Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór! :papa:

Coś ciekawego u was dzisiaj? Ja energię dziś poświęciłam na różne czynności domowe typu zmienianie pościeli itp., więc mam włączony tryb robota, na wysokich obrotach fizycznych, niskich umysłowych i bez dozy kreatywności.

Jedynym wydarzeniem wymagającym dziś ode mnie pomyślunku był moment, gdy mój pies zrobił kupę, a ja miałam w jednej ręce smycz i zakupy, w drugiej otwarty na wietrze parasol i musiałam wykombinowac jak tu po nim posprzątac w tych okolicznościach.

 

tosia_j, muszelki to ja ci mogę wysłac, świeżo zbierane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mam taką nadzieję, jednak po dzisiejszych odwiedzinach tracę. Jest tak jak było, więc ciężko. Nie wiem czy jego umysł dojdzie chociaż troszeczkę do sprawności. Kurcze, on zdał maturą na 5.0 nie był głupi, a teraz to, przepraszam, ale kretyn. :why:

 

-- 20 paź 2014, 17:51 --

 

Też jestem kretynką, ale nigdy nie byłam mądra, a on był. Przykre co robi z człowiekiem choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wiem, oczekiwałam cudu chyba :roll: Boję się że powie że dobrze się czuje, a lekarze też mogą machnąć ręką że już lepiej nie będzie i go wypuszczą.

 

-- 20 paź 2014, 18:05 --

 

jutro będę rozmawiać z lekarką, dzisiaj jej nie było i zobaczymy co powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, no własnie ja też :105:

przysłali mi kubek termiczny jest śliczny i ma długo trzymać ciepło :D

jutro pojade do kumpeli po notatki, a w srode jade do kolezanki do klubu zdrowego zycia na jakis pomiar wieku metabolicznego i pomiar mięsni hahah zaprosiła mnie koleżanka ze szkoły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:**************

Wrocilam niedawno , bylam na testach --- dzis ukladanki z klockow plus ogolna wiedza z e swiata oraz zapamietywanie .

 

Jestem wykonczona po tym .

W dodatku derealka mnie mocno trzyma i mam ochote komus przywalic bo juz mnie to tak wkurza.

 

Podanie o dowod tez dzis poskladalam .

 

Ide niebawem do mycia i poczekam na 2 odcinek piatej serii walking dead.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, może cholerna pogoda mnie dobija. Okropnie jest na zewnątrz. Ten wiatr jest straszny. Głowa mnie boli i kapie z nosa. Nie znoszę wietrznej pogody bo zawsze coś nie tak się czuję.

 

-- 20 paź 2014, 19:39 --

 

amelia83, Karinko daj znać.

 

-- 20 paź 2014, 19:43 --

 

"moja" sunia o której opowiadałam

 

-- 20 paź 2014, 19:44 --

 

http://www.schronisko-wloclawek.pl/1348/ogl.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×