Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zalatana23, cyklopka, mirunia Zosia_89, Zebrec, Cognac, :********* Hey hey.,

 

Zalatana23, ciesze sie ze sniezek do Ciebie dolecial :D

 

Ja wlasnie z Biedry wrocilam , kolejki nieziemskie.

Ale czuje sie w miare.

Dzis z Madzia ukladalysmy puzzle , ktore dostala pod choinke :)

Fajne takie ze zwierzatkami , sama mialam z tego przyjemnosc :D

 

Zaraz ide myc wlosy i naloze odzywke.

 

Zalatana23, poki co ja tez odpuszczam z e szukaniem pracy , za duzo mnie te ciagle rozmowy kosztowaly stresu i taki efekt ze sie znow pogorszylo :bezradny:

 

zaczne slac cv ale juz na konkretne oferty a nie na wszelkie bo niestety tylko sie denerwowalam i przezywalam jak trafialam na zabijanie karpi czy na ciachanie miesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór :D

Dzisiaj udało mi się wkońcu dotrzeć do biblioteki-jestem szczęśliwa, choć przekonałam się, jak bardzo moje oczy są słabe, niedowidzące. Do tego pochylanie głowy, by odczytać tytuł i autora, było niezwykle męczące i spowodowało zawroty głowy, mimo to dałam radę. Poszukiwanych przeze mnie, a polecanych przez Was /Kamilka, Karinka/ tytułów nie było, ale zamówię -zarezerwuję. Wzięłam inne - Grażyna Jeromin-Gałuszko - Oczy Marzanny M, Kontredans Marii Nurowskiej /prywatnie Babcia Maćka Rocka :D /, oraz Justyny Szymańskiej Właśnie, że tak. I jeszcze 2 dla Męża - Lema.

 

Byłam też w Biedronce. Jestem w szoku, bo moja dzisiejsza aktywność osiągnęła dość wysoki poziom :D

 

-- 05 sty 2015, 18:38 --

 

Arasha, cudny kociaczek, choć jestem psiarką...przekonuję się kotów, ale nie łapię z nimi kontaktu jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Kochani!

Dziś strasznie się w pracy urobiłam, poszliśmy w ramach obiadu na kebab, bo zrobiłam strajk kuchenny z zarobienia. :P

Cieszę się na jutrzejsze wolne, nabiorę energii na środowy kolejny zapieprz.

 

A dziś na spamowej jakoś tak bez energii wszyscy, nastrój melancholijny. Kochani do wiosny jeszcze tyle czasu, trza dac radę!

 

mirunia, Kochana, jakbym siebie ostatnio słyszała. Na całe szczęście przyjdzie znów nowa fala i niedługo lepiej się poczujesz. A ten tydzień szybko minie, jutro może uda ci się dopieścic i zrelaksowac własną osobę. ;)

 

Ferdynand k, Wszelki duch Pana Boga chwali! Któż nam się objawił?! Ferdziu w Nowym Roku! :D Cóż cię wzięło na nowy avek?

 

-- 05 sty 2015, 20:25 --

 

Zosia_89, a jaką pizzę masz? Bo może z łakomstwa się skuszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, :********** super ze Ci sie udalo wreszcie wybrac do biblioteki ! :yeah: Bardzo sie ciesze .

Ciekawa jestem tych ksiazek , napisz koniecznie czy warte poznania.

 

mirunia, tulam Kochana :********** mam nadzieje ze jutro poczuejsz sie lepiej!

Nie rozpieszcza nas ta pogoda ani takie dni , nijakie.

:bezradny:

 

 

Ferdynand k, buuuuuuuuuu :P:P:P :**********

 

 

Zebrec, lubie fryty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, o, nie wiedziałam, że już ruszył konkurs, też jej zagłosuję, a co... To cieszę się kochana, że chociaż jest w miarę, bo już tak martwiłam się o ciebie.

Jeszcze nie wiem jaki plan na jutro, nawet staram się nie planowac za bardzo, ażeby ujarzmic moją potrzebę kontroli. Myślałam, że pożyczę coś z biblioteki, ale siedziałam dłużej w pracy i nie zdażyłam zajśc. Pewnie coś razem porobimy, zależy od pogody, a jeśli będzie światło, to pewnie ponaprawiam biżu, bo 2 naszyjniki mi się zerwały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, spacer to podstawa, ja i tak chodzę , bo z psem, ale nie zawsze sprawia mi to przyjemnośc. Mam nadzieję, tak jak ty, że pogoda pozwoli się nacieszyc wyjściem z domu. Dziś znów u nas była wiosna, więc who knows....

Obiecuję i obiecuję te zdjęcia biżu, mam nadzieję, że jutro się zmobilizuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×