Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, a kto ci zarzucił?

A jak czasem z rozpędu coś zagadam w innych działach. Nie znam za dobrze tych userów.

 

Sigrun, pamietam ale to cieszko bedzie :)

piękna, strułem sie czyms tylko niewiem czym

Przedawkowałeś ketonal.

 

cyklopka, skąd wiesz, co ludzie myślą, przecież nikt nie może wiedzieć, co myśli drugi człowiek ?!

 

Do it !. :twisted:

Ej, myślałam, że ja czytam w myślach z psychozy, ale nie, z psychozy to mnie mogą czytać w myślach.

Psychiatra czasem o to pyta.

A ja się jej pytam jak to możliwe, że na studiach omawialiśmy wiersz, który miał świetny rytm i uznałam, że nadałby się na kawałek metalowy. Prosiłam ówczesnego niedoszłego, który grał w zespole, żeby to nagrali, a on, że się nie da napisać muzyki do gotowego tekstu. Natomiast wokalista, którego bardzo lubię i cenię, ale z którym o tym nie rozmawiałam nagrał kawałeg z fragmentem tego wiersza. Jak w ogóle może być takie coś?

 

[videoyoutube=ulwDuiwKdy4][/videoyoutube]

 

Half a league, half a league,

Half a league onward,

All in the valley of Death

Rode the six hundred.

"Forward, the Light Brigade!

"Charge for the guns!" he said:

Into the valley of Death

Rode the six hundred.

(...)

Cannon to right of them,

Cannon to left of them,

Cannon in front of them

Volley'd and thunder'd;

Storm'd at with shot and shell,

Boldly they rode and well,

Into the jaws of Death,

Into the mouth of Hell

Rode the six hundred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, właśnie o to chodzi, że mnie dobijało takie zachowanie, że ktoś mówi "nie da się" zamiast "nie potrafilibyśmy, bo ja nie wiem, jak się za to zabrać, a nasz wokalista jest na to stanowczo za tępy". W poezji śpiewanej i w musicalach często tekst powstaje przed muzyką.

Podobnie mówienie "ten film jest dobry", "tamten zespół jest ch*jowy" zamiast "ten film mi się podobał", "nie lubię tego zespołu", jakby własne zdanie = obiektywna prawda o świecie

No i "zawsze trzeba wysłuchać obu stron", no chyba, że on jest jedną ze stron, to wtedy "kompromisy są bez sensu, bo wtedy osoba, która ma rację, musi częściowo ustąpić osobie, która nie ma racji". Zgadnijcie, kto miał zawsze rację.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Purpurowy, To niedoszły chyba słaby był w te klocki :)

Grał na klawiszach praktycznie tylko akordami z pojedynczą melodią.

Jak go poprosiłam o zagranie jednej z moich ulubionych kompozycji na pianino, to powiedział, że tak to nie umie :lol:

[videoyoutube=UPbpPQ9MUqM][/videoyoutube]

A to nie jest jakieś mega trudne, po prostu dwie linie melodyczne, główna i akompaniująca.

 

I jeszcze mi chciał wmówić, że nutki na pięciolinii to są na liniach dla czarnych klawiszy, a w polach dla białych klawiszy :lol:

 

Jak ja bym była mściwa, to tak bym ten zespół mogła skompromitować... ale pewnie nikt by mi nie uwierzył, kto by tam wariatki słuchał 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie popierdolency

Spędziłam dzis dzień bardzo aktywnie

Pojechałam z chłopakiem i jego synek na rynek

Posiedzieliśmy w herbaciarni.cyklopka wie w ktorej.

Wyobraź sobie Monika ze zimą nie mają lemoniady:/

Później pojechałam do znajomych

Zjedliśmy pizzę wypilismy piwko i wróciłam zadowolona do domku.

Było super.

Także jak na mnie dzień aktywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:*******

Ja ostatnio jakos mniej w domu jestem nawet w czasie wolnym . W piatek poszlam z kolezanka na chokolade i ploty , wczoraj wybralam sie z siostra na rajd po sklepach odziezowych we Wieliczce :) Fajny outlet znalazlam i pojechalysmy obczaic jakie maja ciuszki --- wrocilam z bluzka za 10 zl do dzinow :105: ma fajny kolor - taki "brudny" niebieski i jest wiazana z jednego boku chociaz mozna jej tez nie wiazac --- wtedy jest luzniejsza.Upatrzylam sobie jeszcze dwie kiecki - kazda w cenie 35 zl ale nie mialam kasy a jak beda jeszcze po mojej wyplacie to jedna z dwoch sobie nabede :roll:

Na wieczor urzadzilam sobie seans z moja ulubiona filmowa wersja "Wichrowych Wzgorz" --- wersja z Juliette Binoche i Ralphem Fiennesem :105::105::105:

 

Dzis sie wybieram na wystawe --- dostalam wprawdzie @ ale poki co nie jest najgorzej wiec sie zbiore.

A Wy jakie macie plany????

 

Milej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×