Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ogólnie nie czuję się źle, bo objawy depresyjne minęły, ale żaden z problemów, z którymi przyszłam (poza depresją) nie został ruszony ani o milimetr.

 

-- 04 sty 2015, 21:08 --

 

A brzuch mam spuchnięty z innego wątku, ale wieczór z grą i herbatkami ziołowymi chyba nie będzie złym :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, a mi brakuje mamy :why:

 

Arasha, kolatanie serca to takie szybkie bicie i az dusi sie czlowiek bo nie moze oddechu zlapac.

 

Zosia_89, witaj :)

:papa:

 

-- 04 sty 2015, 22:17 --

 

cyklopka, ja sie uplumkalam i tez pije herbatke melise z pomarancza i jedny okiem ogladam AI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, hej kochana! masa do balonów - bierzesz taką kulkę z masy, wtykasz rurkę do dmuchania et voila - masz balon. Młodzież dziś u mnie te balony robiła i dziwne kształty im wychodziły i sklejali je razem i robili ludki :smile: Jako że na bodźce też jestem wrażliwa - to bardzo mi się podoba zapach masy do balonów...

 

Zalatana23, lubię przede wszystkim skandynawski kryminał, ale w święta przeczytałam brytyjski - Simon Beckett "Wołanie grobu", też zmieliłam na jedno posiedzenie :D

 

Zosia_89, witaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór Kochani...

 

Zebrec, miło Cię widzieć w Nowym Roku - wreszcie :D , wczoraj już sprawdzałam, czy się odzywałeś? Wypad sylwestrowy udany, zadowolony jesteś, dobrze się bawiłeś?

 

Witaj. Wyjazd sylwestrowy jak najbardziej udany. Jestem bardzo zadowolony, ale nie ma to jak po kilku dniach wyspać się w swoim łóżku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, Ale jesli masz prace ktora w miare lubisz to daje to sile do walki z choroba , wiem po sobie.

 

U mnie tradycyjnie co lepiej to przy dyzych stresach znow gorzej i tak w kolko . :bezradny:

 

-- 04 sty 2015, 22:55 --

 

JERZY1962, Jerzyku :******* ano czasami sobie trzeba sprawiac takie przyjemnosci :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×