Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, to potowarzyszysz mi w paleniu.

 

Jestem jakaś dziwna dziś. Czwarty utwór wyszukałam. Zagadki sobie zadaje.

 

[videoyoutube=HLPYHJ3ArOg][/videoyoutube]

 

to było jeśli dobrze pamiętam w w filmie "w pogoni za rozumem"

 

Jeszcze piłeczki wyszukałam który utwór uwielbiam

 

[videoyoutube=ruQQ5UvICvA][/videoyoutube]

 

I ścieżkę dźwiękową z filmu "Człowiek który płakał" ale coś mi nie pasuje do dzisiejszego nastroju, a i nie mogę jednego fragmentu znaleźć, a że późno, straciłam rachubę czasu, to odpuszczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam u psychologa!!!! To pierwszy krok by skonczyc sie meczyc z ta nerwica. Wreszcie sie zdecydowalam. Pokonalam lek i wstyd i poszla. Myslalam ze nie bede umiala... Ze nie bede wiedziala jak zaczac. A poszlo samo. Wywalilam wszystko co mnie zzera, co mnie gryzie i meczy. Spokojny, dobry glos psycholozki wprowadzal dobre powietrze. Balam sie, ale poszlam. Nie zaluje. Ciesze sie. Wiem ze to poczatek dobrego. Powrotu do mnie samej!!!!! :-)

 

-- 17 paź 2014, 18:42 --

 

Poczytalam troche i tez jestem psiara. Kocham te stworzenia i wierze ze ludzie i psy sa stworzone dla siebie. Powinno sie wzrastac w obecnosci zwierzat, glownie psow. Gdyby nie ograniczenia niezalezne ode mnei mialabym ich conajmniej 3, a tak choc jednego udalo mi sie miec. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest reklama z piłeczkami jeśli ktoś nie pamięta. Co mi utkwiło to te kolorowe piłeczki, a uwielbiam kolorowe piłeczki kauczukowe :oops: i ten utwór

 

[videoyoutube=0_bx8bnCoiU][/videoyoutube]

 

stefania, witam w klubie miłośników piesów i na spamowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, mów śmiało.

 

Jest prawie 7 a ciemno ... :shock:

Pieprzony czas letni. Jak ja bym chciała, żeby nie było zmian czasu :cry:

 

Boję się :cry:

będzie dobrze :*** csie boisz? dasz rade :****cos zwiazanego ze szkoła?

odpowiedzialam na ogloszenie pomoc apteczna w gdansku umowa o prace a co szkodzi

Szkoła ok, znowu dostałam 6 :shock::105:

Boję się raczej życia osobistego, boję się, że coś zawaliłam i już wszystko przepadło i nigdy się już nie ułoży.

 

odpowiedzialam na ogloszenie pomoc apteczna w gdansku umowa o prace a co szkodzi

Koleżanka właśnie pracuje jako pomoc apteczna i robi sobie technika, tak że to jest bdb pomysł. Najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to fajna prowadząca jest, jej zależy, żeby było jak najwięcej dobrych ocen. Ale ludzie sobie jeszcze pomyślą, że ja kuję, a potem buczę, że nie umiem i mam 6 :shock: I 4+ z psychologii.

Ale jutro pani oddaje kolokwium z anatomii, a jej nie zależy na naszych dobrych ocenach więc piąteczek i szósteczek nie przewiduję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×