Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :*********

Ja akurat nastawilam zurek , z biala kielbaska i kielbaska morlinska z fileta z kurczaka oraz jajem i ziemniaczkami . Uwielbiam taki smak.

Na 1 i 2 dzien swiat bede robila roladki wp z suszonymi pomidorami i mozzarella a jutro mam suma z piekarnika ( byl w Biedrze w bardzo korzystnej cenie) i tyle , zrobie jeszcze jajka i sosy do nich dwa , musztardowy i chrzanowy oraz muffiny orkiszowe z czekolada 70 % i wystarczy.Za muffiny sie zaraz zabieram.

 

Zle sie czuje , bardzo mi stawy kolanowe dokuczaja :bezradny:

Z zatokami bylam do kontroli , dostalam jeszcze jakis plyn do plukania ich i tyle . We wtorek mam sie jeszcze pokazac.

 

Zla jestem bo w Biedrze mnie zlapaly slabosci w kolejce i scisku strasznym no ale jakos dotrwalam , kupilam co mialam kupic.

W miesnym okolo 13 juz prawie towaru nie bylo :shock: i wedlin tez koncowka , bylam zdziwiona bo gdzie ludzie wracajacy z pracy cos jeszcze kupia?? :roll: Tam o dziwo slabosci mnie nie lapaly mimo z e kolejka tez byla... Esh nadazyc za swoja chora glowa --- niemozebne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, ja w sumie mialam kilka grup ludzi bo chodzilam na rozne zajecia , obiadow tam nie mialam. Ale u mnie to bylo cos innego bo ziwazane warsztaty stricte ze znalezieniem pracy i pod tym katem prowadzone ale ludzie z Mops byli na nie kierowani tez. I z bezrobocia takze .

Dobra lece muffiny robic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś w ŚDS , mieliśmy dziś społeczność, spacer i terapie grupową... ja zwariuje, ludzie dziwni

Chodziłem jakiś czas do ŚDS ale mi się nudziło.

Nie wiem jakie osoby tam u Was chodzą, ale ja się kompletnie różniłem od reszty.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, uczysz się na akustycznej, czy elektrycznej

Na elektrycznej, bo gdzieś tam po taniości kiedyś wyrwałem.

 

mnie też interesuje bardziej elektryczna

 

Marcin2013, problem w tym, że bym chciał wszystko od razu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, uczysz się na akustycznej, czy elektrycznej

Na elektrycznej, bo gdzieś tam po taniości kiedyś wyrwałem.

 

mnie też interesuje bardziej elektryczna

Bardzo lubię tego gościa

[videoyoutube=1CpGnUoQteQ][/videoyoutube]

Byłem na jego koncercie, ale nie na tym, tylko 50km dalej i kilka dni wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, nie znam gościa, ale niezły, podchodzi mi pod blues. Dla mnie mistrzem gitary, jak dla amatora oczywiście, jest Johnny Marr.

Marcin2013, szlifiera to to wysokoobrotowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×