Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Hazard genialnie podaje, wystawia piłke. Jego kumple nie mogą jednak dobic i strzelic bramki. :roll:

Żeby było śmiesznie Ghana wczoraj zremisowała z Niemcami bo jak szła akcja dwójkowa na bramkę to jeden murzynek zamiast podac drugiemu to samolubnie strzelał. A gdyby nie samolóbstwo to ghana wygralaby :mrgreen:

Mecz jednak był ciekawy od 1 do ostatniej minuty a nie to co dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak wymęczyli, dobrze, że kacapy mają małe szanse na awans, Capello dobrze żeby wyjepali bo to już od dawna taka dziwka trenerska bez żadnego warsztatu, znając jednak głupotę bogatych federacji to jakaś następna go zatrudni.

Teraz Algieria musi wygrać, nie wiem co mnie podkusiło żeby na nich postawić, tzn. wiem kurs coś rzędu 3 :> znacznie bardziej wolałbym Koreę ale ona chyba jest obecnie wyjątkowo słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allah akbar i do przodu! :yeah:

 

-- 22 cze 2014, 21:38 --

 

3.10 było na Algierię, to się bukom jebło hie hie, chyba, że się Korea przebudzi

 

-- 22 cze 2014, 21:40 --

 

już 3:0, nie no handicap trzeba było grać może :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem skrót USA- Portugalia i cudem Portugalia uratowała remis w 95 minucie. Nie wiem czy Portugalia taka słaba czy USA takie dobre, teraz drużynie Klinsmana wystarczy remis z Niemcami i obie drużyny awansują w tym Niemcy z pierwszego, może zrobią taki deal choć szkoda by było Ghany która ma duża szansę na wygraną ze słabą Portugalią.

 

A czemu dziś grupa B gra przed grupa A pewnie Brazylijczycy chcieli mieć parę godzin więcej odpoczynku a raczej mieć wgląd z kim będą grać w 1/8 finału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×