Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, bo musi minąć od podania antybiotyku bo wczoraj dostała po 21. Poza tym kierowcy pasuje wieczorem. Mam wybór albo pomiędzy 14-15 albo wieczorem bo tak wet jest w terenie. Nic się nie dzieje tylko chyba ma dalej gorączkę, ale nie ma biegunki albo obolałego brzuszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

 

Infinity -Gratuluję, że mimo lęków przeprowadziłaś sprawną akcję z pieskiem! :great:

 

Ferdynand k - historia kołem się toczy... Starsze pokolenie ma łezkę w oku, nie pamięta już pewnych koszmarów komuny, a młode pokolenie żyje w trudnych czasach, stąd rojenia o socjaliźmie. A idealnego systemu jeszcze nie wypracowano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity nie rób sobie wyrzutów, ja zawsze zapominam o czymś u lekarzy. Chodzę ostatnio z kartką z pytaniami, a i tak coś mi z przejęcia zawsze umknie. Najwyżej zrobisz badania dzisiaj, może nie będą w ogóle konieczne.

My tu z forum jesteśmy przy tobie, niestety nie fizycznie, ale zawsze... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, to racja.

 

-- 13 sie 2014, 11:56 --

 

Jednak nie ma co się zrażać. Dają mnóstwo miłości, radości i sensu życia. Jesteś dla niego najważniejsza, najmądrzejsza.

 

-- 13 sie 2014, 13:28 --

 

Kruki u mnie kraczą. Może wywalili z gęsiarni znów coś. Pętelka tam raczej na pole nie biega. Nie jest tak że chodzi gdzie chce bo nawet jak jest sama to sprawdzam gdzie jest, ale ręczyć nie mogę bo mógł wywalić bardzo blisko.

 

-- 13 sie 2014, 13:32 --

 

Pójdę zobaczyć. Daleko nie będę szła bo nie ma sensu i nie chcę Petelki zostawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×