Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Kochana no to Twoja szafa ulega radykalnemu odświeżeniu. :smile: Świetnie leżące portki to jest dopiero fart. Burgundowe mówisz, jakże na czasie. :great: Jeszcze trafisz futerko, trzeba szperać. Ja jeszcze będę polować na dłuższe i brązowe.

Jak co roku czekam na fotę efektów Twojej tfurczości. :smile:

 

comatom, No heloł, heloł! :papa: Tak to u nas jest, że zaliczamy cofki... :bezradny: Trzymaj się i dbaj o siebie!

Może znów troszkę tu popiszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

U mnie też bardziej lękowo, ale to tak jest, trzeba jakoś z tym żyć...

Dzisiaj nadal pogoda złoto-jesienna, słonecznie, ciepło.

Wczoraj byłam na dalszych zakupach, w lekkim trenczu, było mi za gorąco, na dzisiaj natomiast był to odpowiedni strój.

Nie chcę się rozpisywać o swoich dolegliwościach ogólnych, bo najważniejsze, że, mimo wszystko, mogę w miarę normalnie funkcjonować...zresztą jak większość z Was.

 

Bardzo zainteresował mnie temat mielonych :D , dlatego dodam, że ja robię wyłącznie z drobiowego, ze szczypiorkiem, natką, cebulą, jajkiem, bułką, oraz z dużą ilością pieprzu ziołowego, smażę na oleju kokosowym, czasem dopiekam w piekarniku :mrgreen:

 

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc, trzymajcie kciuki żebym nie wstawał w nocy i się wyspał. Zaburzenia myślenia (które trochę funkcjonują jak głosy w paranoidalnej) wbiły na rejon. Mam dość. Boże jak ja mam już dość.

Chcę święty spokój. Czemu muszę tak cierpieć. Nie chcę... Ja chcę być już szczęśliwy, ale nie takie szczęście jak się odczuwa w psychozie.

Miłej nocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ostatnio kulturze Słowian.Wiele,fajnych rzeczy.

Czy Dziewanna,to słowiańska Artemida.

Dyktator Uzbekistanu,ma córkę.

Nadal czuję się,źle.

Czy,może się dobrze bawić.Słuchając metalu.Można.

Dlaczego kiszka pasztetowa,nie jest popularna.

Kiedy do kin,wejdzie nowy film.Na podstawie Tolkiena.

Czy okularnice,to aseksualne nerdy ?

Czy,ktoś mówi płynnie po azersku.

A jak,tak to po co ?

Lampart chiński.

Czy warto przywrócić,kolegia ?

Dlaczego,Paździoch taka menda jest ?

Uff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Specjalnie zajrzałam, żeby sprawdzić, czy są Wielkie Wieści i hurra! :yeah:

 

Ḍryāgan, Witamy Zosieńkę!!! My tu jak te dobre wróżki jesteśmy i ślemy Twojej Maleńkiej wszystkie możliwe dobre fluidy i życzenia. :smile: Gratuluję Wam i uściski dla dzielnych Dziewczyn!

Jak ochłoniesz, to napisz jak Ty się czujesz, jakie wrażenia. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja miałem tak że nie spałem po 24h wzwyż, śpiąc około 5-7h, przy czym najwięcej nie spałem 30h, jeszcze będąc potem na uczelni...

Ale najlepsze że ja nie mam stanów manii, lekkie problemy kognitywne, parastezje, to wszystko.

Tylko że jak tej nocy kładłem się spać wyjątkowo włączyły mi się objawy te które miałem wcześniej, znacznie mniej nasilone, ale jednak tak mnie męczyły, że w sumie nie dziwię się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę wybacz,horror w stylu gore :mrgreen:

A zastanawiam,się dlaczego o bitwie pod Wizną,wielu.Z nas dowiedziało się z piosenki Sabatonu.Ale,jak sądzę,dla TVN,Polsatu,TVP.

Ważniejsza,jest wiadomość o celebrytce.Co z rudego się przemalowała na blond.

Zachęcam do wysłuchania Sabaton 40-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Mój mąż ( który był przy normalnym porodzie), był w takim stanie, że lekarz musiał go wziąć do gabinetu na koniaczka, tak ze dobrze się trzymasz. :D

Spokojnie, z czasem wszystko pójdzie, będziesz kąpał, tulił, przewijał profesjonalnie. To jakieś mity, że kobiety się nie boją i to męski "przywilej", tak samo się tego bałam i tego jaką będę mamą... Ale głęboka bezwarunkowa miłość daje magiczne wprost umiejętności i siłę. Wg mnie dziecko jest jedyną właściwie możliwością, żeby takiej miłości doświadczyć.

Dbaj o Dziewczyny, ale dbaj też o siebie, żebyś miał dla nich power. Uściski!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, współczuję że była cesarka, ale mam nadzieję jeżeli punktacja apgar była w normie że wszystko będzie ok. Tylko kontroluj w przypadku opóźnień mowy żeby poszła do logopedy, i tego typu rzeczy, ale wątpię że to będzie potrzebne, bo dużo dzieci ma zdolności adaptacyjne.

 

Ja sam się urodziłem z 1 pktem, a teraz dopiero zaczynam wychodzić z problemów wywołanych przez poród, a mam 21 lat. Da się? Da się! Piszę na pocieszenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×