Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym nie mam klinicznej depresji zeby brac taki silny lek jak wenla, no chyba ze mi lekarz przepisze z braku dzialania innych

 

-- 29 sie 2014, 20:08 --

 

dlatego ze zmeczenie przechodzi po bezno, a one nie dzialaja przeciwdepresyjnie tylko przeciwlękowo, wiec wniosek z tego ze przyczyną zmęczenia jest lęk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz to dawno temu zauwazylem ze po lekach pobudzających ktore teoretycznie maja dodawac energii jestem jeszcze bardziej zmęczony dlatego ze ona nasilają lęk i stąd tylko mi szkodziły, na wenli moze by tego nie było bo ona na ta noradrenaline jakos bardzo silnie nie dziala ale jakos mnie odstraszają jej skutki uboczne mimo ze ja kiedyś bralem i czulem sie dobrze, ale i tak przestala dzialac i nie wiadomo czy by za drugim razem zadzialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, nigdy się nie interesowałam żadnymi wynikami badań dotyczących oddziaływania psychotropów na funcjonowanie organizmu. Jednakże dla mnie wenla była najlepszym lekiem. Bardzo szybko postawiła mnie na nogi, a skutki uboczne na początku nie były jakieś tragiczne, a potem miałam 3 lata przerwy i dopiero dopadł mnie nawrót. Kurcze, czemu lęki lubią wracać? To dla mnie w tym wszystkim jest najgorsze. Mimo tego, że to dla mnie nie pierwszyzna za każdym razem nerwica rozkłada mnie na łopatki... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam chyba coś ok pół roku i tak, działało cały czas tak samo. Już nie pamiętam dokładnie dawki, ale chyba najniższa 37,5. Ja jestem na prawdę jakimś ewenementem. Nigdy nie miałam obniżenia skuteczności leku, czasami na początku brania trzeba było tylko podwyższyć dawkę, ale to chyba tylko przy Asentrze, zazwyczaj dawka dopasowana przez mojego lekarza działała.

 

-- N sie 31, 2014 5:19 pm --

 

A co tu taka cisza?

 

U mnie jakoś dziś trochę gorzej... Znów miałam wrażenie, że serce mi jakoś szybciej bije, ale zajęłam się czymś i jakos lepiej. Nie wiem, chyba źle na mnie podziałała ta sytuacja z koleżanką, zawirowania w pracy itd. Sama nie wiem czy iść do psychiatry wcześniej i cos z tym zrobić, np. zwiększyć dawkę... Chociaż tak po prawdzie miałam schodzić z Lamitrinu najpierw, a potem z esci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , co tu taka cisza? Żyje tu jeszcze ktoś?

Elmo, ?? Jestes?

No wiec u mnie weekend za..bisty, a w zasadzie po prostu normalny. Pierwszy raz od wieków normalny weekend, spokojny, wyluzowany. Jednak na tej 40 paro czuje sie lepiej. Dzis znow trochę w dół, ale nie daje sie.

Jak u Was? Jak samopoczucie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Tojaaa

Jestem,jestem,no u mnie jakby esci tracili swoje dzialanie,a moze to nerwy szkolą...i w ogóle takimi roznymi sprawami rodzinnymi....Dzisiaj mam podwyższone cisnienie,a z regoly jestem niskocisnieniiwcem i przez to czuje sie fatalnie,jakby mi ktos nadmuchal glowe jak balonik....

Wiem,ze to na tle nerwowym....

 

Bardzo sie ciesze,ze paro daje rade:)!

Wydaje mi sie,ze dla nerwicowcow to naprawdę dobry lek!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

U mnie po ostatnim spadku formy jest lepiej, a dokładnie pomogła mi wczorajsza sesja u psychologa. Kolejna rzecz uświadomiona i chociaż może to nie łatwe, ale sama świadomość dużo daje. Także wciąż jestem dobrej myśli.

 

elmopl79, ja tez miałam spadek formy w związku z rożnymi sprawami pracowo-prywatnymi. A głowa to i mnie dziś boli, ale zakładam, że to pogoda. Wzięłam procha i trochę przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć Laura:)

nie bylem, od dwóch dni jestem bez leków i narazie jest lepiej pod względem fizycznym, mam wiecej energii i w ogole czuje sie bardziej swojo bez tego otumanienie po nich, ale mi dokuczają znów inne objawy, wczoraj sie nie moglem uspic bo mialem ponad 100 tętna, zobacze jak bedzie dalej bo sie moze okazac ze bede sie czul lepiej niz na lekach tak jak w tej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×