Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dostałem awans w swojej pracy. Wiąże się to z większą ilością obowiązków i zwiększeniem czasu pracy. Stąd i moje obawy, co do nowej sytuacji. Jak myślicie, czy powinienem już zwiększyć dawkę do 10mg esci???

a ja dostalem wypowiedzenie, taka jest sprawiedliwość, powinienem przez to wziac paro zeby sie znieczulic?

 

-- 28 sie 2014, 21:17 --

 

Ja analizuję nerwicę pod kątem anatomicznym , organicznym, rozumowując że głównym źródłem problemu jest słaba konstrukcja układu nerwowego nadwrazliwosć

to zanalizuj jeszcze co to znaczy słaba konstrukcja układu nerwowego, moze zostaniesz naukowcem i odkryjesz przyczynę depresji, bo jak narazie jeszcze pewnej nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Czemu,co sie stało?No chyba jakos musieli to uzasadnić....kurcze,wlasnie to mnie przeraża w szukaniu nowej pracy i zaczynaniu wszystkiego od poczatku....a na dodatek nerwica czy depresja nie ulatwia nam spokojnej pracy...

Bardzo mi przykro Lunatic,ale wiem,ze dasz sobie rade i szybka znajdziesz cos lepszego!!!

 

-- 28 sie 2014, 21:57 --

 

Ja za bardzo nie umiem w to uwierzyć ale może zmienię zdanie za kilka lat, bo wiesz póżniej się niektóre poglądy zmieniają za kilka

 

Nie tyle co poglady sie zmieniają,ale w końcu sie dojrzewa do niektorych spraw:)

Poglady nic tu do rzeczy nie maja,to raczej w"późniejszych"latach pojawia sie doświadczenie i dojrzalosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przyciągam wiecznie pecha, przyszła jedna z urlopu macierzyńskiego i było o jedną osobe za dużo, jej nie mogli ruszyć przez kodeks pracy to padło na mnie

 

-- 28 sie 2014, 22:06 --

 

a w domu oczywiście nie mogło być inaczej jak to ze to moja wina, i na nic mi oczyszczanie ze złych energii jak najblizsza rodzina doprowadza mnie do nienawisci do nich, bo umieja tylko krytykowac i nic wiecej i nie wiem co by sie musialo stac zeby w tych durnych łbach pojeli w koncu ze w ten sposob szkodzą innym na kazdym kroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano po przebudzeniu miałem mrowienie w ciele i takie uczucie napięcia. Teraz już jest lepiej. Właśnie to mi rano dokucza - przebudzę się i łapie mnie takie mrowienie, prądy w ciele. Tak jakbym się czegoś obawiał. Potem myśli w głowie, czy będzie ok i od razu myślenie na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kloss, cóż jesli tego wczesniej nie miałeś tomoże to byc skutek uboczny, bo jak wszyscy wiemy nasilenie lęków jest jednym z nich. A jezeli miałes to może to być bardziej upierdliwe na poczatku. Głowa do góry, będzie lepiej :).

 

Ja dziś rozpoczęłam kuracje magnez+b6, omega-3 i lecytyna :). zobaczymy jak mi poprawi funkcjonowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś rozpoczęłam kuracje magnez+b6, omega-3 i lecytyna :). zobaczymy jak mi poprawi funkcjonowanie.

i co chcesz tym osiągnąć? biorąc jednocześnie lek i suplement widoczne będzie głównie dzialanie leku, nie wiem czy jakies minimalne dodatkowe dzialanie suplementu będzie zauważalne, co innego jakby brać suplementy bez żadnych leków to wtedy możnaby coś powiedzieć jak one dzialają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chamsko zrobili a tobA Ci farmaceuci powinni cie zostawic przynajmiej do konca stazu ale coz tacy sa ludzi to trudny dla ciebie okres dziewczyna praca nic dziwnego ze czujesz sie zmeczony I depresyjnie

 

-- 29 sie 2014, 21:00 --

 

ja bym wziela sertre lub wenle dobre ma depreche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×