Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, zaczęłam radzić sobie jakoś, ale teraz kiedy Petelka chora to jest tragicznie, tak ściśniętego, napiętego brzucha bo w tym miejscu odczuwam chyba nie miałam w życiu.

Jutro muszę jechać do miasta do południa. Pobrać pieniądze i zapłacić ratę bo inaczej będę musiała spłacić całość. Tylko że zostały mi tylko dwie, więc 400 zł z małym hakiem i zastanawiam się czy jechać bo nie ma kto obserwować Petelkę. Pierniczy się znów i ostatnio więcej jest tego gorszego niż dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, przepraszam, jesli byłam mało taktowna.

 

Doberman, ja też myśłałam, że to masz na myśli :roll:

 

-- 13 sie 2014, 15:14 --

 

Infinity, Kasiu, moje przeżycia związane z choobą Czika są cały czas we mnie. To był potwornie trudny czas. Rozumiem Cię doskonale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tych, których dziś jeszcze nie witałam!

 

Dowiedziałam się ,że mój mąż ma wyznaczoną datę operacji na 21-ego sierpnia. Niby nic strasznego ( usunięcie woreczka żółciowego), ale jestem przerażona. Martwię się o niego, ale egoistycznie martwę się też o siebie, jak dam radę w takim stanie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j Właśnie nie wiadomo, lekarz podejmie decyzję, po wszystkich badaniach. Bo on tam w tym woreczku ma nie wiadomo co, raczej nie kamienie. Dlatego szybko operacja. Mniej bym się martwiła, gdyby laparoskopowo, bo wiadomo mniej inwazyjnie i szybko w domu, szybka rekonwalescencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j To po wszystkim chyba damy radę. Fizycznie nie pracuje, odżywiamy się i tak zdrowo, ewentualnie coś zmienimy. Na opiekowanie się nim znajdę siłę.. Tylko przetrwac ten cholerny pobyt w szpitalu i ten strach.

Cholernie źle się terminowo złożyło, bo właśnie odstawiam częśc leków. Co za koopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×