Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora88, Kochana wszystko załatwione. Trochę mi to plany popsuło, jeszcze jutro muszę to zawieżc skoro świt do szkoły (młody się sam z tym nie zabierze), dzieciakom jakoś to logistycznie ustawic żeby sprawnie im poszło latanie z bombonierami i temat będzie zakończony. Niepotrzebnie się denerwuję takimi rzeczami...

 

Zosia_89, Dlatego moje piękne zamszaczki są wyjściowe ( i mam je kilka lat), bo nie włożysz ich w śnieg, czy pluchę.

 

Purpurowy, Jezoo, wszyscy Cię tu proszą żebyś tych trucizn nie pił! No i co teraz, jak Ci pomóc na odległośc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on mi wygląda na takiego, co nie pije, nie pali i nie klnie :oops:

 

To co on robi? :time:

Praca, praca, studia, praca, trening, praca :hide:

 

cyklopka, Oj pisz, ja też bardzo lubię Twoje posty!

Rozumiem Cię doskonale, bo przez gardło nie była mi w stanie przejśc jakakolwiek propozycja, jeśli czułam do kogoś miętę... Jakoś nie miałam z tym problemu w stosunku do kumpli.

Kumpli już przerobiłam na terapii :great: Śmiać mi się chce, jak myślę o naszym "przewodniczącym" fanklubu, jakby on się dowiedział, że ja o nim na terapii mówiłam, bo to wychodzi, że jakaś tam akceptacja i zachęta z jego strony mi dużo dały, mimo że nie zawsze nam się rozmowa klei :mrgreen:

 

Ale zagadanie ze zdjęciem wydaje się całkiem bezpiecznym pomysłem.

Nie widziałaś tego zdjęcia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, :shock: ło matko, w jakiej pozie go złapałaś? :lol: Czyżby romantyczny i pełen seksapilu portret, nie pozostawiający wątpliwości, że to nie mógł byc przypadkowy kadr?

Portret z profilu, który wygląda jakbym godzinę dobierała oświetlenie, tło, pozę i w ogóle :hide:

 

notice-me-senpai_o_3601081.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, to walnij się spać, postaw sobie jakąś wodę przy łóżku, jakbyś się budził i cię suszyło czy coś.

 

Jakiś znany krytyk sztuki powiedział, że portret więcej mówi o malarzu niż o modelu, wydaje mi się, że z fotografią jest dokładnie tak samo.

 

Z tego by wynikało, że jestę artystę, bo wkładam Óczócie w zdjęcie *teatralne omdlenie*

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, O dzięki za polecenie, słyszałam o niej, chociaż jeszcze nie sięgnęłam.

Czyli dowiem się, dlaczego mężczyźni mnie kochają? :mrgreen: Myślałam zawsze, że to kwestia moich długich nóg, ale może jest coś więcej... ;)

 

cyklopka, :D Przedstawiasz to trenerowi jako przypadkowy strzał, w domyśle - po prostu mam talent... :angel:

 

Purpurowy, Nie wiem, czy Ci doradzic żebyś się położył, czy może niekoniecznie... :bezradny:

 

Boszsz co ja tu jeszcze robię o tej porze...

Dobrej nocy Wszystkim, oby jutrzejszy dzień minął nam przyjemnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a tak już trochę z innego wątku, jako dziecko się trochę wprawiałam w fotografii i czasem pokazywałam jakieś zdjęcia moim starszym i zawsze się zaczynało od pytania "kto to jest?", "gdzie to jest?", bo ważniejsze było udokumentowanie, że osoba X jest w miejscu Y niż, żeby zdjęcie było po prostu ładne, ciekawe.

Jak po raz ostatni byłam z tatą na wakacjach, to znalazłam sobie kilka fajnych scenerii do portretu, a on zrobił mi zamiast tego cały budynek, cały mur, całe drzewo, i malutki ludzik, dla udokumentowania, że ludzik *tam* był.

 

Przyznaję, zniechęca mnie to, że obecnie wszyscy są "fotografami", ale w takie dni jak dziś odzyskuję trochę tej pasji i np. siedzę w eleganckich czarnych rajstopach na podłodze, żeby każda rodzina dostała pamiątkowy portrecik dziecka w ważnej dla niego chwili. A zdjęcia robione przez dzieci dzieciom mają taki charakter i tyle wyrazu, że zamykają usta niedowiarkom. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim naszym Paniom Nauczycielkom które są na naszym wątku :

 

Każda napotkana osoba w naszym życiu jest dla nas nauczycielem. Niektóre z lekcji i nauczycieli lubimy, inne są bolesne i sprawiają nam trudność, ale koniec końców - myślę, że każda lekcja jest dla nas szansą aby się czegoś nauczyć i wzrosnąć...

Takich myśli i marzeń które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom tym starszym i tym młodszym zrodziła wiele szlachetnych owoców.

 

Z okazji dzisiejszego święta każdej z Was składam życzenia, bo każda z Was dla kogoś jest życiowym nauczycielem :*******

 

 

tumblr_mcd680qbzs1qegz4co1_500_large.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Też się snuję, myślę zajrzę do Was, a tu niespodzianka - Plateczkowa już na nogach! :D

Ja już po dwóch kawach, z melancholijnym spojrzeniem i ciężkim nogami - jesienna burośc nie dodaje energii. Nawet pies z łaską zwlókł się z łóżka, żeby wyjśc na spacer skoro świt.

Miałam wczoraj plan ubrac dziś sukienkę, no w ogóle wystroic się jak stróż w Boże Ciało. Stanęło na grubym swetrzysku i golfie.

Wiecie czego najbardziej nie lubię o tej porze roku - że jak człowiek wstaje, to jest ciemno - a będzie gorzej... Monsz stwierdził optymistycznie, że teraz to już każdy dzień bliżej wiosny. :P

 

Kochani, a jak u Was dziś nastroje? Ktoś wrzuci trochę energii?

 

platek rozy, Hej Słońce! Co dziś będziesz porabiała? Główka dziś lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Hey Kochana:******** ano tez mnie przerazaja te szarobure dni , u mnie taki dzis , okropnie bury , w dodatku malam jechac po paczke do Mops ale nie pojade bo musze czekac na lodowe , rozpietosc godzin od 10 - 21 nawet na targi pracy nie ide ale juz zglosilam ze nie dam rady bo musze w domu kiblowac i czekac no ale nie da sie byc bez lodowy bo ocieplenie zapowiadaja.

Paczka z Mops mi teraz ucieknie bo jutro i w piatek tez mnie nie ma przecez a tam tylko do 11 wydaja.

mam nadzieje ze sie nikt nie czepi o to.

 

Popiore sobie cos , poczytam moze , no i przygotuje sukienke na festiwal grozy bo sie wybieram . A ide w czerwonej retro kiecy :105:

 

A dzis z ekscytacji nowa lodowa dostalam lęku ... esh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×