Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, W empiku wreszcie nie byłam, bo nie doszłam. Za bardzo się umęczyłam, jakoś szybko mam dosyc ( i tak pięknie śmigam już po sklepach), zwłaszcza o tej porze roku - w kurtce gorąco, a zdejmiesz to trzeba nosic pod pachą i niewygodnie . A w samochodzie nie zostawię, bo w tym centrum gdzie jest ikea, wychodzisz na zewnątrz. Sobie oczywiście nic nie kupiłam, ale jak pisałam, rano w lumpku wyszukałam superski szal -komin, więc się "materialnie" dopieściłam.

Jutro przejdę się do mojego empiku na piechtę, zawsze to jakiś cel będzie.

Czytałam , że piękniusi sweterek upolowałaś, cieszę się, że sprawiłaś sobie przyjemnośc. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, znalazłam profil Twojego brata na facebooku. Wysłać mu link do Twojej wypowiedzi na forum?

Dzwoń po karetkę na zamknięty, albo Cię brat zawiezie!!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana o uwielbiam kominy :105: napisz mi koniecznie co tam upolowalas w empiku .

Ja zaraz sie uplumkam. chcialam tworzyc kolczyki ale cos weny nie mam.

Jedne tylko mam w zarysie , kolorki to pudrowy roz z piaskiem pustyni i zlotymi krysztalkami svarowskiego.

 

mirunia, hihi nie zuwazylam nawet ze taki numer stronki mamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, tu masz telefon do Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Warszawie

Kontakt z ośrodkiem:

Ośrodek Interwencji Kryzysowej

Ul. Dalibora 1

01-439 Warszawa

Tel/fax 22/ 837 55 59 (czynny całą dobę)

 

-- 10 sty 2015, 21:05 --

 

amelia83, witaj Kochana :D my tesknimy bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 3 dni jestem więcej między ludzmi pomaga mi choćby na chwilkę, czasami nawet bardzo, czytam, ale często jest nadal bardzo zle, smutno i bez sensu i celu.... platek rozy, skarbie a Ty choć ciut lepiej?

 

jeju telefonów znowu nie odbieram, jestem beznadziejna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ciesze sie ze lepiej i ze wsrod ludzi przebywasz , najgorzej to sie zamknac przed swiatem :*****

 

Ja nawet nawet dzis :) Dola nie mam strasznego wiec nie wmawiam sobie ze juz zawsze bede sie czuc do kitu.

Jest teraz w miare, duzo mi dal wypad na miasto , do biblioteki , po koraliczki i nawet kupilam sobie sweterek na wyprzedazy i za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana, tam zaraz spacery :D Pojechałam do sklepów... Ale przynajmniej obrazki w głowę nowe powsadzałam, a nie tylko dom i dom. Niby metropolia, a niespecjalnie cokolwiek się dzieje o tej porze roku.

Czytałam, że tak se u ciebie było, ale już słyszę, że chyba na wieczór lepiej?

 

Depakiniarz, oj to może jakoś źle trafiłeś. Z polecenia znam ten adres. Nie byłam tam, ale osobiście znam 2 osoby, które tam postawiono na nogi ( łącznie z przepisaniem leków przez psychiatrę) i nie musiały iśc do szpitala, mimo że chciały się zabic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja konczę książkę ' przystań julii' k. Michalak alez ta trylogia mnie wciągnęła, do reszty pochlonęła :105:

 

-- 10 sty 2015, 21:19 --

 

platek rozy, ja konczę książkę ' przystań julii' k. Michalak alez ta trylogia mnie wciągnęła, do reszty pochlonęła :105:

 

-- 10 sty 2015, 21:20 --

 

o co cho z Wiesławem? co z nim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatno osagnalem apogeum tego co możne dać nerwica. stany napoeca sa takie mocne, ze chce sie wyskoczyć przez okno, tyle tylko, ze ja mieszkam na 4 pietrze wiec jest wieksze prawdopopnienstro kalctewa niż śierci.

A nerwicy bym nie zniosl.Stany. ktore przechodzę sa ciezkid do opisania przedwszykim exremanie mocne napiece nie do wytrzytrzymania.odkad ske rozchorowalem zaczal sie ostry zjazdl; a wczesniej udalo mi xid wyhecxyc z trzech nerwic. Niestety tutaj chorobra okazaka sie silniejsza ode mne, A chodzilem na terapie nawet dwa razy w tygodniu w tym na

terapie gropowa. bralm leki, krore nie pomogly. I Tak stoczylem sie d0 stnu. w ktorym jestrm obecnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×