ta partię ale PO jest już tym co czym żydzi i masoni czyli są odpowiedzialni za wszystko co złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, z racji mojej pracy obracam sie w wysokich kręgach gospodarczych. Wiem co za ludzie w jakich firmach biorą stanowiska . Widziałem też gdzie siedzą działacze PO.

Nikt mi nie powie co to za ludzie i co to za partia. To partia zwykłych karierowiczów którzy jasnymi lub ciemnymi intetresami chcą się wzbogacić póki siedzą przy korycie. Największą chrapkę mają nie na firmy państwowe, ale na fundusze unijne póki one są do 2020 roku.

Żebyście dzieciaki widzieli i wiedzieli tyle co ja to wiedzielibyście na kogo głosować a na kogo nie. Więcej powiedzieć nie mogę prócz tego, że w platformie ludzie porządni i uczciwi stanowią bankowo mniejszosc :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, taktyka "wiem, ale nie powiem" jest dobrze znana w środowiskach pisowskich. Jarosław używał tego zwrotu z milion razy. W "wysokich kręgach gospodarczych" zwykle znajdują się same mendy z politycznego nadania, niezależnie od partii. Nikt o ludzkim poziomie wrażliwości i moralności nie zostałby przecież dopuszczony do takich stanowisk. Ten argument nie jest dobry. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się obracam w nizinach społecznych i tam 95% ludzi nie głosuje na nikogo bo wszyscy politycy nie zależnie od opcji to złodzieje.

zgadzam sie

głosowałem kiedys na po papranców-ale nigdy wiecej ! podobnie pis,psl,komuchy(banda aferzystów)-teraz sobie tak mysle ze oddam głos na kukiza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, taktyka "wiem, ale nie powiem" jest dobrze znana w środowiskach pisowskich. Jarosław używał tego zwrotu z milion razy. W "wysokich kręgach gospodarczych" zwykle znajdują się same mendy z politycznego nadania, niezależnie od partii. Nikt o ludzkim poziomie wrażliwości i moralności nie zostałby przecież dopuszczony do takich stanowisk. Ten argument nie jest dobry. ;)

Więcej nie powiem bo nie chce, żeby do mnie ABW wpadła o 6 rano jak do antykomora. Nie dzięki.....

Oni się z was śmieją po pachy. Są ponoć taśmy prawdy w których Rosti ze śmiechem w głosie mówi do Sikorskiego, że głupiemu polskiemu narodowi można obiecać wszystko, a po wyborach i tak słowa nie trzeba dotrzymywać.

To wy swoimi głosami utrzymujecie ich bogactwa i przywileje. Nic tylko pogratulować.

Żyjcie dalej tym co wam TVN mówi, co wam wciska. Napewno w kraju zrobi sie lepiej.

Nikt wam nie każe głosować na PiS. Nie lubicie PiSu głosujcie na SLD czy byle jaką inna partię, choć SLD w latach władzy wiele się od PO nie różniło choc bezczelnego złodziejstwa trochę sie bali.

Przy normalnych mediach po tylu latach nieudolnych rządów po których w kraju nie ma praktycznie niczego a gospodarka sie zwija taka platforma miałaby góra z 10%.

Alians Tuska z TVNem i Michnikiem do tego parasol ochronny TVP i nieszkodzenie Polsatu to majstersztyk polityczny którego żaden polityk po 89 nie wymyślił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, patrz, a mnie się wydawało, że to największa gnida z pis-u (no może oprócz Hofmana), czyli Jacek Kurski, powiedział już dawno, że "naród jest głupi i wszystko kupi". Co do mediów, to tych prawicowych jest multum. Tylko, że tego, co oni tam piszą nie da się czytać. Ciągłe jechanie na najniższych instynktach, rozwijanie nienawiści do innych, włażenie wszystkim do łóżka, prześwietlanie rodzin na kilka pokoleń wstecz, nieustanne kłamstwa. Przecież takie wSieci to nadaje się do toalety tylko, jako zamiennik do papieru. Telewizje też macie "swoje" (Republika, Trwam), które nawet nie silą się na obiektywizm. Nie oglądam za dużo tvn-u czy polsatu, ale tam zawsze do rozmów zapraszane są wszystkie strony konfliktu. Natomiast w pisowskich mediach występują wyłącznie przedstawiciele tej partii. To jest żenujące i lasuje mózgi głównie osobom starszym, których liczba systematycznie maleje (z przyczyn biologicznych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, z tymi prawicowymi mediami to racja jest ich obecnie multum zarówno papierowych jak tv i internet, nigdy w dziejach III RP tylu ich nie było a oni ciągle narzekają że są spychani na margines i niewidoczni. Młodzi i tak korzystają głównie z internetu i w dupie mają TVN czy Polsat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×