Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


junomi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Mam na imię Łukasz i mam 26 lat. Od kilku lat zmagam się z nerwicą lękową (pojawia się i znika) i do tej pory próbowałem sobie radzić na "własną rękę" ale obecnie znajduje się w punkcie krytycznym i jeszcze nigdy nie było mi tak ciężko więc planuje wizytę u psychiatry. Całe życie byłem osobą bardzo towarzyską i nie miałem praktycznie żadnych problemów ale teraz czuje się samotny jak nigdy wcześniej i w zasadzie nie mam nawet do kogo się odezwać bo przez mój stan tracę powoli wszystko co miałem.

 

Miłego dnia wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycze szybkiego zdrowienia, a wyzdrowiejesz, jak odszukasz swoja wewnetrzna sile, ktora gdzies sie zapodziala, z przyczyn tylko Tobie wiadomych. Gdzies przeczytalam takie stwierdzenie, ze strach bez ciebie nie istnieje...

Pewnego dnia wyjdziesz z lekow, i wierze, ze bardziej silny i dojrzalszy paradoksalnie przez chorobe!

Anna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :D pójście do psychiatry dobry pomysł, ale jeśli masz nerwicę, to oprócz leków warto będzie zastanowić się nad psychoterapią, co często okazuje się nawet koniecznością. Gdzieś czytałem w literaturze, że to zalecana, główna i najbardziej skuteczna metoda leczenia zaburzeń nerwicowych, + farmakoterapia, ponoć takie kompleksowe leczenie przynosi najlepsze efekty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wizyta u psychiatry jest jak najbardziej potrzebna, tym bardziej, że psychiatra pokieruje Cię na pewno do psychologa. Najlepiej połączyć leki i terapię. Niestety im później zdecydujesz się na pomoc tym trudniej będzie Ci z tego wyjść. Wiem to niestety po sobie. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×