Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jacy ludzie nas pociagaja?


Ellwe

Rekomendowane odpowiedzi

jakie cechy zarowno fizyczne jak i cechy charakteru powoduja ze chcecie sie do kogos zblizyc? :)

 

Jeśli chodzi o cechy fizyczne to... nie mam pojęcia. Raczej nie interesuje mnie kolor oczu czy włosów, nie jest to szczególnie ważne. Nie rozkminiam nikogo rozkładając go na części pierwsze ;) Patrzę po prostu na całość i stwierdzam: hoho, nonono. :mrgreen: Natomiast niejednokrotnie od innych dziewczyn słyszałam, że mam "nieco spaczony gust". Aaa... Może z cech fizycznych jedynie co potrafię określić to zdecydowanie zarost. Zarost u mężczyzn jest pro. 8)(o ile danemu facetowi zarost pasuje, bo niestety bywa też tak, że nie pasuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opanowanie emocji jest ultra męskie i sexy :)

ja jestem mistrzem panowania nad emocjami( a bardziej ich nieokazywania) a jakoś to dziewczyn nie pociąga :mrgreen: , chyba jednak w większości wypadków jest odwrotnie.

 

zależy, spontaniczne okazywanie radości, romantyczności (ale bez przesady) i innych jest ok.

ale np. opanowanie w sytuacjach kryzysowych czy konfliktowych jest ultra męskie i sexowne.

 

Jeśli ktoś nie okazuje w ogóle emocji to tak jakby nie żył.

 

-- 23 mar 2014, 14:40 --

 

Może z cech fizycznych jedynie co potrafię określić to zdecydowanie zarost. Zarost u mężczyzn jest pro. 8)(o ile danemu facetowi zarost pasuje, bo niestety bywa też tak, że nie pasuje)

 

 

o taaaaaak :105: i meskie dłonie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie okazuje w ogóle emocji to tak jakby nie żył.

dlatego ja jestem nieżywy dla społeczeństwa. W pracy jedna babka ciągle mnie się pyta kiedy ja się kiedyś w końcu na coś, kogoś zdenerwuję ale doczekać się nie może choć wewnętrznie się czasem wkurzam ale tego nie okazuje. ;)

A wracając do tematu to pociąga mnie II miss forum. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu to pociąga mnie II miss forum. :mrgreen:

 

ojej, dziękuję :)))) :oops:

Szkoda tylko że mam tak daleko do Warszawy a pociąg który ma z Gdyni do Wawy w 2,5 h jechać chyba jeszcze nie oddany do użytku i nie wiadomo kiedy będzie. :why:

 

Mnie też. ;) Adekwatnie dobrany nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[monk.2000][

Mnie się podoba wiele pań z Forum.

mi tez

 

mi też :105:

mi też

 

Mi też. :pirate:

 

mi też :angel:

 

-- 28 mar 2014, 00:12 --

 

Szkoda tylko że mam tak daleko do Warszawy a pociąg który ma z Gdyni do Wawy w 2,5 h jechać chyba jeszcze nie oddany do użytku i nie wiadomo kiedy będzie. :why:

 

 

spokojnie carlos, możliwe, że za jakieś 3 mies będę musiała odwiedzić 3miasto :P także jak Mohamet nie mogł przyjść do góry to góra przyjedzie do Mohameta :P ale to jak się wyrobię czasowo i finansowo.

 

Mnie też. ;) Adekwatnie dobrany nick.

 

dziękuję! :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos a marudzisz w trakcie na ból mięśni?

póki co jeszcze nie zacząłem ćwiczyć( no ale w pracy dźwigam choć maks. 30 kg a zwykle 13 kg co powoduje chudniecie a nie rozrost mięśni) a co do narzekania to w realu aż tak nie narzekam, czym niektórzy są rozczarowani jak mnie poznają za żywo. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×