Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, właśnie pomyślałam o kalendarzyku, lub notesiku, bo zeszyt nieporęczny, a karteluszki zaczynają mi się już walac po całym nocnym stoliku. Taki notesik można nawet wziąc ze sobą i np. sobie przejrzec w poczekalni u lekarza, czy przedyskutowac z przyjaciółką przy herbatce w kawiarni.

 

A propos herbatki, zrobiłam sobie mocno rozgrzewający trunek - wkroiłam imbir i dodałam gożdziki, cytrynę i miód. Czasami dla odmiany daję też zamiast goździków kawałek kory cynamonu, zamiast cytryny plaster pomarańczy. Pychota idealna na jesienne wieczory. Pasuje do czytania ksiązki, robienia notatek, czy pisania na forum. Polecam! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, jesteś enigmatyczny w swoich postach. Ja się domyślam, chociaż nie wiem, czy ci zależy, żeby ktoś wiedział, o co ci chodzi. Może piszesz dla siebie przede wszystkim. Powiedz jak jest, żebym cię ciągle nie pytała , "ale co w sumie miałeś na myśli?" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, tego wam jeszcze uczącym się zazdroszczę - życia towarzyskiego. Eh, wspominam z łezką w oku...

W sumie ja zauważyłam, że dużo bardziej bym się otworzyła w towarzystwie, gdybym nie miała tak zjebanej sytuacji osobistej/domowej. Chyba nie jestem jednak schizoidem z urodzenia, po prostu zawsze mam jakiś problem.

 

-- 21 paź 2014, 20:05 --

 

Ja skończyłam właśnie winko, które rodzice otworzyli na rocznicę ślubu, poza tym olewam wszystko i idę grać w grę. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey :************

a ja zmieta jestem , glowa mnie boli migrenowo, czekalam dwie godziny do psychiatrki i nie zdazylamz robic reszty testow ... Jeden plus ze nie dzialo mi sie kompletnie nic w poczekalni mimo tak dlugiego oczekiwania.

Mam wprawdzie odrealnienie i bujania od stresow ale lekow nie mialam zadnych. Sluchalam sobie piosenek , czytalam ksiazke na telu ... i tak lecial czas oczekiwania. Nie wiercilam sie , nie krecilam sie jak dawniej....

 

Tylko mi zal ze testy nie d\skonczone i nie mam terminu kolejnego bo myslalamz e dzis zalatwie jedno i drugie a tu u lekarki tlum ludzi.

 

Zaraz ide do wanny i do lozka bo mnie az mdli od bolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×