Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cukier & słodycze ( moja walka z uzależnieniem i odstawką )


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, a co mnie tam biskup..... :?::?: Ci biskupi lepiej wyglądają jak my i za nasze...... :!::!: (ale nie moje :nono: ) :!:

A no prawda ... nie da się ukryć :bezradny:

 

Ja ciągnę 2-dniówkę, ale dziś zjadłem tylko 4 pączusie z nadzieniem malinowym, co za pychota :lol: Smacznego :yeah:

Już myślałam, że 2-dniową głodówkę :roll: ... to mnie uspokoiłeś. Ja tam wolę z nadzieniem porzeczkowym :hide: ( na szczęście nie mam dostępu i nie wolno mi pączków )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pączki pączkami, jutro wiadomo - można. Ale ja mam taki pomysł, może ktoś zechce się przyłączyć, żeby przez cały Wielki Post nie tknąć nic słodkiego. Wiem, że będzie ciężko, ale postanowienie powzięłam już jakiś czas temu i zrobię wszystko, żeby w nim wytrwać. Tak sobie myślę, że nie ważne, czy ktoś jest wierzący czy nie i jaki ma stosunek do Postu lub do Kościoła. To po prostu dobra okazja jest do zawalczenia o siebie ze swoją słabością. Wchodzi ktoś?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrzej57, taa ... już to widzę :lol: Co na początek ? Może kiwi :lol:

Ty nam się lepiej przyznaj, ile pączusiów dzisiaj wszamałeś ( ale dopiero na minutę przed północą ! bo podejrzewam, że może jeszcze jakaś wycieczka do cukierni Ci się dzisiaj przydarzy ... no chyba, że się zaopatrzyłeś na cały dzień hurtowo, to :uklon: )

 

-- 12 lut 2015, 17:12 --

 

Yvaine, mnie się raz udało cały Wielki Post nie zjeść nic słodkiego :shock: , ale to było sto lat temu, jak jeszcze nie byłam tak uzależniona i generalnie mniej zaburzona :? I co najważniejsze miałam bardzo dobry odciągacz uwagi i zamiennik ... szkołę :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się ograniczyć wam słodkości dzisiaj??

 

 

Ja zjadłam 4 pączki i kawałek sernika O.o Powoli pęka mi psycha pod wieczór - kiedyś zjadłam tyle kalorii co dzisiaj przez tydzień.

Teraz patrzę w lustro i mam brzuch jakbym w ciąży była ;/. Boję się stawać jutro na wagę :( Że sobaczę 2 kg więcej (mnie się szybciuteńko wszystko odkłada) :( :( Chce mi się płakać :(

 

Nie wiem czy to jest temat do poruszenia na psychoterapii czy sobie go darować :D

 

-- 12 lut 2015, 18:40 --

 

Yvaine, popieram :!: Od jutra słodycze zamieniam na owoce :!: Koniec ze słabostkami :lol:

 

 

No to piąteczka :D Ja zamieniam na ogórki kiszone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się raz udało cały Wielki Post nie zjeść nic słodkiego :shock: , ale to było sto lat temu, jak jeszcze nie byłam tak uzależniona i generalnie mniej zaburzona :? I co najważniejsze miałam bardzo dobry odciągacz uwagi i zamiennik ... szkołę :105:

 

Ja nawet nigdy nie próbowałam podjąć takiego długiego wyzwania, więc szacun! Masz jakieś przydatne rady? Bo wszelkie zamienniki typu szkoła zawsze u mnie zawodziły. A nawet potęgowały pragnienie słodkiego, np. teraz w czasie sesji to jakaś masakra była. Ale ostatnio mam wstręt do jedzenia, więc może w końcu się uda. Musi się udać.

 

andrzej57,milena.ana, jest nasz już trójka, a wiadomo, że w kupie raźniej!XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha Przysięgam :!: - 1 pączek dziś - rzecz niebywała i cukry mam na poziomie 120-135mg% - super :!: Mam załadowaną lodówkę kiwi, kaki, mango. Sam sobie obiecałem jako cukrzyk STOP :!:TO JEST NAPRAWDĘ NAŁÓG - pomijam osoby,które mają umiar - ja tego nie miałem do dziś, a od dziś MAM :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yvaine, wtedy, kiedy udało mi się dokonać tego przedsięwzięcia, to ja byłam jeszcze w miarę normalna :lol: , poza tym byłam tak uzależniona od nauki ( kujoństwo chroniczne ), że dla mnie nic innego mogło wtedy nie istnieć :pirate: Ale trzeba przyznać, że miałam wtedy silną wolę i w ogóle jak sobie coś postanowiłam, to nie było zmiłuj :nono: Jedno zadanie potrafiłam rozwiązywać cały dzień, aż mi wyszło :D A jak raz mi się udało rozwiązać innym sposobem, to nawet moja chemiczka była zdziwiona :shock: Przypadek beznadziejny :mrgreen:

 

-- 12 lut 2015, 21:41 --

 

dar, i Ty tutaj ... zapraszamy :angel: Towarzystwo wypowiedziało walkę słodyczom, a to przecież ja założyłam temat :why: Ale bardzo się cieszę i wszystkim kibicuję :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha ja mam cholernie skomplikowaną naturę, nie dla siebie, ale dla innych (pewnie to niewygodne dla osób z zewnątrz) - jestem do bólu konsekwentny (też mam słabości) wychodzę z założenia, że każdy musi dorosnąć do podjęcia pewnych decyzji i tym samym siebie samego nie oszukiwać,bo nie tam rzecz polega - myślę,że się zgodzisz z moim zdaniem :?: aczkolwiek niekiedy bywasz kontrowersyjna w swoich spostrzeżeniach i ocenach.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość patgaret

Nie slodze herbaty ani kawy ( czasem kawe ) ale mam cos w spizarni spizarni ;) ( moge wrzucic fotke) mam mase slodyczy , czekolady, hałwy, jak ktos uzalezniony by sie mi dorwal to by miał co jeść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzech dni ja nie jem słodyczy :( ja je wpierda**m!!!!! Chce mi się płakać jak patrzę na zawartość koszy na śmieci :( Jestem paskudziastym słodyczowym potworem!!! Mam ochotę się ukarać skoczyć przez okno, wbić nóż w brzuch :( Jestem całkiem załamana..... Kiedyś kontrolowałam wszystko teraz czuję się jak wrak człowieka :( Zjadałam nawet surową babeczkę z kubeczka (nie mam mikrofalówki)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×