Skocz do zawartości
Nerwica.com

szef tyran i zwiazane z tym nerwy


ivak27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z moim szefem. Jest czlowiekiem ktory poniza wszytkich. Jak nie czytasz w jego myslach jestes na wylocie, wydziera gebe praktycznie o wszystko. Takie traktowanie spowodowalo u mnie objawy w postaci porannych bolow zoladka, bolow glowy, braku koncentracji i checi do pracy. W zasadzie boje sie chodzic do pracy. Po 3 miesiacach takiego "zycia" czuje sie wypompowana. W domu chyba nie dokonca mnie rozumieja wiec nawet nie mam sie komu wgadac. Czesto placze bez powodu. Ktos powie zwolnij sie albo szukaj pracy, ale w tym przypadku to trudne bo ten czlowiek jest niezrownowazony i potrafi nawet w trakcie wypowiedzenia tak spreparowac dowody ze w koncu wywali z dyscyplinarka a falszuje wszystko, wiec nawet spokojnie odejsc nie mozna. Urlop to jak wygrana w totka. Coraz bareziej zamykam sie w sobie i nie chce mi sie zyc, bo jak tu tak w ciaglym strachu...........

Prosze pomozcie bo boje sie ze mam jakas depresje albo nerwice lekowa. Nawet w zyciu prywatnym boje sie podejmowac decyzji ze strachu ze zrobie zle. To jak obsesja chce mi sie wyc :why:

 

-- 16 sie 2014, 00:07 --

 

Przepraszam ale przezbomylke nie w tym miejscu umiescilam post. Dlatego jezelinjest taka mozliwosc prosze o przeniesienie do nerwic lekowych.

 

-- 16 sie 2014, 00:07 --

 

Przepraszam ale przezbomylke nie w tym miejscu umiescilam post. Dlatego jezelinjest taka mozliwosc prosze o przeniesienie do nerwic lekowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz, miałam podobny problem z szefowa tylko ona robiła to po cichu tak zeby nikt nic nie zauważył... Jaka masz umowę? Jeśli na czas określony to kiedy sie kończy? Obawiam sie, ze lepszego wyjścia niż odejście z pracy nie znajdziesz. Szkoda zdrowia i nerwów. A może zrób tak ze najpierw Znajdz sobie nowa prace a potem sie zwolnij? Żebyś miała juz cos zapewnione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp :P

 

Niestety wperdzielilam sie w niezle bagno. Pracay nie mam jak szukac bo nie wolno mi sie zwolnic nawet 30 min a o wzieciu wolnego nie ma mowy. Ten glupek wszedzie szuka spisku a jedyna droga odejscia jest dyscyplinarka. Mysle o zwolnieniu od specjalisty zeby odetchnac i nabrac sily do nowej pracy ale boje sie ze k.... za zwolnienie mi nie zaplaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×