Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, a jednak masz na coś ochotę, bo avka zmieniłaś, nie jest tak źle. ;)

Też lubię rosołek z indorowej szyi.

 

mirunia, no to samo mówię, pogoda wariuje, a my razem z nią...

 

jasaw, hej hej! Oj kochana to bardzo współczuję, bo problemy ze snem to masakra.

 

Obiad zjedzony, spac mi się chce jak cholera, ale chyba podjadę z młodym do empiku, bo musimy kupic prezent dla mojej siostrzenicy na niedzielne urodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak , tamten byl za wesoly na moj obecny stan :P

 

jaki prezent kupujesz?

 

mirunia, tez lubie taka zupke kwasna :) wlasnie zrobilam zryzem , i zapomnialam kupic smietane wiec dzis bedzie bez smietany.Jak pieczesz tego kuraka z ziemniaczkami? razem go wrzucsz z nimi?

 

 

Ale fakt nie mam w ogole apetytu .

Przez swieta schudlam.

 

10891657_756185757792261_8667565617116488281_n.jpg?oh=22baf00155c853cfca71401559f32728&oe=5544EA0B

 

a propos postanowien noworocznych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :papa:

U mnie była dziś wczesna pobudka - na 9tą terapia ;)

Moi Panowie wyruszyli teraz na męski wypad a ja tradycyjnie z herbatką teleportuję się na wyspę :mrgreen:

Pogoda do bani, deszcz pada, wiatr wieje :bezradny:

Jutro planuję wybrać się za miasto... Zimy poszukam, może gdzieś jest :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana dziekuje :uklon::uklon: zrobie sobie takiego kurczaczka nastepnym razem :)

 

Zalatana23, :****** jaki ladny avatarek ! Gdzie za miasto jedziecie? i jak samopoczucie?

 

 

Arasha, napisze do niego na fb.

 

Bylam z siostra w carfie , ludzi prawie nie bylo , poszlysmy do mohito bo wielkie wyprzedaze ale nic mnie nie zachwycilo albo ja nie umiem w tym stanie nic znalezc :bezradny:

 

Zaraz po raz enty bede sie gapila jednym okiem na "Wladce Pierscieni"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, hej kochana! ojej jaki karnawałowy avek!

Też wczoraj szukaliśmy resztek śniegu po lasach, coby z burości uciec. Niestety, nie było. :? Platek słusznie zauważyła, dobrze ostatnio brzmisz :great: , może to faktycznie terapia?

 

Kupiłam sobie na przecenie w empiku silikonowy zaparzacz do herbaty ( takie sitko do kubka) fioletowy w kształcie łabądka za całe 2,50. Lubię czasami takiego kicza. :105: Właśnie piję sobie rooibosika z miodem i wisienkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a ten Cyprian Kamil to chyba rasa rosyjski - niebieski, którą uwielbiam. Tu n a tym Twoim zdjęciu wyszedł zielonkawy, czy taki jest faktycznie zielony?

Szary, może trochę przełamany. Możliwe, że rosyjski albo brytyjski niebieski, mam jeszcze kubek z tej serii, też kot o takich proporcjach jakby widziany w okrągłej soczewce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada karnawał mi się marzy :lol:

Faktycznie ostatnio mi ciut lepiej, nie wiem czy to wiara w terapię czy faktycznie coś mi się zmieniać zaczyna. Za 3 tyg już kończę grupową :zonk:

Ahma, Hania :papa:

 

-- 02 sty 2015, 22:40 --

 

A! kosmostrada ta herbatka brzmi pysznie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, a jak pozostałe osoby z terapii ? Grupa dotrwała w całości ? Bo jak ja byłam 6 lat temu na terapii, to 2 chłopaków wyrzucili za picie alkoholu na oddziale ( jeden przyniósł po kryjomu, drugi nie potrafił odmówić, dodatkowo spili jeszcze 2 bulimiczki z innej grupy i wszyscy wylecieli :bezradny: )

 

Ja zrezygnowałam po 7 tyg. ... trochę z własnej głupoty, a trochę nie widząc rezultatów ... ( to była 10-tyg. terapia )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×