Skocz do zawartości
Nerwica.com

co zrobić aby odzyskać chłopaka ?


Seniorita1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze Ci ogolnie co znaczy dla mnie milosc. Milosc jest wtedy kiedy myslisz o drugiej osobie bardziej niz o sobie, jestes w stanie zrobic dla tej osoby niemal wszystko, dobro drugiej osoby jest dla Ciebie wazniejsze niz wlasne dobro, a czesto tez, jestes w stanie dla tej osoby poswiecic wszystko, nawet oddac za ta osobe swoje zycie. Dodatkowo nie wymaga to od Ciebie zadnych poswiecen. Robisz to, bo czujesz, ze chcesz tak robic, jest Ci z tym dobrze i nie ma w tym zadnego przymusu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, a przy tym wybaczasz jej wszystko... Widzisz - wszystko to co opisałaś czułam i nie czułam. Nie wiem jak To opisać. Chciałabym kochać, ale nie umiem :D A może stan miłości jest dla mnie tak naturalny, że kocham wszystko i wszystkich i dlatego tego nie odróżniam :D A może jest jakaś choroba? Serce z kamienia albo coś :P. Czułam to wszystko, ale nie czułam czegoś wyjątkowego. On odszedł a ja nawet nie zapłakałam ha ha ha..:D Życzyłam mu powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, a przy tym wybaczasz jej wszystko...

Do czasu tak...

 

Widzisz - wszystko to co opisałaś czułam i nie czułam. Nie wiem jak To opisać. Chciałabym kochać, ale nie umiem :D A może stan miłości jest dla mnie tak naturalny, że kocham wszystko i wszystkich i dlatego tego nie odróżniam :D

Nie da sie kochac wszystkich...

A może jest jakaś choroba? Serce z kamienia albo coś :P. Czułam to wszystko, ale nie czułam czegoś wyjątkowego. On odszedł a ja nawet nie zapłakałam ha ha ha..:D Życzyłam mu powodzenia...

Czyli nie kochalas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze Ci ogolnie co znaczy dla mnie milosc. Milosc jest wtedy kiedy myslisz o drugiej osobie bardziej niz o sobie, jestes w stanie zrobic dla tej osoby niemal wszystko, dobro drugiej osoby jest dla Ciebie wazniejsze niz wlasne dobro, a czesto tez, jestes w stanie dla tej osoby poswiecic wszystko, nawet oddac za ta osobe swoje zycie.

Tak to ja kocham tylko moje dziecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lul, z tym qwerty pierwsze słyszę, ale może to dlatego, że nie jestem hakrem :P

 

-- 30 sty 2014, 21:06 --

 

Napisze Ci ogolnie co znaczy dla mnie milosc. Milosc jest wtedy kiedy myslisz o drugiej osobie bardziej niz o sobie, jestes w stanie zrobic dla tej osoby niemal wszystko, dobro drugiej osoby jest dla Ciebie wazniejsze niz wlasne dobro, a czesto tez, jestes w stanie dla tej osoby poswiecic wszystko, nawet oddac za ta osobe swoje zycie.

Ja chciałbym być tak kochany przez moją przyszłą dziewczynę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lul, mezczyzna na moja milosc musi zasluzyc. Owszem kocham ale i wymagam. Na pewno nie mysle o nim bardzej niz o sobie ..raczej na rowni. Dbam o niego ale dbam tez i o siebie. Jestem stanie zrobic dla niego bardzo duzo ale nie wszystko ( nie pojde zarabic np dupa jak mnie by o to poprosil ale nerke np oddam bez wahania gdyby potrzebowal) Jego dobro jest dla mnie wazne ale nie jest wazniejsze niz moje. No i nie wiem czy oddalabym za niego zycie. :bezradny: Z facetami jest tak ze dzis sa ...jutro ich nie ma i mam zostac bez zycia? :P Pewnie moja milosc jest egoistyczna i samolubna ale dopiero pare lat temu nauczylam sie siebie kochac tak naprawde i byc dla siebie najwazniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, znajdzie się taka :) pozwól sobie tylko żeby Cię odnalazła ;D ale ja nie wiem, nie doradzam w sprawach sercowych bo jestem w nich na etapie raczkowania xP

 

 

Candy14, ja też nie dawno nauczyłam się kochać siebie i póki co rozkoszuję się tym ha ha ha :D ile Twoje dziecko ma lat? :) pierwsze "mama", pierwszy kroczek i rok... świat się zmienia - pięknieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ale chyba gdyby dziecko poprosiło o zarabianie dupą, to też byś na to nie poszła ;)

Poza tym dziecko też odchodzi. Jak się tylko wyprowadzi z domu rodziców. A to właśnie facet powinien być na całe życie, albo przynajmniej do swojej śmierci :P

Że bardzo często tak nie jest, to już inna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile Twoje dziecko ma lat?

28

 

1234qwerty, z dzieckiem jest zupelnie inna bajka. Gdyby nie miala innej mozliwosci go nakarmic to nie wiem czy nie poszlabym zarabiac w ten sposob. Dla dziecka tak...dla faceta nie. Dzieci kocha sie bezwarunkowo ..innych ludzi juz niekonieznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie mam dzieci. I szczerze mówiąc nie za bardzo mnie ciągnie, ale nie wydaje mi się, żebym mógł kochać swoje bezwarunkowo. Tzn. małego dzieciaka, to ok. Ale jakby taki dorósł i mi czymś szczegółnie podpadł, to sam nie wiem.

 

-- 30 sty 2014, 21:35 --

 

lul,

znajdzie się taka :) pozwól sobie tylko żeby Cię odnalazła ;D

Sama się nie znajdzie, ale staram się :) Staram się także podchodzić do tego z optymizmem i dystansem, na razie jakoś udaje się je utrzymywać, choć bywają gorsze chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Doskonale rozumiem, ale mimo wszystko nie potrafię postawić się w takiej sytuacji. Nie mówię, że to coś złego, ale jednak bezinteresowna miłość do dziecka, bierze się z instynktu macieżyńskiego/ojcowskiego, a miłość do mężczyzny/kobiety jest jest za coś, więc opiera się na jakiś racjonalnych pobudkach. O ile o takich można mówić w przypadku uczuć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×