Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jacy ludzie nas pociagaja?


Ellwe

Rekomendowane odpowiedzi

Zaradne, ogarniające życie, nie bojące się siekier, zwożenia, przerzucania drewna do komórek i rąbania go na opał, do tego pełny etat w pracy, przy okazji poświęcające swój czas na remont mieszkania - i to nie byle jakieś tam odmalowanie ścian, nowoczesny design zawsze na topie :D

 

Lilith, kiepska próba podrywu, jeszcze gorszy komplement (o ile coś takiego komplementem można nazwać) ale na

prawdę podziwiam Cię za całokształt i to w jaki sposób funkcjonujesz. Bo jak się wczytuję w przeszłość, to nieciekawe sytuacje Cię spotkały. (nieciekawe to słabe słowo, lepsze będzie - dramatyczne.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysocy faceci, kulturalni i sexi, czyli tacy, którzy sprawia że zmiekną mi kolanka. :105:

mi to sie z makaronem kojarzy ;)

ze wloch? Nieee, ciemni odpadaja, a ten z Master Cherfa to tragedia...niski i chudy. Musi byc iksra seksualna bo inaczej nie ma zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze i tylko pociągali mnie bruneci z ciemnymi oczami. Nie wiem czemu to cechy fizyczne, a psychiczne: poczucie humoru, spokój, opanowanie, cierpliwość, czułość troska,wrażliwość po prostu dobry człowiek. Myślę że podobnych cech szukam też u wszystkich ludzi, jestem wrażliwcem i szukam kogoś z kim dobrze się rozmawia, jak i imprezuje ;)
bo taka prawda ze najpierw sie patrzy na wyglad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo taka prawda ze najpierw sie patrzy na wyglad.

 

a potem na zasobność potrfela? :P

pozniej na to czy sie da wytrzymac i nie wydrzec jak po raz x klapa wc uniesiona i zimno w tylek jak sie klapnie noca na lodowca. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, piersi rozumiem, ale te kłaki? Na co je tam trzymać? :shock::shock::shock:

 

Ludzie, którzy radzą sobie w życiu. Ludzie samodzielni, samowystarczający, silni, a zarazem delikatni i wrażliwi. Prawdomówni, rozbrajający poprzez poczucie humoru.

Wyglądowo... wysocy, wysportowani, nie mający wąsa ani brody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika* mini dżungla dla zdrowia :smile: włosy chronią przed chorobami, ( czy aby na pewno? :twisted: ) oraz przeziębieniem podobno. :P
nie rozumiem co autor miał na myśli...! :mrgreen: od tego jest bielizna... ale Ja uważam, że fajnie przystrzyżony (czy tam ukształtowany) pasek, trójkąt, to dla faceta dodatkowa podnieta, łysa, to może i wygoda, ale i jakaś prewencja przed dziwnymi "stworami"! ale ładnie przyozdobiony wzgórek paseczkiem, to taka wizytówka, no i wygląda cholernie podniecająco! no ale każdy lubi coś innego i na to się wpływu nie ma! :twisted:

 

nigdy małpki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×