Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Psychoanalepsja_SS, powiem ci, że naprawdę to dobrze robi, a na dzień- leń najlepsze byc właścicielem psa. Po prostu z psem musisz wyjśc, czy ci się chce czy nie. A jak wracasz to już machina jest w ruchu i łatwiej się za coś zabrac.

 

-- 18 paź 2014, 18:48 --

 

czarnobiała mery, witaj, dawno cię nie było. Cieszę się, że wracasz z powerem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, powiem ci, że naprawdę to dobrze robi, a na dzień- leń najlepsze byc właścicielem psa. Po prostu z psem musisz wyjśc, czy ci się chce czy nie. A jak wracasz to już machina jest w ruchu i łatwiej się za coś zabrac.

Możliwe... A przynajmniej można np. od razu o jakiś sklep zahaczyć, jeśli jest taka potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, No można. Facet mieszkający dwie ulice dalej miał siostrę mojego pierwszego psa, takiego samego beżowego owczarka. Zawsze przy wieczornym spacerze zahaczał o nocny w celu nabycia czegoś na wzmocnienie. Kiedyś wyszłam w nocy po fajki z owczareczkiem i zostawiłam go pod sklepem . Wychodzę a sąsiad już nawalony szarpie się ze smyczą mojego pupila. Musiałam go przekonywac, że naprawdę nie wziął psa i usiłuje pójśc do domu z moim. :D

 

-- 18 paź 2014, 19:09 --

 

amelia83, idę na "Bogów". Z wiadomych względów dawno nie byłam w kinie i to moje kolejne wyzwanie na dziś.

 

 

Buziaki, zbieram się do wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole nie ogladac zombie na noc....raczej sport wiadomosci pogoda

Wolę zombie od wiadomości, spokojniejsze są :mrgreen:

 

-- 18 paź 2014, 18:14 --

 

Biore wtedy propranolol albo hydre ww iekszej dawce , czasem chlora .. a co to ta pregebalina?

Propanolol to musi być jakiś wesoły lek

Capture-d%E2%80%99%C3%A9cran-2011-08-23-%C3%A0-10.34.58.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, fajnie, też bym chciała iść na ten film... i jeszcze jeden. Ale miałam niedawno scysję poniekąd z kinem związaną, zarzekłam się, że nienawidzę filmów i.t.d. i teraz w sumie nie mam z kim iść. A ze 3 dobre tytuły jak nie 4 mają teraz premierę.

 

-- 18 paź 2014, 18:31 --

 

Znowu miałam chłodno w szkole i ktoś otwierał okno, bo niby "śmierdzi". Zawsze jak się z zewnątrz wchodzi do pomieszczenia to się czuje różnicę. Ale jak ktoś otwiera okno i mówi, że "śmierdzi", to tak jakbym co najmniej ja sama śmierdziała, bo w końcu tam siedzę. No i potem mi chłodno. Ręce mi zsiniały :shock:

 

Wróciłam, zaordynowałam sobie herbatę z "prądem", świetne rozwiązanie, krążenie wróciło, rozluźniłam się. Ale jak nie przestaną głośno mówić, chodzić po domu, świecić światła i grzebać w szafach, to się zaraz znowu zepnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, do psiaków tak, do reszty bywa różnie czyt. człowieków

 

kosmostrada, też bym przygarnęła ale wiadomo. Wiele ludzi nie wezwie tej straży bo uważa że schroniska są złe.. Przyznam racje że są złe i to nie jest miejsce dla psiaka, ale ulica tym bardziej ! Parę dni temu, czytałam, ktoś wyrzucił psa z samochodu, też w typie owczarka, też w tym mieście tylko na obrzeżach. Pies czekał cierpliwie na powrót właściciela, jak to psiak "Pan mnie nie opuścił tylko się zgubiłem, ale po mnie wróci".Piesio nie doczekał się powroty ukochanego opiekuna i wpadł pod samochód. Jest w stanie krytycznym.

 

Psychoanalepsja_SS, jeśli nie masz zamiaru pomóc psiakowi to nie podchodź i nie głaszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×