Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

piękna, Bella to jest moja ulubiona księżniczka z Disney'a :great:

 

Nie nauczyłam się na farmakologię, planowałam wagary i nie poszłam na zajęcia z prawa. Koleżanka napisała, że przekładamy sprawdzian, to poszłam, ale przynajmniej wyspana. Potem miałam prezentację z surowców roślinnych, ale wszyscy wcześniej wyszli i nie zdążyłam. Czyli w sumie strata czasu i dwa sprawdziany do odrobienia.

 

Wróciłam do domu, zjadłam obiad, poszłam spać na 4 godziny, w sumie spałabym dalej, ale muszę dzieciom druknąć sprawdzian, bo nie mam wzoru, no i gufkę umyć.

 

Morał jest taki, że musi być 1 dzień w tygodniu, kiedy się nie wstaje wcześnie rano. Podobno kierowniczka z apteki jeszcze raz dzwoniła do dyrektorki, żeby na mnie nagadać, ale halo, raz się zwolniłam, a w zeszłym tygodniu nawet z nią nie rozmawiałam. Jeszcze 3 tygodnie takie z praktykami i ogólnie 11 tygodni szkoły. Można odliczać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dryagan ,u mnie już teraz luzik.Ale wcześniejszy dzień koszmarny i bardzo pracowity.Sączę sobie winko.Co robiłeś,że się nie wyspałeś?Nie mogłeś zasnąć czy pracowałeś? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna, Bella to jest moja ulubiona księżniczka z Disney'a :great:

 

Nie nauczyłam się na farmakologię, planowałam wagary i nie poszłam na zajęcia z prawa. Koleżanka napisała, że przekładamy sprawdzian, to poszłam, ale przynajmniej wyspana. Potem miałam prezentację z surowców roślinnych, ale wszyscy wcześniej wyszli i nie zdążyłam. Czyli w sumie strata czasu i dwa sprawdziany do odrobienia.

 

Wróciłam do domu, zjadłam obiad, poszłam spać na 4 godziny, w sumie spałabym dalej, ale muszę dzieciom druknąć sprawdzian, bo nie mam wzoru, no i gufkę umyć.

 

Morał jest taki, że musi być 1 dzień w tygodniu, kiedy się nie wstaje wcześnie rano. Podobno kierowniczka z apteki jeszcze raz dzwoniła do dyrektorki, żeby na mnie nagadać, ale halo, raz się zwolniłam, a w zeszłym tygodniu nawet z nią nie rozmawiałam. Jeszcze 3 tygodnie takie z praktykami i ogólnie 11 tygodni szkoły. Można odliczać :roll:

 

 

Można odliczać,rzeczywiście!Miłe to co piszesz o ulubionej księżniczce...Ale co kierowniczka apteki,do jakiej dyrektor dzwoniła ?Do szkoły?!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna, no tak, bo szkoła w ramach nauki zawodu ma umowę o praktyki z zakładami pracy.

A ja specjalnie wolnego z normalnej pracy dostać nie mogłam i liczyłam na to, że będziemy kończyć wcześniej :roll:

Wiesz, szkoła weekendowa, a nagle wszyscy mają mieć czas w tygodniu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×