Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

 

Doberman - Nie jest tak łatwo kogoś ubezwłasnowolnic. A ty już po robocie?

Cześć. Tak, ja już po pracy. A rodzice na pewno zrobią wszystko, żeby mnie ubezwłasnowolnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DobermanMogą sobie robic wszystko. W dodatku teraz pracujesz, zarabiasz. To jest bardzo ważny argument na twoją korzyśc.

 

-- 12 sie 2014, 14:28 --

 

Infnity Pies jak człowiek, czasami ma prawo miec rozwolnienie. Jak przestaje pies pic przy biegunce, to wtedy pędem do weterynarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity - Ja to wiem od weta, bo mój pierwszy pies o mało nie umarł, jak sobie znalazł przy śmietniku jakieś stare śledzie. Potem strasznie czyściło biedaczkę. Do weta już ją niosłam na rękach na drugi dzień . Kroplówki, leki i wyciągnęliśmy ją z tego. Więc nie martw się kochana na zapas, obserwujesz ją, więc w razie co zareagujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, tak.

 

Na drugi rok zaszczepię przeciw kleszczom. Kupę kasy jak na mój stan konta bo i tak to pierwsze u mnie psy szczepione na wirusówki , ale nie da rady inaczej. Tyle człowiek uzbiera przecież mogę im smakołyków mniej kupować. Szkoda nawet tych nerwów co sezon, a już nie daj boże jeśli miało by coś im się stac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialiście się kiedyś, co jest po śmierci?

Przynajmniej parę razy w tyg. Nie tylko zastanawiałam się, czytałam różne ksiązki, różnych ludzi, religii, zawodów, dzień nauk....

I doszłam do tego ,że "Nie mam zielonego pojęcia!". Raz jestem pewna, że COŚ jest, za chwilę, że NIC.

Doszłam wydaje mi się (osobiście) do jednego dobrego wniosku - dowiem się po śmierci. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×