Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

ego, co ciekawe, do tej pory gustowałam wyłącznie w takich, co ze sportem mieli tyle wspólnego, co piwo przed telewizorem :bezradny:
No wiesz, ale w tym wypadku to chyba też atrybuty inne niż sportowe mają rozstrzygające znaczenie w zainteresowaniu się owym obiektem? XD

 

Ja wam dam weekend, ja mam jutro laborki na zaliczenie :-|
Wyrazy współczucia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochane podpowiedzcie mi co ze soba zabrac z jedzonka?? Myslalam o waflach ryzowych , troche owocow wezme , ze dwie bulki pelnoziarniste , pomidory , ogorki... I nie wiem co jeszcze a jutro jade na zakupy przed szpitalne.

 

cyklopkaKochana ja chyba zrezygnuje z tej calej przyjemnosci bo z pania K do ladu nie dojde .... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, większość osób tutaj już słyszała osiem razy, ale z przyjemnością powtórzę :mrgreen:

 

W sumie do sportu to ja mam dużo odczuć mieszanych, bo trochę jednak w życiu się namęczyłam, żeby nie być najgorsza z WF-u, żeby mnie przestali wozić do ortopedy, żeby umieć walczyć jak na filmach, zawsze mi ciężko szło, ale coś mnie jednak kręciło w tych zmaganiach. Tak że sala gimnastyczna to takie trochę magiczne miejsce. (OK, jestem dziwna, punkt dla mnie).

 

No to jak zobaczyłam nowego pana od WF-u to taka, hm, niezobowiązująca fantazja :P Potem oczywiście zyskał przy bliższym poznaniu, że taki pogodny, dobry w tym co robi, inteligentny i że mu się w ogóle coś chce w życiu robić (też już prawie zapomniałam, że tacy ludzie istnieją). Natomiast po miesiącu albo więcej, gdzie go widziałam tylko w czasie zajęć w odzieży sportowej, jak akurat dopiero przyszedł w skórzanej kurtce, to mi się system zawiesił, bo ja mam w mózgu receptory reagujące na blondynów w skórzanych kurtkach. (Pewnie od oglądania MacGyvera we wczesnym dzieciństwie). :mrgreen:

 

I tyle. I jesteśmy dobrymi kolegami z pracy. Bo nie ogarniam czy jest dla mnie taki miły, czy dla wszystkich :bezradny: (Tak, tęsknię :P )

 

Little Red Fox, też jestem trochę spięta, bo wzięłam parę w gruncie rzeczy fajnych rzeczy na siebie, ale muszę pamiętać o pilniejszych obowiązkach.

 

platek rozy, głupio mi tak mówić, ale jakby to nie był drugi koniec miasta, to bym ci jakiś obiad przywiozła :oops:

 

Właśnie udaję, że się uczę ;) Jak wam mija wieczór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, no mowie Ci zagwozdke mam ;) mam nadzieje ze chociaz bedzie tam czajnik zeby byla goraca woda.

 

Napisalam Ci na Pw .

 

Little Red Fox, to podobnie jak ja :) u mnie ostatnio zjazd w dol a dzis to juz jakis total .. Ale ciesze sie ze teraz masz dobry nastroj !:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeeeść!

 

Dzisiaj byłam pierwszy raz w czymś jakby nowa praca.

Znaczy u znajomego, co ma studio gier, tak tylko popatrzeć i się pouczyć.

Kompletnie mi nie szło rysowanie dzisiaj (jak można rysować o 12?!) ale klimat pracy jest zajebisty :mrgreen: banda facetów w małym oplakatowanym pokoju. Luzik, zero stresu.

 

Właśnie obejrzałam Shreka 2, jak ja to kochałam kiedyś!!! Wszystkie teksty znam na pamięć!

 

cyklopka, co do lakieru nic ciekawego nie doradzę, ja się ostatnio obkupiłam w nude szminki i lakiery, takie też mam paznokcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ciemny jakiś! Może bordowy czy coś w ten deseń. ;)

 

Aurora88, niechaj Ci się uda!

 

Należałoby chyba pójść spać, bo człowiek jakiś taki umęczony całym dniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×