Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, :********* Slonce przykro mi bardzo ze tak zle znioslas to przedstawienie . Moze to dlatego ze nie masz oswojonych takich wyjsc? Ja pewnie znosilabym podobnie . Wlacza mi sie klaustrofobia i koniec.

Tulam Cie goraco :*********

mam podobne rozkminki do Twoich na temat czy juz zawsze bede miala herezje i wyjscia zwykle przezywala jak co najmniej skok na bangi .

 

Zalatana23, :******** to jedynka dolna ... a wrrrr jutro ide do ogolnej niech mi dowali antybiolu , w pon mam dentystke swoja zobaczymy.

 

hobbyturysta, Davin, Ellwe, :********* jak sie dzis macie?

 

cyklopka, :********* napisz mi ejszcze raz na fb w jakich Twoj kompecik czerwony ma byc kolorkach i czy zloto czy srebro :uklon::uklon: bo bede w pon na miesice to kupie koraliczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kicham co chwile... i Davin sie mnie pyta czy moze juz mi nie mówic "na zdrowie" bo w końcu ochrypnie. JA mowie, że jasne, nie musi.... no i za moment przychodzi z ta kartą żeby mi smutno nie było :lol:

 

14njucl.jpg

 

bry ewrybady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, mnie ostatnio wkurza jak w szkole ktoś kichnie, reszta mówi "na zdrowie", a ta osoba kicha po raz wtóry :hide:

 

platek rozy, spoko, już wiem, co założę we wtorek, tak że nie ma ciśnienia.

A mam wolny weekend od 1 maja, można by się zobaczyć, to jak czoś, to na fb mi napisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×