Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie adres brata, to przydałaby się stara książka telefoniczna Rzeszowa i okolic, bardziej można na tym polegać niż na internecie.

Albo zadzwonić do Interwencji i powiedzieć tyle co wiecie.

 

Ja też wam dobranoc :papa:

Też sobie chwilunię poczytam, jutro długi dzień, a po nim bardzo absorbujący tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry, miłej niedzieli życzę :D

 

Ciekawe co u Wiesia? Myślałam o Nim...

 

Zebrec, Pluszowa także próbowała nawiązać kontakt z Bratem na na fb...

 

Ja, po zakończeniu książki i emocjach związanych z naszym forumowym Kolegą, nie spałam w ogóle...

Czekam, co przyniesie nowy dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim

Rozmawiałam wczoraj z Adminką. Wg niej nie powinniśmy się w to mieszać/tego zgłaszać. Nieraz były na tym forum podobne akcje (próba zwrócenia na siebie uwagi), przez co później użytkownicy, łącznie z Modami mieli nieprzyjemności, bo koniec końców niedoszły samobójca zmieszał z gównem ludzi, którzy chcieli mu pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, za takie psikusy w celu zwrócenia na siebie uwagi należy się kaftan. Jestem pewna, że reakcja w przypadku Wiesława była uzasadniona.

 

Adminka z własnego doświadczenia uważa inaczej :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim

Rozmawiałam wczoraj z Adminką. Wg niej nie powinniśmy się w to mieszać/tego zgłaszać. Nieraz były na tym forum podobne akcje (próba zwrócenia na siebie uwagi), przez co później użytkownicy, łącznie z Modami mieli nieprzyjemności, bo koniec końców niedoszły samobójca zmieszał z gównem ludzi, którzy chcieli mu pomóc.

Wole zeby Wieśek zmieszal mnie z gownem niz umar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×