Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście kurs na prawko mam zaraz koło domu, więc się raczej odbędzie.

 

Postanowiłam, że idę na następny casting do Disco Star i zostanę gwiazdą disco polo dla beki.

Którą piosenkę powinnam wykonać na pierwszym przesłuchaniu?

 

[videoyoutube=2hTy3Omiq6g][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=4G6QDNC4jPs][/videoyoutube]

 

Fanatic - Czarownica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Jestem na nie bo niestety dotyka mnie to bezosrednio , a korki i remonty zwazane z SDM w Krakowie trwaja juz od kilku miesiecy i np jakbym chciala do pracy jezdixc samochodem ktorym normalnie jade okolo 20 minut w zwiazku z przebudowywaniem Krakowa pod SDM jechalam ponad godzine bo taki korek . Ludzie sa zli na SDM ale moze nie rozumieja tego ludzie z innych miast bo ich to nie dotyka. Wydaje sie im ze wspaniala uroczystosc. Nie usmiecha mi sie na piechte wracac do domu w tlumie ludzi .Mam na butach trasa ktora jedzie autobus okolo 2 godzin.

I niestety takim postepowaniem i ciagnieciem kasy od wolontariuszy(300zl) czy od restauracji(1.000) ktore chca pielgrzymow ugoscic kosciol tylko sobie szkodzi i coraz wiecej ludzi sie od niego odwraca. Bardzo duzo slysze komentarzy tej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nikt nie powiedział że kroczenie ścieżką pana będzie proste... :bezradny:

A na poważnie, to niech sobie zrobią to gdzieś w szczerym polu, gdzie nikomu to nie będzie przeszkadzać, a nie w środku wielkiego miasta, gdzie tylko utrudniają życie mieszkańcom, organizując imprezę, która (koniec końców) nie przynosi nikomu żadnych korzyści, oprócz korzyści propagandowych i kasy dla organizatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam, że idę na następny casting do Disco Star i zostanę gwiazdą disco polo dla beki.
Zainspirowałaś mnie. Szukam powodu by dalej żyć i oto znalazłam - dla beki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

platek rozy, rozumiem, że te wszystkie utrudnienia są wkurzające...współczuję ;)

Tym bardziej, że dotyczą wszystkich mieszkańców miasta, niezależnie od wyznania, światopoglądu...ich zgody, lub nie.

O zagrożeniu nie wspominając.

 

Byłam na spacerze z psiaczkiem swoim. Jest duszno, co chwila deszcz popaduje. Chociaż zieleń dookoła piękna, spacerowanie dzisiaj nie jest przyjemnością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, ten wypad wyraźnie pobudził Cię do życia :great: Oby spełniło się to, czego chcesz i potrzebujesz...

 

platek rozy, nie znam Krakowa, ale wygląda to nieciekawie ;)

 

 

Carica Milica, to co robisz dotąd, poprowadzi Cię we właściwym kierunku, nie obawiaj się...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Shazza mnie rozwaliła... :shock: Po prostu wszystko jest miszczowskie - scenografia, choreografia, słowa... Nie wiem czy się pozbieram po takim przeżyciu estetycznym... :lol:

Twój pomysł przedni, będziemy trzymać kciuki!

 

platek rozy, Ja bym też się wkurzała, jak bym musiała 2 godziny z buta drałować do pracy... :roll: W zasadzie to miasto powinno ludziom na te dni zasponsorować płatne urlopy...

 

misty-eyed, Hej Kochana! No popatrz, że ten deszcz u Ciebie chłodku nie przynosi. :bezradny:

 

Purpurowy, A powiedz jak ze spaniem teraz, lepiej, czy nadal wybierasz się po wspomagacza do doktora?

 

Carica Milica, :D Ile pokemonów złapałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, po prostu spodobał mi się cytat... :D

 

 

Carica Milica, trzeba trochę odpuścić, by energii wystarczyło Ci na całe życie :D A tak poważnie, przemęczenie i przeciążenie w Twoim przypadku, ie jest wskazane...

 

kosmostrada, witaj Kochana!!! Masz lepszy nastrój i samopoczucie w ogóle?

Myślę, że to / duchota/ jest związane z zanieczyszczeniem powietrza, niestety...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam, że idę na następny casting do Disco Star i zostanę gwiazdą disco polo dla beki.
Zainspirowałaś mnie. Szukam powodu by dalej żyć i oto znalazłam - dla beki.

 

No, ja żyję dla beki, bo moje życie to żart.

 

Jutro albo prewencyjnie nie wychodzę, albo - kto wie - będę od rana szukać pokemonów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, dzisiaj pół dnia spędziłam z pokemonami. :hide: Wciąga niesamowicie. Plusem jest to, że zrobiłam długi spacer po Pyrowie. Może chcesz jechać na Offa? :>

Na Offa powiadasz? Ciekawa opcja, jeśli nie będzie kolidować z Woodstockiem, to bardzo chętnie. :D

 

Purpurowy, A powiedz jak ze spaniem teraz, lepiej, czy nadal wybierasz się po wspomagacza do doktora?

Na świeżym powietrzu pod namiotem było całkiem nieźle, wręcz śmiem twierdzić że spało mi się bardziej komfortowo niż w domu, bo wstałem wypoczęty. Teraz jak wróciłem do domu to od razu znowu problem z zaśnięciem i po wstaniu jak zombi. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro albo prewencyjnie nie wychodzę, albo - kto wie - będę od rana szukać pokemonów...

 

Obyśmy nie dożyli czasów, że to Pokemony będą szukać nas ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, po prostu spodobał mi się cytat... :D

Aha. :D

Kilka dni przed wyjazdem nieco przekonałem się do Goethego. Jak go kazali wałkować w szkole, to niezbyt mnie to zachęcało. :D Jak to kiedyś powiedziałem na temat "Makbeta" - to naprawdę ciekawa historia i gdyby nie to że jest to lektura szkolna, to nawet bym ją przeczytał. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×