Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, dopieszczaj się kochana, dopieszczaj, bo to obowiązkowe dla zdrowia i psychicznego i fizycznego. Też chciałam upiec jutro jakieś ciacho, ale obiecałam sobie schudnąc świąteczne obżarstwo, a jak będzie w domu, to się przecież nie powstrzymam.

Mam 22 stycznia duże wyjście, moje pierwsze od nawrotu choroby i chciałabym byc mega laska :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, święte słowa... Planuję albo skórkową spódnicę, albo skórkowe spodnie - rock star nie może miec obwarzanków :hide::D Na razie postaram się żrec na noc, to już będzie coś.

 

-- 05 sty 2015, 22:36 --

 

Zosia_89, taka artystyczna imprezka - trochę sztuki, trochę rozmów, trochę picia. ;)

 

Przymierzam się nawet do wypicia jednego drinka na odwagę, mam nadzieję, że nie skończy się to jak u naszej Cyklopki, że mnie wyniosą nieprzytomną :D

Ja strasznie nie lubię zdjęc, bom niefotogeniczna okrutnie. Może kiedyś się przełamię, żeby się pokazac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Do jutra kochana, śpij dobrze!

 

Zosia_89, no niestety choroba zabiera nam smak życia, ale nie można na to pozwolic na wszelkie dostępne sposoby...

 

Też się żegnam, idziemy znowu Lost oglądac. Podobno po 3 sezonie robi się nudno, więc jest szansa że będziemy jednak inaczej spędzac wieczory... ;)

Spokojnej dobrej nocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :********* :papa::papa:

 

Ja dzis nianejlpeiej , wstalam z katarem , a do tego jakies takie nogi mam slabe , chodze jakbym miala sie wywrocic zaraz , jakbym byla po biegu dalekim zmeczona.

 

chocovanilla, nie wydaje mi sie zeby tak branie antydepresnata i nagle odstawianie i znow wracanie po kilku dniach do niego bylo bezpieczne i mialo sens. Elicea jest droga ale sa tansze odpowiedniki innych firm i jest to to samo

 

wiec naprawde sama sobie krzywde robisz bo to lek z ktorego sie schodzi powoli a nie od mety nie bierze.

 

 

10636294_759460410798129_3313944830341083909_n.jpg?oh=f7ef467828451547c0cb1c8203cc5bc5&oe=552F14B5&__gda__=1429118733_818022107888ed6e340dcd3cce3d0b3f

 

Takie kolczyki zrobilam kilka dni temu i mam zamowienie na kilka par :) Podobaja sie?

 

Nazwalam je Rich cats :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, akurat mi zabrakło leku a nie miałam możliwości dostać się do lekarza.. co do ceny koszt to ok 20 zł i to juz biorę zamiennik bo powinnam escitil ale jest dużo droższy. .. 20 zł to przystępna cena biorę raz dziennie 10 mg wiec jeśli chodzi o odstawianie to tez wiele by to nie trwało. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moi drodzy!

 

Dziś pierwszy raz od bardzo dawna miałam problemy z zaśnięciem... Wstałam w związku z tym ok. 11tej i pół dnia w plecy... :( Nie znoszę tracic tych paru cennych godzin z naturalnym światłem. Snuję się po domu rozbita, sama nie wiem za co się zabrac. Idziemy zaraz na spacer, acz niechętnie , bo wilgotny mróz u nas. Ale psa wylatac trzeba.

 

platek rozy, Kochana kolczyki fajniaste, super pomysł z tym kotem - zdolniacha jesteś... :105: Miałam tak kiedyś też z nogami, aż się lekko przeraziłam, bo chodzic nie mogłam, ale po tygodniu przeszło, więc myślę że ci też odpuści. Już zgubiłam rachubę, jakie to choroby moja nerwica udawała i na jakie narządy się już rzucała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, Zosia_89, JERZY1962, hej hej!

detektywmonk, o, wpadaj do nas częściej :)

 

platek rozy, piękne koteły.

 

kosmostrada, ja od dobrych paru lat mam właśnie pół dnia w plecy, chyba że mam rano samolot/busa/pracę/szkołę/terapię, to wtedy w nerwach się zwlokę. I nikt nie rozumie i nikt mi nie umie pomóc :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani obiecane moje biżu (same bransoletki, bo jeszcze są naszyjniki...). Tak naprędce zrobiona fota , żeby Wam pokazac, co sobie czasami robię, jak mam czas. Jakbym miała sprzedawac, to bym to jakoś pięknie zaprezentowała, ale wam chcę pokazac przede wszystkim różnorodności i ilośc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×