Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, Hej! A jak dzisiejszy dzień u Ciebie?

 

Czekam na młodego, bo coś z szlafroka nie może się wydobyc... Przestępuję z nogi na nogę, bo boję się, że mi słońce umknie. Po drodze chcę to osławione siemię lnaine kupic i Plateczkową odżywkę dziś na włosy położyc. Dobrze, że jeszcze czapkę można włożyc, to mogę schowac moje niewyjściowe kudły i po powrocie kurację zastosowac. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, Hej śpiochu! :D

 

mirunia, Ja też już dofotonowana, może nie pieruńsko, ale zimno. Aż poliki mam lodowate. Fajny długi spacer, ale pod koniec już nogą zaczęłam ciągnąc. Dobrze, że jeszcze dalej się nie wypuściliśmy.

 

Teraz kawka i odżywka na spierzchnięte usta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo wrocilam. :papa::papa:

Zimno jak cholera ale przynajmniej gdzies wyszlam.

Bylam z na targach z grupka znajomych i bylo bardzo fajnie.

Jadlam nalesnika z z serem brie, gruszka, szpinakiem, orzechami i zurawina.Polaczenie smakow genialne ale malo farszu, nastepnym razem wezme 100 % wolowego , wielkiego burgera!

Ale posmialam sie ( o ile moje chrzakanie pod nosem mozna bylo nazwac smiechem) , pogadalam .Pozniej pojechalam jeszcze z moim przyjacielem kupic prezent dla sasiadki na urodzinki ( ma za tydzien wiec czeka mnie impreza) mam juz dla niej kolczykiz robione ale chcialam z racji tego ze lubi pachnidelka wszelkie do domu , dokupic woski yankee candle.I kupilam trzy rozne zapachy. Mysle ze bedzie zadowolona.

Poszlo na to z pieniedzy na koraliczki co mialam no ale na koraliczki bede miala z z amowionych wisiorkow .

Boshe jakam zaradna :lol::lol::lol:

 

Co porabiacie?

 

11071467_799654050112098_8070723359276118690_n.jpg?oh=34c0261e7918fb664e475f492b07128d&oe=557CFA40&__gda__=1433625289_f521a9d6403bca015d15f931c468930e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś przeze mnie nie witanych!!! :smile:

 

No i niedziela prawie za nami. Dla niektórych z atrakcjami różnego typu ( no w końcu pogryzienie przez kota też wydarzenie ;) ), dla niektórych bez zdarzeń, jak u mnie spokojnie, nudnawo, ale dzięki Bogu główka dziś nie fikała, więc dnia do śmietnika nie wrzucam, bo i takie są potrzebne. Zwłaszcza dla mnie, która uczy się nic nie robic i nie dostawac z tego tytułu schizy.

 

Marcin2013, Marcinie i co zrobicie z pieskami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Umnie to samo z pogodą.Śnieg z deszczem :shock::shock:

 

Kosmo faceci w domu rzucili sie wczoraj na obiad że dzis znów musiałam robić ( a z założenia miał byc na dwa dni).

 

Jutro rano mamy spotkanie strategiczne z menedżerka :hide: Tak mi sie chce iść :hide:

 

Brwi zrobione. Czeka mnie jeszcze zrobienie pasty cukrowej.

 

cyklopka, a to łobuz. Moja to delikatnie gryzie jak coś chce nochyba że ktośsie z nią draźni to potrafi. Najgorsze są te pazurki 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, oczywiście, że gluta robic dziś będę, siemię zakupione. :great:

A dentystę przetrwasz, jak zwykle. Będę trzymac kciuki! Ja dopiero na koniec kwietnia jestem umówiona, od razu na 2 zęby... :zonk: Pamiętaj , że masz w kieszonce magiczne tabletki, więc w ogóle luz. ;)

 

Enii, Osz, to przy garach dziś znów stałaś. Trzeba było tak jak ja wczoraj - pizzą nafutrowac. ;)

No niestety jutro poniedziałek. Też nie za bardzo chce mi się do roboty iśc, ale co zrobic. Byle do Świąt, będzie chwilka odpoczynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, pochwal sie jutro jakie wloski po glucie :D

Dziekuje za kciukasy :******** mam nadzieje ze dam rady u dentystki. Chociaz sie bojam no ale trzeba byc twardym! Ja z lękami z eba zrobilamw dwa tygodnie a sasiadka z drugiej klatki choidzie ze zlamanym trzy miesiace bo ona sie dentysty boi , chociaz lękow nie ma zadnych innych .

Normalnie medal se na czole zawiesze :P za ta odwage .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, moja kotka jest taka delikatna i lekka i puszysta, a jak jej poziom gniewu wzrośnie, to potrafi chapnąć mocniej niż pies. Dzisiaj poszło oczywiście o czesanie, nie lubi szmata być czesana.

 

A drugą, krótkowłosą można szczotkować godzinami na wysoki połysk i tylko motor zapuszcza.

 

Koty to wariatki.

 

-- 22 mar 2015, 19:22 --

 

mirunia, przed świętami planuję potraktować pieczenie jako przyjemność i w ten sposób się zrelaksować :smile: I rozgrzać przed urodzinami, bo chcę obciastkować wszystkich znajomych. Cieszę się, że są. Pół roku temu myślałam, że nikogo nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×