Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór....u mnie psychiczna poprawa, fizycznie też troszkę lepiej, ale muszę dbać o siebie. Polecam Wam - co sama sprawdziłam - witaminę B compleks i magnez. Odstawiłam nawet Hydroxyzinę...

 

-- 16 paź 2014, 23:06 --

 

czarnobiała mery, czy próbowałaś kiedykolwiek ziołowe leki?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór....u mnie psychiczna poprawa, fizycznie też troszkę lepiej, ale muszę dbać o siebie. Polecam Wam - co sama sprawdziłam - witaminę B compleks i magnez. Odstawiłam nawet Hydroxyzinę...

 

-- 16 paź 2014, 23:06 --

 

czarnobiała mery, czy próbowałaś kiedykolwiek ziołowe leki?

 

Fajnie, że dobrze się czujesz. Ziołowe brałam, wiele lat temu na mnie działały, ale teraz już nie. Teraz to mało co na mnie działa. Jak mam tę wielką moc, to nie działa ani neuroleptyk, ani nasenne, ani benzo - nic. Stabilizator likwidował moc, ale musiałabym płacić ok 70-80 zł dodatkowo na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, nieźle :D Mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia i jakoś dzisiaj odwlekam to...

Może dlatego, że prasowałam dzisiaj 4 godziny i trochę czuję się zmęczona, nie wiem?

Zapytałam o firmę, bo jest w Polsce znkomicie przyswajalna wit B complex, amerykańskiej firmy Solgar, uznana na całym świecie. Dość droga-50 tabletek ok. 55 zł. Wszystkim, których stać - polecam. Zażywa się 1 tabletkę dziennie. Poza tym mozna łykać magnze z B6, nie zaszkodzi. Konsultowałam to. Ja łykam Chelat Mg z B6 firmy Olimp Labs.

 

-- 16 paź 2014, 23:19 --

 

czarnobiała mery, wiem moja droga, czytałam o Twoich problemach - to poważne problemy Jednak na przekór wszystkiemu, może wypróbuj np.Kalms angielski, można zażywać 3 tabletki chyba 3 czy 4 razy dziennie-może zadziałają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja mogłam zjeść całą paczkę ziołowych tabletek na raz i działało na mnie jak placebo. Szkoda mi kasy na coś, co nie działa.

Lekarka twierdzi, że mi nic nie jest, więc chyba mi nic nie jest.

Mam moc, euforię, więc chyba jest dobrze. Spać nie mogę, ale będę pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka jasaw, :*****

tez łykam z olimpu magnez, wit d3 omega 3 i gingko biloba na pamięć i falvit witaminy dla kobiet ;)

moja doktor dzis zasugerowała żeń szeń czarnobiała mery, suuuuuper!!! cieszę sie , mówiłam ze szybko minie zły nastrój

moja doktor była dzisijaze mnie bardzo zadowolona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, Jeśli tak, to faktycznie, szkoda pieniędzy.

Ja też mam problemy ze snem, ale u mnie to hormony...

Trochę poprawiło się, ale znowu powróciło...mimo, że nie pracuję, to koszmar-rano jestem nie do zycia, gdy 3 noce z kolei sypiam po 2 - 3 godz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, z Mamą się nie dyskutuje :D , jasne.

 

Ja właśnie też mam ten problem, że wszystko musi być dokładnie wyprasowane, ale w moim wieku osiągnęłam już niezły poziom prasowania :roll: [

 

b]amelia83[/b], cieszę się bardzo, że dajesz sobie radę i masz dobry nastrój, samopoczucie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, no a może to jakaś jego naturalna metoda? Może jest osłabiony i musi dojść do siebie. To pewnie duży wstrząs dla niego.

Dosyć długo już dochodzi do siebie w porównaniu do tego jak dochodziła Pętelka, ale on jest taki delikatny...

 

Dzień dobry.

 

Dziś znów zapowiada się aktywny dzień, ale na szczęście w domu. Muszę kurtkę i torbę wyprać bo psy się na mnie rzucają jak oszalałe, najwidoczniej czują Zgrywunia krew jak go niosłam po zabiegu, na czarnym nie widziałam plam, ale pies wyczuje. Trochę się pouczę i muszę obdzwonić, dać znać że nie będzie mnie na pokoju i zamówić taxi na jutro rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×