Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie byłem najciekawszy tego co pokaże na tych mistrzostwach Francja bo skład mieli mega na papierze, i bardzo dobrze, że nie ma Nasriego bo to pajac zarozumiały, to właśnie pokazuje mądrość Deschamps'a w budowaniu składu wg taktyki i dyscypliny, coś co nie bardzo wyszła Del Bosque, który liczył, że ma wciąż drużynę samograja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznego łupnia zbiera Szwajcaria, trochę ich szkoda bo wyraźnie nie ich dzień jeśli chodzi o wykorzystywanie sytuacji, gdyby to nie szwankowało to 2 by wpakowali Francji a tak będzie chyba do zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka Hiszpanii z Chile jest niezłą niespodzianką no i to że odpadli już w fazie grupowej a Chile chyba jeszcze zaszaleje na Mundialu. Jak na razie najbardziej przekonały mnie Niemcy i Holandia reszta to kwestia dyskusyjna :)

Holandia w drugim meczu była dużo mniej przekonująca, dosyć szczęśliwie wygrała, jednak w ataku pozycyjnym za silni nie są a główną ich siłą jest Robben który jest jeśli chodzi o szybkość w jakimś innym wymiarze plus Van Persie w formie.

A co do Niemiec to zobaczymy jak poradzą sobie z mocno wybieganymi Ghańczykami i USA Klinsmana który na pewno zna ich słabe strony.

Widać że jeszcze Kostaryka doszła do puli :). I czekam dalej na mecze Belgów wiem że mecz z Algierią nie był za bardzo przekonujący ale mam promyk optymizmu z 2 powodów 1 to że Algieria grała całą drużyną w obronie a 2 że Belgia od wielu lat nie była widoczna i że jeszcze się nie ograła ale z każdą minutą meczu grała coraz lepiej(no i te 2 zmiany Fellainiego i Mertensa poezja) :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, przecież dobrze, że nie uznali, Benzema to muslim przebrzydły.

Dobrzy piłkarze to chyba jedyny plus muzułmańskich imigrantów.

 

Zobaczymy jak spiszę się Argentyna z Iranem jak z takim atakiem nie wklepią ich minimum 3 bramek to znaczy że są kiepscy. ;)

 

-- 21 cze 2014, 18:33 --

 

Na razie w meczu wieje nudą, Iran zaparkował autobus a Argentyna nic nie pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×