Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, zależy co masz na myśli mówiąc kryzys imigracyjny. Jeżeli dantejskie sceny z armią muzułmanów z tobołkami na ulicach to nie, ale to może być kwestia tego, że fabryka znajduje się na kompletnym zadupiu. Natomiast w samej pracy to jest niemalże ilustracja terminu multi-kulti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam z pracy , po pracy bylam jeszcze ciachnac grzywe i mysle juz o zrobieniu znow krotkiego boba , na wiosne . Dzis piekny dzien , slonko swiecilo , bylo bardzo cieplo chociaz wietrznie . Jutro ma padac znowu. Tesknie za wiosna . Sloneczna i przyjemna . lata nie chce bo znow beda upaly i moj rak sie moze odezwac przez nie.

 

Jutro nie mam terapii , mam za to warsztaty i pania psychiatre.We czwartek jade na kontrole pod dermoskopem do mojego onkologa .

 

kosmostrada Kochana co dobrego zjadlas na miescie?:********

 

mirunia :******* Kochana chyba czlowiek taki obolaly przez te pogode . Ja w sobote taka bylam . Jutro u mnie tez ma byc wstretnie znow wiec zas mnie bedzie bolalo kolano i bark.

Co smacznego pichcilas?

 

A ja ide poczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Ja też chcę już wiosnę. Moja ulubiona pora roku.

Nie znoszę lata.

Ja na terapię mam 1 marca.

 

 

Byłam dzis w mopsie po bilet mpk.płatku ile

Płacisz za bilet mpk??

Pojechałam do sklepu po buty i kupiłam takie półbuty na wiosnę...

Potem pojechałam do chłopaka zjadłam u niego pysznego krokieta z pieczarkami i serem.. mniam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Byliśmy na naszej ulubionej pizzy z pieca węglowego, wzięłam z karczochami i oliwkami, polałam od serca oliwą, naskubałam z doniczki w knajpie świeżej bazylii, pychota... :105:

 

mirunia, Kochana a może byś pochodziła na takie lightowe ćwiczenia rehabilitacyjne na kręgosłup? Bo faktycznie ruchu mało przez tą pogodę ( ja to muszę wyłazić przez psa), a jeszcze nie lubią kostki i stawy tej zimnej wilgoci. Sciskam! Już naprawdę trzeba tylko troszkę wytrzymać, już z górki do wiosny.

 

A teraz herbata, potem kąpiel i luz z książką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

na wejściu zostałam zbesztana przez jakąś matkę, że dziecko zapomniało, co było na zadanie :roll:

 

Potem zrobiłam dwóm klasom sprawdzian.

 

Ogólnie było dużo płaczu :hide:

 

Spośród zawodów chyba tylko komornik częściej doprowadza ludzi do płaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×