Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys na paro calkiem calkiem za drugim razem juz nie bardzo nie wiem czego jeszcze sprobowac moze cos dorzucic do wenli np 10 mg paro , 20 fluo

Spróbuj pobrać leki dłużej np pół roku to jedyne mądre wyjście w tej sytuacji,sam przerobiłem multum leków na tą pierdoloną fobie społeczną gdzie serce chce wyskoczyc z klaty podczas lęku i zaden nie dzialal po 1-2 miesiącach.Może musimy pobrać dłuzej leki zeby to dziadostwo wytępić nie wiem,na mnie praktycznie tylko benzo działa na fobie społeczną a biore anafranil 2 miechy i zero poprawy ale dalej walczę...i nie poddawaj sie musimy sie z tego wyleczyć,pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja lekarka ktora pracowała w szpitalu 30 lat mowi, ze wenla jak dziala to sa gorze uboki na poczatku a pozniej objawy typu poty nocne itd. Ja uwazam ze ma racje przynajmniej u mnie sie sprawdza...poprawilo mi sie znacznie a w nocy taka jestem mokra, ze az leci. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, Co do potliwości to u mnie właśnie na paro bardzo często w nocy się pociłem, w ciągu dnia także, a w lato to już w ogóle człowiek-pot ;] , na wenli przez pierwszy tydzień brania pociłem się trochę bardziej niż normalnie, ale później to zniknęło i mam w nocy spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie najpoważniejsze miałeś ? Ja się zawsze obawiam, że ciśnienie i puls mi poszybują i jak kiedyś nie będę mógł zbić pulsu 180, ale okazało się, że i przy paro i przy wenli na początku brania puls nawet spada i ciśnienie w normie ;) Potwierdzone jest, że przed przyjmowaniem tych leków biorąc kilka dni wcześniej np. mianseryne skutki uboczne są minimalne, mianseryna je niweluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasilone stany lekowe, ktore juz byly zaleczone/wyleczone, mysli "s" potezne, oslabienie polaczene z pobudzeniem, burdel w glowie, zmeczenie,

duzo tego bylo.

 

-- 12 gru 2014, 11:54 --

 

Pytanie do ludzi którzy biora wenle dluzszy czas, czy tez macie tak jakby ciezko glowe i takie przymulenie?? bo juz nie wiem czy to od leku czy kurwa od czego innego, zaczyna mnie to juz wkurwiac :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po powrocie na ten lek to jeszcze silniej reaguje, dzis w nocy to sobie moglam koldre wyzymac, juz nie mowiac, ze cale przescieradlo i lozko mokre 8):shock::mrgreen:

 

Nie mam przymulenia Patryk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Euforia trwa nadal! ;D przelom doslownie, chodze very happy caly czas, myslalem ze jak sie przebudze dzisiaj to znowu bedzie powrot do normalnosci... Ale nie! Wstalem maksymalnie wypoczety, dosc szybko! Oby ten stan trwal i trwal! Takie dzialanie leku to ja rozumiem! A nie przymula... Ja tez mam poty nocke ze czasami budze sie nad ranem to jestem mokry, czesto tez boli mnie glowa odkad biore wenle...Wiec chyba dziala?

 

-- 12 gru 2014, 14:37 --

 

Male pytanie.. Czy ktos wie jakie sa leki SNDRI ...? Czy w ogole takie cos istnieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączam do wątku. Dostałam dzisiaj od psychiatry receptę na Prefaxine, 75 mg (w necie upatrzyłam sobie tańsze zamienniki ;)).

Będzie to mój drugi lek. Wcześniej od kwietnia brałam Sertralinę (ostatnio w dawce 150).

Mam zdiagnozowaną nerwicę natręctw.

Liczę na miłe przyjęcie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, tak.

Chyba chodziło jej właśnie o to co napisał Santiago20.

No może sugerowała się też tym, że mam problemy ze wstaniem z łóżka i że to "trochę" przypomina to jak kiedyś miałam ,jak mam to odnotowane w karcie "nieleczony epizod depresyjny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×