Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

to na nacie poszukaj ja ostatnio poznałem trochę osób z netu i niezłe balety były, teraz tych portali to od groma jest

 

Na necie też wszystko z daleka, niestety mieszkam na wsi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, jest spoko :mrgreen:

 

-- 12 sie 2014, 21:05 --

 

Cała się trzęsę. Byłam w sklepie, bo przez te upały zasiedziałam sie okropnie...

Moje zdenerwowanie udzieliło się i Męzowi i pieskowi ;)

Teraz jestem szczęśliwa, ale tak trochę.

Dzisiaj zadzwoniła moja ex Teściowa / jestem 16 lat po rozwodzie z Jej Synem, ale od 5 lat okazało się, że jestem najlepszą, choc byłą synową/, która ma 30 lat więcej ode mnie, czyli 87, pochwaliła się, że właśnie wróciła od stomatologa, po godzinnej wizycie. Załamałam się.

Ja cieszę się, że udało mi się wyjść do sklepu, niemalże pod domem, a Ona-z całym szacunkiem-babulka blisko 90, bez problemu działa poza domem.Nie zazdroszczę Jej, wierzcie mi, ale uświadomiłam sobie, w jakiej ja jestem formie-żenada po prostu!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pęti miała 40 stopni temperatury. Ostry stan zapalny. Nie wiadomo czy coś zjadła. Kleszcz mniej prawdopodobne bo za szybko by było. Dostała trzy zastrzyki m. in. antybiotyk oraz elektrolity do rozpuszczania w wodzie i przeciwwymiotne do domu. Jutro powtórka zastrzyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, dzięki. Pętesia jest młoda i silna. Nawet weterynarz nie za bardzo wierzyl początkowo że coś jej jest dopiero jak zmierzył temperaturę. Nie widać po niej kto jej nie zna. Trzyma się.

Ja dziś lepiej. Trochę płaczliwa i niedospana, ale też daję radę. Nałożyło mi się bo wczoraj od rana miałam doła po tej wymianie zdań na forum, wróciłam i Pętenia chora.

 

-- 13 sie 2014, 08:50 --

 

Trochę w domu jest samotnie. Nikogo to nie obchodzi na dodatek obrywam, że przesadza i do ludzi nie jestem taka czuła.

 

-- 13 sie 2014, 08:53 --

 

Spróbuje się jeszcze zdrzemnąć bo muli mnie a zapowiada się ciężki dzień bo wieczorem do weta. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, walczę z lękiem...

Ogólnie lepiej, bo ochłodzenie nareszcie przyszło...

 

-- 12 sie 2014, 22:55 --

 

tosiu_j, rozumiem, że Dominik to Twój Synek?

Tak. Ma 15 lat i jest niepelnospr. Przepraszam ze wczoraj zasnelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×