Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

U sąsiadów impreza bo "młodzież" przyjechała. Znów czuję się:/ gorsza. Poza tym muzyka bębni a moje okno wychodzi na ich podwórko, ale jest jakieś 50 do 100 metrów dalej. Nie mogę się skupić na książce, tv nie wciąga. Jestem odrealniona, rozkojarzona i dopita wewnętrznym krytykiem. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U sąsiadów impreza bo "młodzież" przyjechała. Znów czuję się:/ gorsza. Poza tym muzyka bębni a moje okno wychodzi na ich podwórko, ale jest jakieś 50 do 100 metrów dalej. Nie mogę się skupić na książce, tv nie wciąga. Jestem odrealniona, rozkojarzona i dopita wewnętrznym krytykiem. :roll:

Co Ci nagadał ten wew.krytyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GITS, coś mi się przypomina ciągle, co powiedziałam, czego nie dopowiedziałam, jak zachowywałam, jak uśmiechałam itd.. przez ostatnie dwa dni.

 

Dobranoc. :papa::papa::papa: Jestem zmęczona. Muszę niestety mieć włączony telewizor żeby zagłuszyć dźwięki zewnątrz bo psiaki by szczekały, a tak to twardo śpią. Mnie już męczy wszystko nawet tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem zmęczona, ale ważne, że udało mi się, jako tako, opanować ten nieprzyjemny ból.

Jeszcze łyknę tabletki, wypiję ziółka i może jutro będzie jeszcze lepiej...

 

-- 14 sie 2014, 22:17 --

 

Dzisiaj jestem zmęczona, ale ważne, że udało mi się, jako tako, opanować ten nieprzyjemny ból.

Jeszcze łyknę tabletki, wypiję ziółka i może jutro będzie jeszcze lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

 

Udało mi się wczoraj pojechac na Jarmark Dominikański. Pierwsze dalsze wyjście od 2 mcy! Na miejscu było już ok, miałam frajdę, kupiłam sobie filiżankę i słój kiszonych ogórków. :D Pierwszy raz nie obudziłam się o 5ej, spałam jak zabita do 7mej. Jednak praca nad lękami się opłaca!

 

Tosia_j - Hej! Pytałaś wczoraj, czy na pewno ta operacja w nast. tygodniu. Tak niestety, ale staram się o tym za bardzo nie myślec i nie wkręcac sobie filmów.

 

Infinity - Nie telepie cię po takiej kawie? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tosia_j - kochana za co przepraszasz, zainteresowanie drugiej osoby jest zawsze plastrem na moje serce. Od strony logistycznej staram się to przemyślec jak ty, bo jest wiele róznych spraw do załatwienia w tym czasie, którym może nie podołam sama, np. jak dostarczyc mojego syna na badania , których nie można przełożyc. Staram się nie myślec o sprawie od strony emocjonalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×