Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

WolfMan, Atrakcja niedzielna jest! :great: Jakoś mnie nie ciągnie na ten film... Ale ciekawa jestem wrażeń. W następny weekend mam nadzieję zasiąść na Blade Runnerze. :105:

 

Monster6, Kawa, energetyki, ale chyba jakieś dobre jedzenie też jest w planie? :bezradny:

 

mirunia, Boli jak cholera, najgorzej kark, aż łzy w oczach. Drzwi od samochodu nie mogłam otworzyć. Jakoś muszę się tym zająć.

Ja też pospacerowałam, bo cudnie było. Wyskoczyliśmy z menszem na szybkie jedzonko, ale to tyle jego aktywności. :roll:

U mnie babki nie było, ale za to był keks. :smile:

Cieszę się, że miałaś taką fajną niedzielę, widzisz, jakoś dołka spacyfikowałaś. :great:

 

JERZY62, Chyba dziś u wszystkich było sympatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, Ojojoj... To szkoda, że tak Ci się niedziela rozhuśtała. :( I tak chyba dobrze, że w łóżku nie przeleżałaś. To jednak nie był reset takie szydełkowanie przy serialach? :bezradny:

To życzę, żebyś w tygodniu złapała kurs...

Masz kontakt ze swoim lekarzem?

 

Monster6, To jest kolejna koopa z tymi lekami. :( No ale chyba już lepiej się spaść i jakoś żyć, co?

Powiedz, starasz się zdrowo odżywiać, czy nie da rady - ciągnie do żarcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Fim można ocenić mniej więcej 7/10- zależy kto ma jaki odbiór , emocje, i poglądy na pewne sprawy-fabuła może trochę przejaskrawiona,ale mniej więcej tak się chyba ten medyczny świat kręci. Koncerny farmaceutyczne też na całym świecie mają brudne ręce i żerują na nadziejach ludzi na piękny wygląd,cudowne uzdrowienie itp.

Wspaniałe domy,wypasione samochody i egzotyczne wakacje nie biorą się u lekarzy z niczego ;)

Jako że jestem trochę cynikiem i realistą to humor sytuacyjny momentami był. Wokół filmu jest wiele kontrowersji i różnych ocen-wiadomo każdemu podoba się co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Dziś ja otworzę ciepło Spamową. :smile: Dosłownie, bo u mnie zaskakująca pogoda. Wyskoczyłam w samej marynarce. :shock:

Jak dla mnie może tak zostać.

 

Miłego tygodnia!

 

Monster6, Stabilny i pulchniutki - zabrzmiało słodko. :D

Kark mam trochę zepsuty, a jak mnie na dłużej zepnie, to boli okrutnie. :bezradny:

I jak, turbodoładowanie było i śmignąłeś na terapię?

 

WolfMan, Najważniejsze, że się nie umęczyłeś w kinie. :smile: Zabrzmiało nawet interesująco, ale chyba jednak nie na moje nerwy...

 

paramparam, No zobaczymy, miejmy nadzieję, że Cię ta dawka ustabilizuje i będziesz miała trochę spokoju. Ściskam mocno i odzywaj się, jak dajesz radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nastrój psychiczny jest super :mrgreen:

Fizyczny,troszkę gorzej.Dziś w ośrodku.Były zawody w tenisie stołowym.

Ja grałem ,nie na punkty.Z kierownikiem Sylwester lat 38.

A na punkty,to z Karoliną lat 27,wygrałem.Z Tomkiem lat 41 przegrałem.Z Cecylią lat 43 wygrałem.I z Kasią lat 34 przegrałem.

Mówili ludzie,z Sarnak.Że,ksiądz.Odstrasza ludzi,od kościoła.Ciągłym gadaniem o polityce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie ze spaceru, ale niesamowicie... Ciepło, taki letni zapach w powietrzu, jutro podobno ma być tak samo. :105:

Dusza się cieszy, ale ciało się buntuje na taką anomalię pogodową, dziś musiałam ostro się zaprochować, żeby mieć oczy otwarte i żeby głowa mi nie wybuchła.

 

Fajne dzisiaj zdanie przeczytałam - żeby nie wyganiać na siłę tego Kopciuszka w sobie, tylko skupić się na dopilnowaniu, żeby sobie sprezentował szklane pantofelki. :smile:

Po pracy więc skoczyłam do empiku, posnuć się między regałami, podotykać książek, przekartkować gazety wnętrzarskie. Kupiłam sobie z 8 zeta kryminał. O takie coś dla siebie.

 

Mało tu nas dzisiaj, czyżby otumanieni ciepełkiem? ;)

 

 

wiejskifilozof, Ale miałeś atrakcji!

 

tosia_j, Chyba jeszcze za wcześnie na Wielkie Wieści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

kosmostrada, u mnie też cieplutko, ale ja nie czuję się najlepiej przez te zmiany. Takie to uroki życia po ...dziesiątce :D

Mój EX miał udar, Synowie przeżywają trudne chwile, jestem z Nimi.

Oj kupowałabym książki, ale mam za małe mieszkanie, już leżą w miejscach, w których nie powinny.

Samo wyszukiwanie, nabywanie jest przyjemnością na pewno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, też miewam dni, że nie wiem o czym czytam. Ale przeważnie daję sobie z tym radę, jednak muszę mieć spokój, jedynie muzyka i to instrumentalna /relaksacyjna/ może cichutko brzmieć...

 

wiejskifilozof, zwykle nie pracujemy fizycznie, stąd pojawiły Ci się bóle pleców, do jutra powinno minąć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×