Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Niektórzy ludzie też źle działają na moją głowę wiesz. Raz, że jestem nerwowa przez chorobę to na dodatek są tacy co potrafią to podburzyć co ciekawe są tacy którzy okażą zrozumienie i jest mi jakoś lżej po prostu chociaż na chwilę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze twoi rodzice byli dziecmi aparatczyków i im wiodło sie super

Otóż nie. Byli dziećmi rolników i robotników, a i tak zachwalają tamte czasy. Przynajmniej każdy miał pracę. I nie powiem co jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, No właśnie, chwalą głównie dlatego,że mieli pracę a nie tak jest teraz. Niby wszystko jest i co z tego? Skoro nie masz kasy na te wszystkie cuda, bo nie masz pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, No właśnie, chwalą głównie dlatego,że mieli pracę a nie tak jest teraz. Niby wszystko jest i co z tego? Skoro nie masz kasy na te wszystkie cuda, bo nie masz pracy

Właśnie o to mi chodzi.

 

-- 11 sie 2014, 22:25 --

 

no i przydział pół litra flachy i dwa pętka kiełbasy na miesiac. i jeden rower na pół miasta, jeden telweizor na powiat ho ho ho

W obecnych czasach telewizory i rowery są o wiele bardziej rozpowszechnione i dużo tańsze, więc nawet gdybyśmy mieli socjalizm, to były by one bardziej rozpowszechnione niż kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01kitler.jpg
Maggda92 - to dobrze, bo nabuzowana byłaś, aż iskry strzelały :smile:

 

jasaw- cieszy mnie to, bo zabrzmiałaś przez chwilę tak smutno.

 

Ferdynand k - hej!

 

jakie hej sieg mhhhhhhiauuuuuuuuuuuu :lol:

Kitler. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, rozumiem o co Ci chodzi ale nie mogę się zgodzić...

z tym co napisałeś, dlatego, że teraz jest jeszcze więcej biedy. Nie wiem na ile masz do czynienia na codzień z biedotą ale uwierz jest na prawdę źle.

Ja już nie wiem co jest lepsze, super tv czy praca dla ludzi żeby nikt z głodu nie przymierał. No nie wiem. Aczkolwiek rozumiem co chcesz powiedzieć

 

Ferdynand k, Weź tego kota, bo dziś na necie czytałam że koleś za zamieszczanie jakiegoś tam zdjęcia dostał grzywnę 1000zł... więc UWAŻAJTA CO WKLEJATA LUDZIE ;P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, rozumiem o co Ci chodzi ale nie mogę się zgodzić...

z tym co napisałeś, dlatego, że teraz jest jeszcze więcej biedy. Nie wiem na ile masz do czynienia na codzień z biedotą ale uwierz jest na prawdę źle.

Ja już nie wiem co jest lepsze, super tv czy praca dla ludzi żeby nikt z głodu nie przymierał. No nie wiem. Aczkolwiek rozumiem co chcesz powiedzieć

Cytując mojego kuzyna "teraz jest gorsza bieda niż za komuny. Za komuny nie miałeś na chleb, to nie zjadłeś go jeden dzień, nie zjadłeś drugi dzień a zjadłeś trzeciego dnia. Teraz ludzie nie mają nie tylko na chleb, ale też na życie."

 

-- 11 sie 2014, 22:31 --

 

i doberman zmieniasz nick na rasę kota :!::o

 

psy to wróg :lol:

Norweski Leśny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, rozumiem o co Ci chodzi ale nie mogę się zgodzić...

z tym co napisałeś, dlatego, że teraz jest jeszcze więcej biedy. Nie wiem na ile masz do czynienia na codzień z biedotą ale uwierz jest na prawdę źle.

Ja już nie wiem co jest lepsze, super tv czy praca dla ludzi żeby nikt z głodu nie przymierał. No nie wiem. Aczkolwiek rozumiem co chcesz powiedzieć

Cytując mojego kuzyna "teraz jest gorsza bieda niż za komuny. Za komuny nie miałeś na chleb, to nie zjadłeś go jeden dzień, nie zjadłeś drugi dzień a zjadłeś trzeciego dnia. Teraz ludzie nie mają nie tylko na chleb, ale też na życie."

 

-- 11 sie 2014, 22:31 --

 

i doberman zmieniasz nick na rasę kota :!::o

 

psy to wróg :lol:

Norweski Leśny :mrgreen:

 

właśnie to chciałam powiedzieć, ale rozumiem też, że ludzie już poczuli tą "wolność", pełne półki itd aczkolwiek no mówię kasy nie ma żeby to wszystko kupować i korzystać więc kółko się zamyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, hulangi balangi zimny lans

 

Maggda92, no niestety, wszystkich nie urtaujesz, ale nie jest tak zle jak mówisz, człowiek który miał w polsce pole truskawek wielkosci gdzies przynajmniej 10 km na 10 km jak nie wiecej musial je zaorać, bo nie było komu zbierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, napisałam i ni ma? nie wiem napiszę drugi raz

Ja wiem,że jaja se robisz ale ja napisałam poważnie. Dziś czytałam, że koleś dostał tysiaka grzywny bo wkleił zdjęcie bodajże z ruletką i posądzili go o namawianie do hazadru... także trza uważać co się wkleja ;) ku przestrodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×