Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

AtroposIsDead, Znaczy futrujesz chłopaka? :D

 

misty-eyed, Robię zawsze ulubiony pasztet chłopaków wg przepisu Neli Rubinstein ( jej książka to był mój hocior, gdy jeszcze w necie takiego zatrzęsienia przepisów nie było) z pieczonej łopatki i wątróbki.

 

Purpurowy, Też jak Carica odświeżyłeś look. :smile:

 

Pies cały w ekstazie bo maszynka do mielenia podłączona, będzie wyżeranie okruszków. :yeah::D

Kawa wypita, zupa zjedzona, czas zakasać znów rękawy. Lubię pichcenie, ale w tym stanie permanentnego zmęczenia, wszystko mi ciężko idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, jestem antytalentem. Tu nawet król Albanii nie pomoże.

Tak samo myślałem o sobie w kontekście gry na gitarze. A okazało się że niepotrzebnie umniejszam swoje możliwości, bo instruktor już na pierwszej lekcji powiedział że może jak z 50 lat potrenuję, to może jakieś żule pod dworcem centralnym mnie wysłuchają. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Purpurowy, ja już od kilku lat zabieram się za naukę gry na gitarze i jakoś zabrać się nie mogę. Więc jak tak dalej pójdzie, to prędzej umrę, niż zadowolę tych żulów

 

Mówicie, że nigdy nie jest za późno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Purpurowy, ja już od kilku lat zabieram się za naukę gry na gitarze i jakoś zabrać się nie mogę. Więc jak tak dalej pójdzie, to prędzej umrę, niż zadowolę tych żulów

 

Mówicie, że nigdy nie jest za późno?

Cześć.

Zależy na co może być za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×