Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Shazza mnie rozwaliła... :shock: Po prostu wszystko jest miszczowskie - scenografia, choreografia, słowa... Nie wiem czy się pozbieram po takim przeżyciu estetycznym... :lol:

Twój pomysł przedni, będziemy trzymać kciuki!

 

 

Na tamte czasy to była superprodukcja. Ale z perspektywy czasu - rozbraja :D Jak zupka wiśniowa? :D

 

Purpurowy na maturze z polaka miałem temat coś z Makbetem związany. Tak mi się teraz skojarzyło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, do wielu spraw, sytuacji, musimy dorosnąć... :D

Bardziej chodzi mi o to, że jak mnie do czegoś zmuszają, to niezbyt chce mi się za to brać. A z własnej woli to już inna sprawa. ;)

 

Purpurowy, zobaczymy jak będzie w przyszłym roku z Woodem, czy się odbędzie. :(

Musi się odbyć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

rolosz, PokemonGo odciąga dzieciaki od kompa, tego się akurat spodziewałam. Pewnie niedługo mi się znudzi ta gra, a na razie mam trochę zabawy. :D

Każdy sposób na tzw. "odmóżdżenie" jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie, to niech sobie zrobią to gdzieś w szczerym polu, gdzie nikomu to nie będzie przeszkadzać, a nie w środku wielkiego miasta, gdzie tylko utrudniają życie mieszkańcom, organizując imprezę, która (koniec końców) nie przynosi nikomu żadnych korzyści, oprócz korzyści propagandowych i kasy dla organizatora.

siłą tychmlodych tam zganiają? co za brak tolerancji dober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, no mówie Ci :mrgreen:

 

a żyjemy...ja mam teraz zielony urlop...bo bym się wykonczyla w robocie:)

Ale juz mam nagrana następną...i to w zaciszu domowym...

 

A Ty jak tam?

Kiedy w koncu wpadasz... bo kupiłam Ci odżywke do włosów i nie chce zeby sie przeterminowała :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, zapraszam do Poznania. Wiecznie rozryte drogi, Kaponiere to nie wiem który rok już robią i końca nie widać. Tramwaje i autobusy średnio co 2 tyg zmieniają trasy bo remonty.

A Kraków będzie spraliżowany tylko tydzień ;)

 

Kraków jest sparaliżowany zawsze... a teraz przez tydzień będzie apogeum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, póki co do września siedzieć będę tu, więc może jesienią uda mi się w końcu wpaść. Ale póki co nic nie obiecuję, bo nie wiem ile wolnego czasu będę miał.

 

Carica Milica, kodowanie spoko rzecz. W końcu jakaś dziedzina wiedzy, w której wszystko jest logiczne i do wszystkiego można dojść. Żałuje tylko, że tak późno się za to na poważnie zabrałem. No ale cóż, mądry Placek po szkodzie :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, a myslisz ze u mnie jest inaczej? Krakow jak pisze Sigrun ma wiecznie tez remonty teraz tez byly juz od kilku miesiecy wlasnie pod SDM .

 

Sigrun, :******** Hey Kochana , widze ze dobre zmiany u Was i sie ciesze :)

 

na_leśnik, :papa::papa:

 

kosmostrada powiedzialam wlasnie P ze jak wybuchne razem z pielgrzymami to dopiero beda hece :pirate::pirate::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

OK, dzisiaj już zdążyłam wyrazić chęć zostania gwiazdą disco polo

Teksty będziesz pisać sama? ;)

Wiesz, w konkursie talentów śpiewa się covery. Potem się zobaczy.

 

Jeden tekst już napisałam ale to dla wokalisty-faceta: aj-lof-cie-na-plarzy-tekst-do-piosenki-disco-polo-t51630.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to naprawdę urocze, zwłaszcza ta mewa :105: Od razu mi się skojarzyło z:

 

To forum jest jak studnia bez dna - codziennie odkrywa się nowe wątki, nowe talenty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×