Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Doberman, a to jaki gatunek

RAC (Rock Against Communism)

 

-- 12 lip 2014, 10:45 --

 

Doberman, o a czytales ksiazki Olafa? Mam je w domku bo moj kolega je wydawal.
Nie, nie czytałem, zapodasz jakieś tytuły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bambi wrócił. Błąkał się podobno ze 2 dni we wsi. Brat go doprowadził. Zapchlonego, wychudzonego.... Mam zero kasy na jedzenie. Dzwoniłam do siostry i napomknęłam że nie mam co dać mu jeść, a to od niej pies, to powiedziała że odda mi pieniądze które jest mi winna :roll:

Jeśli dobrze pójdzie to go dziś oddam tym razem w sprawdzone miejsce bo to moja dalsza sąsiadka, a tam psy mają jak w raju i jest dziecko a Bambi dzieci uwielbia. Tylko oby nie wrócił, ale naprawdę nie mam ani możliwości go trzymać, ani co dać jeść. Mam resztki suchej karmy i trochę mięsa dla Zuzy i kota. Dziś może dostać chleb z zupą ale przecież długo tak nie pociągnie bo go trzeba odżywić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, jak się dzisiaj czujesz?

Nawet dobrze, tylko żem jest chory. A jak u Ciebie? Coś lepiej?

 

-- 12 lip 2014, 13:43 --

 

Infinity, mam co do Ciebie pewne podejrzenia. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na psiaka wcześniej już wydałam pieniądze. Obroża przeciwpchelna- 12zł, odrobaczenie to nie wiem ile bo od razu i swoje, książeczka zdrowia. Wrócił zapchlony. Doszyłam mu resztki obroży do starej obróżki Pętelci. Siostra chce mi dać 50 zł które i tak była winna na psa którego ona przywiozła. Znajomy da nam trochę suchej karmy. Nie mam zupełnie kasy nawet dla nas do jedzenia. W poniedziałek mama idzie pożyczyć bo leżymy. Kurka nie wiem co robić, jakbym nie była przeziębiona i osłabiona to poszłabym na jagody, ale będę musiała, też nie chcę żeby mama pożyczała od sąsiadki skoro jest 5 psów a to wariactwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×